Jump to content
Sign in to follow this  
VILIO

Кой предпочитате при евентуален финал в ШЛ ?

Барса или Реал ?  

43 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Кратко, точно и ясно. Да не слагаме дигана преди рибата, но ще е интересно да видим какви са вашите предпочитания и срещу кой имаме по-голям шанс и как с каква тактика(защитен футбол,бърз футбол и т.н.) и схема можем да им се противопоставим. Редактирано на от VILIO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барселона.Имат много добър и обигран отбор, но треньора им не е стратег, който може да се мери със САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реал определено са по-слабият отбор в момента, затова избирам тях. Барселона са прекалено надъхани и обиграни, а Меси, Вия, Шави и Иниеста ми се струват невъзможни за опазване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Имаме да си връщаме на Барселона. 2. Политиката на Реал ми е противна открай време. Често правя аналогия с Арсенал и Челси - не че бих желал Арсенал да спечелят каквото и да било, но поне не са конкурентноспособни само заради подкрепата на олигарси. 3. Барселона са по-класния отбор. В ШЛ има много късмет и на това ниво всеки може да бие всеки, затова въобще няма да е неочаквано Реал да стигнат финал, но предпочитам Юнайтед да стане шампион, след като победи най-добрия отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя който ще бием. Едва ли ще ме успокоява факта, че сме паднали от най-добрия отбор, в горния смисъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все ми е едно, стига да ги бием. Те и 2та отбора са горе-долу на едно и също ниво, и все пак Жозе е една идея по-добър треньор от Гуардиола, ама както и да е да не задълбаваме в техния футбол, че и без тва ми е през к*ра за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реал, защото е по-преодолимия съперник, и защото искам Роналдо да усети разликата и то на 'Уембли'. Но фаворитът е Барселона, и ако играем с тях, дано САФ си е взел поука от мача в Рим. Пък и ние съвсем не сме финалисти все още..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реал определено са по-слабият отбор в момента, затова избирам тях. Барселона са прекалено надъхани и обиграни, а Меси, Вия, Шави и Иниеста ми се струват невъзможни за опазване.

Нямам какво да добавя. Лошото е, че Барса ще е он дъ файнъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам Реал да играе на финал, загубиха битката за Испанското първенство, а на Моуриньо основната му цел всяка година е ШЛ.Така че очаквам първо да отстраним Шалке, след това от Реал и Барса... хм, може би Реал са по-слаби като отбор, но ще е изключително тежко.И според мен срещу който и да играем от 2-та отбора на евентуален финал - няма да сме фаворити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам Реал да играе на финал, загубиха битката за Испанското първенство, а на Моуриньо основната му цел всяка година е ШЛ.Т

то и на Анчелоти основната му цел беше ШЛ :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-голямото ми желание е да бием Барса, просто няма да има такъв кеф, но срещу Реал ми се струва, че имаме малко по-големи шансове. Който и да е - докато САФ е начело...вярвам, че можем да победим всеки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва сериозно Шалкето никой не ги смята за хора 2011-та година! сигурно щот са от алемания ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предпочитам Реал Мадрид,не ги харесвам хич,но ги предпочитам просто защото Барселона ми е може би най-неприятния отбор в света към момента. Все пак очаквам Барсата да са нашия съперник,много ше му дойде на Моу втора поредна година да изхвърли "каталуния ис нот спейн" на полуфинал. Реално,обаче не ми пука и за двата отбора,ако мога да избирам нещо - искам който и да се класира от тия две помийни ями,да достигне финала с поне 1-2 червени картони на възлови футболисти и поне още толкова контузии на такива,и да изгори в Ада на Уембли срещу отбора на демоните :mood (22): Мачовете ни с Шалке са протоколни,който има някви съмнения в класиранието ни на финала,му предлагам горещо и целеустремено да си смени любимия отбор. На фенове на Манчестър Юнайтед не подхожда манталитета на загубеняци. АмЕн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Завърщане на Олд Трафрд, да чуе че още пеят Viva Ronaldo!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MANCHESTER-е , тва тънко намекче ако го каза на мен не ти се получи нещо :D да знаеш. Мисълта ми е, че всеки казва, че сме на финал, а изобщо не се обръща внимание на тва, че имаме още 2 мача до тогава. Не, че имам съмнения, че с тоя отбор и тая форма ще да минем през тях. Просто въпреки всичко тва е футбол и сме виждали кви ли не неща. Също както поведохме на Байерн с 3-0 и видяхте кво стана. И недай си Боже с прекаленото подценяване и неуважение да се случи същото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Феновете имаме право да подценяваме мачовате с Шалке, САФ и играчите няма да го направят! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден въпрос...И двата отбора са много силни но предпочитам Барса...Просто финала с тях ще е уникален :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове