Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Newcastle - Manchester United

Препоръчани публикации

I know they lost that big semi-final against Manchester City on Saturday, but I don't think there will be any kind of negative reaction against Newcastle. They are so professional and are packed with players who know how to respond. I think they'll be very, very good on Tuesday night.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мениджърът на Нюкасъл плаши сър Алекс с феновете

"Публиката може да ни вдъхнови по всяко време", казва Алан Пардю

Мениджърът на Нюкасъл Алан Пардю вече започна психологическите игри с изказванията преди важен двубой.

Наставникът на "свраките" е уверен, че мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън се страхува от предстоящия сблъсък между Нюкасъл и Манчестър Юнайтед.

Двубоят е изключително важен за двата състава, като Нюкасъл е само на 6 точки над зоната на изпадащите и все още не е гарантирал мястото си в елита.

В същото време Юнайтед води битка с Арсенал за титлата, като в момента Червените Дяволи имат аванс от 6 точки пред своя преследвач от Лондон.

Въпреки че Юнайтед няма загуба на "Сейнт Джеймсис парк" вече десет години, Пардю вярва, че Фърги ще подходи с респект към съперника.

"Това е мач, от който сър Алекс със сигурност се притеснява. Може би не толкова от нашия тим, колкото от самото място, от публиката, която може да вдъхнови нашия отбор", каза наставникът на Нюкасъл в клубния сайт.

"Например в мача ни с Арсенал ние изоставахме с 0:4 и въпреки това изравнихме. Когато намалихме на 1:4 усетих, че стадионът изригва", продължава Пардю.

"Точно тази атмосфера е по-стряскаща от самия наш отбор. Искрено се надявам, че Фъргюсън ще се уплаши от мача", завърши специалистът.

gol.bg

...

Видич: Трябва бързо да забравим загубата от Сити

Капитанът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич, призова своите съотборници бързо да забравят загубата от Манчестър Сити (0:1) на 1/2 финала за ФА Къп през уикенда. Това поражение сложи край на надеждите на Червените Дяволи за требъл, но въпреки това, отборът има реален шанс да спечели поне две други отличия и сърбинът се надява точно това да се случи до края на сезона. Още довечера за отбора предстои поредното тежко изпитание в гостуването на Нюкасъл на "Сейнт Джеймсис Парк".

"Сега трябва да мислим само за следващия ни мач с Нюкасъл, особено след като загубихме полуфинала срещу Манчестър Сити. Предстои ни много труден сблъсък. До края на сезона имаме да изиграем доста подобни мачове, но ние трябва да се постараем да дадем най-доброто от себе си. В момента всички в отбора още говорят за загубата от Сити, но пред нас им още две големи цели до края на сезона и ние трябва да се постараем да ги постигнем", смята Видич.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
рИспект, Тасков :bow Един от малкото участници във форума, чиито мнения чета с интерес /и въобще чета/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

рИспект, Тасков :bow

Един от малкото участници във форума, чиито мнения чета с интерес /и въобще чета/

За нищо браток,само че нещо ми изчезнаха постовете.Някой изстри ли ги?Може ли да каже,защо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За нищо браток,само че нещо ми изчезнаха постовете.Някой изстри ли ги?Може ли да каже,защо?

Преместени са в темата за Бербатов. Поне там ги видях тая сутрин

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея мърши ще ни озорят, почти съм сигурен. Дано момчетата все пак изтрият огромния срам от миналия си позорен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега е момента да решим първенството! Иначе статистиката е изцяло в наша полза в последните мачове срещу Нюкясъл.В последните 17 мача имаме 14 победи и 3 равенства г.р. 50-15 . От друга страна този сезон нямаме 2 поредни победи навън,но това ще се промени днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:champs (13): Aйде довечера всички със семките и биричката пред TV-то за 19-тата титла :champs (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да покажем характер !Ако бием Нюкасъл ,светлината в края на тунела ще ни светне(19 Титла)!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз си мисля, че е светнала от много време. Сега само ще става по-ярка! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да,там е найстина.

Айде,дани ни зарадват момчетата довечера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да,там е найстина.

Айде,дано ни зарадват момчетата довечера. Редактирано на от taskov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:bow :jumping0044:

Аз си мисля, че е светнала от много време. Сега само ще става по-ярка! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И кво ся, Нюкасъл ?? :mood (35): Мишки пълни, ако ще ставаме шампиони, трябва да им вкараме поне 2 гола :champs (14): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе кЪф е шанса да излезем с 2ма чисти нападатели и Руни отзад? Мноо ще ме е яд ако излезнем с дефанзивна формация, щото след Шити ни прябва малко адреналин венозно. Мноо ми се иска да не се лигавиме с тея. Гигси на линия ли ще е не разбрах? офф В тъпата Македония никой не е купил правата на ВЛ, а интренета е безумен и ако не намеря къде да гледам мача ще се побъркам. Още сега отивам да търся....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме и бием. Ако Берба не играе, значи си отива. Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука имаше некой, дето сънуваха мача,та те да кажат резултата! :mood (26):

Излизаме и бием. Ако Берба не играе, значи си отива.

Стига бе.....Недей с лошо! :mood (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
съставът за мен: van der Sar Rafael Ferdinand Vidic Evra Valencia Carrick Giggs Nani Rooney Berbatov без почивки и експерименти,излизаме и бием! Редактирано на от beastie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука имаше некой, дето сънуваха мача,та те да кажат резултата! :mood (26):

Стига бе.....Недей с лошо! :mood (12):

Не искам да напуска. Но остане ли на пейката, САФ е снел доверието си от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this