Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Newcastle - Manchester United

Препоръчани публикации

Там някъде , с опция да му бъде махан от време на време бана , ако ни домъчнее за него ... :mood (33): А за мача - тежко гостуване. То този сезон не , че имаме леки де , но понапипахме ритъма последните мачове. Вярвам , че момчетата ще се вдигнат след днес и ще спечелим 3те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една убедителна победа като гост, ще допринесе много за превъзмогването на мача с/у сити, точно от това се нуждае отбора в момента бърз лек .. и ще ти смажем всичките 19 ис он да уей ... BELIEVE!! mates :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Взимаме си мача и правим още една уверена крачка към титлата. Сър-а сигурно ще остави Берба на резервната скамейка след фиаското му снощи и ще заложи на Рууни и/или Чича ми рита отпред. Един доста неудобен съперник, който се надявам от факта, че не се бори за нищо вече ще излезе без необходимата мотивация. 1:2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Взимаме си мача и правим още една уверена крачка към титлата. Сър-а сигурно ще остави Берба на резервната скамейка след фиаското му снощи и ще заложи на Рууни и/или Чича ми рита отпред. Един доста неудобен съперник, който се надявам от факта, че не се бори за нищо вече ще излезе без необходимата мотивация. 1:2

Наистина е важно да си вземем мача и още повече ако А-л бият днеска. Това, че Бербатов ше е резерва си се знае, дори и без да гледаме снощния мач. В гостувания си залага на Рунни + Чичарито или сега след като Рууни си повъзвърна формата и завръщането на Парк и Валенсия - само Рууни напред.
Снощния мач до голяма степен може да го извади бербатов още повече от игра, дано да греша. Трябва да му се гласува доверие да излезе от дупката. Но за такива решения си има човек и той си знае най-добре.

Според мен няма да е зле да пробва Сър-а с Рууни, Чича, Берба като титуляри, но не ми се вярва.
Отбора според мен:

-------------Саар-----------
Рафаел---Рио--Вида...Евра
Валенсия--Карик--Флетчър/Гигс--Нани
------------Рууни----------
------Ернандез-----------------

Пейка:Кушчак,Фабио, Бербатов, Оуен, Скоулс, Андерсон, Флетчър/Гигс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов трябва да започне мача.. от психологическа гледна точка. Ако сега остане на пейката, представете си до къде ще се срине самочувствието му. Колкото и да казват двамата с Чичарито, че няма проблем да са резерви, стига отборът да върви напред, и двамата хвърлят адски много усилия... Офтопик: Вчера имахме мач и бях нещо като Бербатов ;д ... Майтапа настрана, но понякога просто не се получава.. Гадно е и сега Съра трябва да го пусне, а той да направи добър мач, придружен с някой друг гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди началото на сезона цел номер едно ни бе ПШ , сега пак остава така . По стечение на нещата имахме три фронта , сега два . Но за мен приоритет е първи в Англия ! Дано Бербо не падне психически защото окончателно ще го изтреля вън от отбора през лятото . Сър-а да ги надъхва за вторник , а Пуул-а и ''Спърс'' да помагат . Гостуванията са ни тежест този сезон , дано обаче вземем този мач .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербатов трябва да започне мача.. от психологическа гледна точка. Ако сега остане на пейката, представете си до къде ще се срине самочувствието му.

напълно съгласен... трябва бързо да успее да отреагира на създаната ситуация, щото иначе ще изпадне в голяма дупка. Интересно да видим какво ще реши Фърги за мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самочувствието му се срина вече и на всички е ясно че ще играе слабо до края на сезона. Въпроса е да не се отрази на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал падат от Ливърпул тая вечер , ние си взимаме 3-те точки и всичко е ок !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да се подходи сериозно към мача, защото не ни трябва да си припомняме мачовете с Blackpool и West Ham, а такива обрати не се получават всеки ден. Арсенал получиха цял океан студена вода от страна на свраките и нека не бъдем следващите. Първият ни мач този сезон завърши със спокойна домакинска победа, но сега гостуваме на техния неблагоприятен стадион и няма място за грешки от наша страна. Гигс е прекрасен този сезон(че кой не е бил) и ни помогна в доста мачове, като се надявам да вдигне духа на отбора и ни поведе към победата. В предстоящия мач ни трябва да владеем топката и да играем спокойно и търпеливо, защото не мисля, че контраатаките ще свършат работа. Дано не е така, но за мен ще излезем малко нервни и ще търсим головете колкото се може по-бързо, но само да не ни изиграе лоша шега. Не знам какво стана с Флетчър, но ще ни е нужен! Надявам се на победа и чиста мрежа от наша страна! :glory (31): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо падне ли психически губим сериозен коз за предстоящите ''Бербатови мачове'' , ако както се казва за него е слаб в големите , то тези са му по вкуса . Да се стяга и да не го мисли много ,че само си вреди . Отбора и феновете са зад него , малко остана и не бива да се сгромолясваме .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да си обясня защо Бербата ако пропусне примерно 45234434556789 шанса и се срива.Не е приятно,ама.....Както и да е де.Според мен ще е резерва,най-вече заради вчера.Мача излизаме с Гигс,Чичата и Рууни си спечелваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Самочувствието му се срина вече и на всички е ясно че ще играе слабо до края на сезона.
Въпроса е да не се отрази на отбора.

:mood (35): Бас ловя, че следващия мач в който играе ще се разпише. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям мач - две дузпи в 97' и 101'. Направо като вкараха А-л дузпата и викам отиде, ма викам ся ако изравнят ебати шоуто ше е и то какво взе че стана. Браво на Ебуе, жив и здрав да е. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това вече е един малко по-приемлив завършек на отвратителния уикенд. Просто не е истина! Както Арсенал сами могат да се прецакат друг никой не може така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тва да ти дадат дуспа в 96 мин и пак да не спечелиш само Арсенал може да го направи. Иначе супер муден и скучен мач до 90мин, след това стана интересното. Сега е супер важно да вземем мача с Нюкасъл, за да може допълнително да насерат гащите аналци преди да играят с Тотнъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей тва да ти дадат дуспа в 96 мин и пак да не спечелиш само Арсенал може да го направи. Иначе супер муден и скучен мач до 90мин, след това стана интересното.
Сега е супер важно да вземем мача с Нюкасъл, за да може допълнително да насерат гащите аналци преди да играят с Тотнъм

Мача с Нюкасъл няма кво да го коментираме. Всичко различно от 3 точки означава хвърляне от аспаруховия :mood (33): Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this