Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Newcastle - Manchester United

Препоръчани публикации

Нюкасъл - Манчестър Юнайтед
Премиършип
Вторник, 19 април, 21:45ч.
Пряко по: Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Арсенал утре ги виждам като губещи точки, така че победа би била мн добър вариант...независимо как ще е постигната.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Арсенал утре ги виждам като губещи точки, така че победа би била мн добър вариант...независимо как ще е постигната.

Аз пък виждам как след събитията днес Ливърпул като нищо да им легнат само и само да намалят шанса ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако утре Арсенал се издънят и ние си вземем мача с Нюкасъл направо да ни дават купата :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач си го зимаме и съм сигурен, че играта няма да има нищо общо с тази днес. Ще ме прощавата, ама тва не е Арсенал, който играе финал 1 път на 5 години и след тва се срутва психически. Колко финала са губили тея играчи, тежко е, естествено, но е част от играта. Не очаквам никакъв психически срив. Победа. Може би трудна, но победа. Иначе, който си вярва, че Пуул няма да легнат утре... :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вземаме го тоя. Очаквам много от Руни. И аз имам усещането, че утре Арсенал ще губят точки :mood (22):

Имената на всички футболни клубове се изписват правилно! Редактирано на от Devilment

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може на някой да му изглеждам като пълен идиот, но за мен Бербо трябва да играе в този мач, независимо дали ще е резерва или титуляр. САФ трябва да направи необходимото, за да не получи психологически срив и да му покаже доверието, което показа на Руни в началото на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Психологическия момент е най-важното в тоя мач. При положение че беше ФА къп по-скоро съм оптимист за тоя мач, ако беше ШЛ тая вечер нямаше да съм. Рууни трябва да ни вземе мача. Основния проблем на мача е че след 3 дена само, САФ би трябвало да се е подготвил за тоя момент след като беше ясно че в тая програма по-вероятното е да има такъв момент, отколкото да няма. Друго е важно контузиите сега. Редактирано на от Cantona84

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул няма да легне на Арсенал, повярвайте.В никакъв случай, ако Арсенал победят, то сами ще са си го постигнали. Срещу Нюкасъл трябва задължително да вземем трите точки, остават 6 мача до края, т.е. 18т. като поне 16 трябва да измъкнем.Мощно победи до мача с Арсенал, там вече се надявам няма да е толко малка разликата и ще може да си позволим Х. Във вторника мощно Рафаел,Флетчър,Андерсон,Гигс и Рууни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ливърпул няма да легне на Арсенал, повярвайте.В никакъв случай, ако Арсенал победят, то сами ще са си го постигнали.

Срещу Нюкасъл трябва задължително да вземем трите точки, остават 6 мача до края, т.е. 18т. като поне 16 трябва да измъкнем.Мощно победи до мача с Арсенал, там вече се надявам няма да е толко малка разликата и ще може да си позволим Х.

Във вторника мощно Рафаел,Флетчър,Андерсон,Гигс и Рууни!

Съгласен, Евертън им дишат във врата и само 1 точка ги разделя, затова съм сигурен че ще се хвърлят за победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ливърпул няма да легне на Арсенал, повярвайте.В никакъв случай, ако Арсенал победят, то сами ще са си го постигнали.

Срещу Нюкасъл трябва задължително да вземем трите точки, остават 6 мача до края, т.е. 18т. като поне 16 трябва да измъкнем.Мощно победи до мача с Арсенал, там вече се надявам няма да е толко малка разликата и ще може да си позволим Х.

Във вторника мощно Рафаел,Флетчър,Андерсон,Гигс и Рууни!

Не съм съгласен с това за 16те точки. Това е само в случай,че Арсенал спечели ВСИЧКИТЕ си мачове докрая,без изключение. Не мисля,че това ще се случи. Иначе и на мен ми изглежда глупаво това,че Пуул ще лягат на Арсенал,тва си е троен мач,всичко може да стане. Пуул попринцип не се представят добре срещу Арсенал,а и изобщо като гостуват на грандовете,за разлика от домакинствата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с това за 16те точки. Това е само в случай,че Арсенал спечели ВСИЧКИТЕ си мачове докрая,без изключение. Не мисля,че това ще се случи.

Арсенал имат най-лесната програма до края на сезона :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След този крах трябва да се навием за тази купа повече от всичко . С Гигс и Рууни , може би и с Флетч трябва да си гледаме мача , дано спечелим , но и равният е вариант според зависи . Пуул за мен ще легне , дано няма психо дупка от наша страна тя е по решаваща за всичките ни мачове до края на кампанията . Дано няма контузии след днешните твърди влизания , още по тежко ще е при евентуални порицания от камерите на ''Фа'' , ако е станало нещо след края на днешния мач .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително важен мач от психилогическа гледна точка.Задължително трябва да победим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва имам чувството,че още от 1ви кръг го разправят :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези ги отнасяме..Руни,Гигс и Ернандес титуляри-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО...Една хубава победа би върнала самочуствието на играчите,след незаслужената загуба от Ман Сити...

ПП.Не мисля,че Ливърпул ще се пусне на Арсенал..Едно,че все още имат някакви теоритични шансове за петата и дори за четвъртата позиция..Пък и те знаят,че дори да загубят /Ливърпул/Арсенал имат мачове с Тотнъм и нас..Така че моята прогноза е:победа за Ливърпул или в най-лошия случай "Х"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хич не им е лесна програмата на Арсенал... от следващите два мача им зависи сезона на практика, ако вземат ги спечелят и двата на 1-ви Май ще стане напечено. Все пак, вземем ли си мачовете с Нюкасъл и Евертън, ще бъдем в добра позиция преди края... лично мен по ме притеснява мача с Евертън, след днешния провал ще се хвърлим здраво срещу Нюкасъл и очаквам спокойна победа във вторник. Все пак може и да се получи обратният ефект, но не вярвам Сър-а да го допусне... този сезон влиза в решителния си етап, трябва да се изправим бързо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Странно,защо мислиш така?Лично аз тяхната я намирам за в пъти по-тежка от нашата.Те имат мачове с Тотнъм,Ливърпул,Ман Юнайтед,Стоук сити/гости/..Мисля,че титлата ще я спечелим поне 2-3 кръга преди края! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Todorov10
Тежко гостуване. Има ли сме не леки гостувания и паметни мачове с Нюкасъл. Искам 3 точки , не ми пука как ще ги спечелим важното е да бием. А утре няма да е лошо Керъл , Суарез и Каут да се развихрят пак за да накажат Франсенал. :glory (00): :glory (31): :glory (12): :devil3: Редактирано на от Todorov10

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Странно,защо мислиш така?Лично аз тяхната я намирам за в пъти по-тежка от нашата.Те имат мачове с Тотнъм,Ливърпул,Ман Юнайтед,Стоук сити/гости/..Мисля,че титлата ще я спечелим поне 2-3 кръга преди края! :champs (14):

Иронизирам 1 бивш член на форума...за колко беше баннат другаря Лорд? 100/200 г.?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this