Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед - Евертън

Премиършип | събота, 23 април 2011 | 14:45

Пряко по: Diema

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак задължителна победа от която ще стане пак хикс и още съкращаване на преднината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак задължителна победа от която ще стане пак хикс и още съкращаване на преднината.

Направо ни кажи кой ще грабне купата ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се тогава да излеземе и да победиме , ако искаме накрая да се поздравиме с титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Направо ни кажи кой ще грабне купата ?

сезона върви като копие с копие с предния даже плашещо защото пак е баварски отбор и пак ТОЧНО преди мач на ОТ срещу точно Челси.
Ако не спечелим този мач аз ще съм абсолютно убеден че няма да спечелим титлата.
Да не забравяме че съперниците ни имат чиста програма и нямат който да съсипва хем физически и хем психически отбора. Редактирано на от Cantona84

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал нямат ташаци, камоли психика...а пък Торес първо трябва да уцели вратата без да има засади и тогава може би ще имат шанс за нещо...тоя мач е за 3те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба напреде заедно с Рууни.Бием ги тия невестулки поне с 2 гола разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Cantona84, Lord, Шалке не са баварци само да ти кажа. Ти баварец знаеш ли кво е? За мача - трябва да го вземем на всяка цена, не ми се вярва да минем през тях както срещу Фулъм (ходом). Затва да се стягат наще и да тръгват напред, че тва ни е един от 3те последни мача на Олд Трафорд тоя сезон във ВЛ. Задължително трябва да се вземе, всичко различно от победа ще е равно на грандиозен, огромен, шумен провал. A и не съм забравил извращенията на тяхното стадионче от тоя сезон, затва да излизат и да им напълнят кошницата максимално, че иначе няма да мирясам. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се Рафаел, Флетчър и Скоулс вече да са титуляри. Състава според мен: -------------------------ВДС----------------------- Рафаел------Смолинг--------Видич--------Евра Валенсия------Флетчър------Скоулс-------Парк ---------------Рууни-----------Чичарито-----------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оуен титуляр. П.П. На Бербатов ше му стане лошо на загрявката. :mood (33): П.П. И тука ако се оакаме незнам :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият от поредицата ни много трудни мачове! Сега сме домакини на Евъртън, а следват гостуване на Шалке, гостуване на Арсенал, домакинство на Шалке, домакинство на Челси.... След вчерашното равенство трябва да си вземем задължително мача с Евъртън. Яд ме е за началния час на мача, защото ще изпусна как ще бием чорбата, но няма как. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак ранен мач;/.Поне е домакински.Очаквам победа с 1-2 гола и чиста мрежа.Ако не вземем 3те точки не виждам как ще се вземе титла..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Берба напреде заедно с Рууни.Бием ги тия невестулки поне с 2 гола разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че на Скоулс не му ли изтече наказанието ??

3 мача му дадоха , ако не се лъжа , след червения с/у Сити. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал се издъниха! (за пореден път) :mood (17): Среден пръст за тях и ББ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this