Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Newcastle - Manchester United

Препоръчани публикации

Сега на Бербатов му остана да се надява, че МЮ ще вземат ШЛ, поне да му се сбъдне мечтата :):)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Сар: Срещу Нюкасъл ще се изправим на крака

Холандецът уверен в спечелването на титлата в Англия

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар счита, че Червените Дяволи ще покажат истинското си лице в двубоя срещу Нюкасъл.

"Няма да е трудно да се изправим на крака. Знаем колко важна е Висшата лига. Ние сме на първо място, така че трябва да се възползваме от това", каза Ван дер Сар пред "Дейли мейл".

"След мача за ФА Къп бяхме малко уморени. Не бяхме достатъчно бързи. Играхме много мачове през последните 3-4 седмици и срещу Нюкасъл трябва да сме по-добри", продължи стражът.

6 кръга преди края Червените Дяволи водят с 6 точки на Арсенал, което означава, че 13 точки са напълно достатъчни, за да спечелят рекордна 19-та титла на Англия, с което възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън ще изпреварят Ливърпул, който има 18 титли.

"В началото на сезона допуснахме няколко късни гола, заради които изгубихме доста точки. Това донякъде нарушава увереността ти, когато такива неща се случват", смята ван дер Сар, който слага край на кариерата си след кампанията.

"Придобиваш по-голяма увереност когато нещата потръгнат. Вкарваме голове, в защита сме добри и никой в тима не обича да губи. Изпитваме увереност, че нещата се получават добре", завърши холандецът.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оставете го Бербатов ,още преди два месеца беше ясно че е пътник. Треньорска контузия ,плюс липсата на нов договор какво има повече да го дъвкаме ,кристално ясно е ПЪТНИК!!! Сега най-важното е ,да се дигнем след излагацията със шити и да си вземем мача днес. Прогноза 0-2 или 0-3 мачкаме ги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има нещо гнило в Дания ... Според мен пък нашия не е на скамейката, за да почине и да се "поскрие" от всички критики след последния мач, друго обяснение нямам. Важното е да биеме, другото майната му. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбира се че голмайсторът на ВЛ трябва да е извън групата. САФ се подиграва на Берба от 2 месеца насам и не знам какво прави още в отбора. Тевез всеки мач играе, дузпи и пряксвободни бие и пак няма да мине нашия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,наистина е жалко че Берба не е и сред резервите,но не може да го гледаме винаги в Юнайтед.Дали сега или сред 2-3 сезона е почти същото.Берба вече е на възраст и трябва да се дава шанс на младите като Чичарито,защото момчето наистина има талант.В този мач най-важното нещо е победата - всичко друго е провал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Re: Newcastle United vs Manchester United 19/4/11 your line up's??

VDS

Rafael (if fit) Rio Vidic Evra

Nani Anderson Carrick Giggs

Rooney Chicharito

Subs - Kuz, Fabio, Smalling, Valencia, Gibson, Berbatov, Owen

БЕРБАТОВ Е В ГРУПАТА,КОЙ НЕКАДЪРНИК ВЗЕ СЪСТАВА ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не, Бербатов не е в групата и внимавай с изразите! Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кадърния,аре малко по-спокойно? Редактирано на от beastie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако е свършила Бербодрамата да почваме да вадим бирите за мача викам ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Re: Newcastle United vs Manchester United 19/4/11 your line up's??

VDS

Rafael (if fit) Rio Vidic Evra

Nani Anderson Carrick Giggs

Rooney Chicharito

Subs - Kuz, Fabio, Smalling, Valencia, Gibson, Berbatov, Owen

БЕРБАТОВ Е В ГРУПАТА,КОЙ НЕКАДЪРНИК ВЗЕ СЪСТАВА ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това е взето от фен-форума на Юнайтед в Англия и е написано от фен като нас.Бербатов не е в групата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами, аз да те попитам ти от къде го взе?! United team: Van der Sar; O'Shea, Smalling, Vidic, Evra, Nani, Carrick, Anderson, Giggs, Rooney, Hernandez. Subs: Kuszczak, Evans, Fabio, Gibson, Park, Valencia, Owen. От официалния сайт на МЮ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сигурно не знае дори к'во е и диема или GOL.BG (най-фрапантния сайт в българия,който го знаят 30000 процента от простаците и вярват на всичко).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

СЪРА ДА СЕ МАХА ! БЕРБО Е НАД НЕГО ! ВСИчКИ С МЕНЕ ЛИ СА ?!?!?

Амиии....не :mood (22): Как може да искаш САФ да се маха?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нюкясъл са зле!! Мажем ги!

СЪРА ДА СЕ МАХА ! БЕРБО Е НАД НЕГО ! ВСИчКИ С МЕНЕ ЛИ СА ?!?!?

Винаги ще си сам! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо се издъни срещу Сити ама чак пък да не е в групата, според мен не заслужава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Амиии....не :mood (22): Как може да искаш САФ да се маха?

Не знам как не усети иронията му :D Иначе стига с тея драми, ако бием съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербо се издъни срещу Сити ама чак пък да не е в групата, според мен не заслужава

да ама поне можеше да е резерва ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има контузия в глезена. Ако това се случи и срещу Евертън (което според мен няма ако контузията не е по-дълга) може да се правят изводи за неговото бъдеще. Да не говорим че има 3 гола като гост специално Бербатов - 2 срещу Блекпуул и онзи срещу Бирмигам. Редактирано на от Cantona84

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има контузия в глезена.
Ако това се случи и срещу Евертън (което според мен няма ако контузията не е по-дълга) може да се правят изводи за неговото бъдеще.
Да не говорим че има 3 гола като гост специално Бербатов - 2 срещу Блекпуул и онзи срещу Бирмигам.

+ още един с/у Евертън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this