Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

От ФА можеше вместо да карат и 2та отбора и феновете им да пътуват до Лондон да изберат някой по-близък неутрален стадион.. Мега глупаво...
Плюс това тея дни май имаше някакво друго спортно събитие в Лондон... Демек трафик, едно друго... Не им е лесно..

Даже и главната магистрала от Манч. към Лондон е затворена за ремонти и трябва да се заобикаля :shocked: Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам предчувствието, че в този мач ще излезнем с 4-5-1 с Чича отпред, което ще е колосална грешка. Дано да не съм прав!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс разкри защо държи Бербатов резерва

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че "изумителното" представяне на Хавиер Ернандес в английския футбол е причината българския нападател Димитър Бербатов да е резерва. Наказанието на Уейн Рууни вероятно ще даде шанс на Бербатов да играе срещу Манчестър Сити в днешния полуфинал от турнира за Купата на футболната асоциация на "Уембли". Въпреки, че е голмайстор номер 1 на Висшата лига с 21 попадения от началото на сезона, Бербатов остава резерва в мачовете на Червените Дяволи.

Според Фъргюсън причината за това е неверояната форма на Хавиер Ернандес. 22-годишният нападател отбеляза 18-ия си гол този сезон във всички турнири при победата на Манчестър Юнайтед над Челси с 2:1 във втория мач от четвъртфиналите на Шампионската лига във вторник. Фъргюсън дори сравни Ернандес с легендарните Оле Гунар Солскяер и Гари Линекер. "Наистина не съм очаквал такова израстване от Ернандес. Мога да го сравня с Оле Гунар Солскяер. Той заема фантастични позиции в наказателното поле. Това му е по природа, има инстинкт. Малко са такива футболисти. Солскяер е един от тях, както и Линекер, който винаги бе в добра позиция", добави мениджърът на Манчестър Юнайтед.

Според него всичко това води да оставянето на Бербатов на резервната скамейка. "Съжалявам за Бербатов, защото той е фантастичен футболист. Но причините са ясни на всички. Представянето на Ернандес в последните два месеца е изумително и затова той е титуляр. Той се подобрява с всеки изминал мач и стана по-силен. Много е трудно да оставиш такъв играч резерва. Всеки мениджър и всеки футболист в страната се е сблъсквал с подобна ситуация в кариерата си, когато има такава конкуренция. Това е ужасна част от живота на футболиста", коментира още Алекс Фъргюсън. Все още не е ясно дали тези думи означават край на кариетата на Бербатов в Юнайтед.

sportal.bg

...

БиБиСи: Димитър Бербатов е готов за титуляр на Уембли

Медийният гигант БиБиСи прогнозира, че Димитър Бербатов ще бъде титуляр за Манчестър Юнайтед в съботния полуфинал за Купата на Англия срещу градския съперник Манчестър Сити на стадион Уембли в Лондон.

“Димитър Бербатов е готов да се завърне за Юнайтед на Уембли като заместник на наказания Уейн Рууни”, пише BBC.

В отбора на червените дяволи наказан още е бранителят Джони Евънс, а халфът Дарън Флетчър няма да играе две седмици, заради вирус.

В състава на Манчестър Сити пък най-големия проблем е контузията на голмайстора на тима Карлос Тевес. Добрата новина е завръщането след травма на Майка Ричардс.

Ето и разширените състави на двата отбора:

Манчестър Сити: Харт, Тейлър, Ричардс, Сабалета, Компани, Лескът, Коларов, Боята, Райт-Филипс, Де Йонг, Яя Туре, Виейра, Бари, Давид Силва, Милнър, A Джонсън, Дзеко, Балотели, Разак, МакГивърн.

Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, Кушчак, Рафаел, О’Шей, Браун, Фърдинанд, Смолинг, Видич, Евра, Фабио, Валенсия, Гибсън, Андерсон, Скоулс, Парк, Карик, Гигс, Нани, Бербатов, Ернандес, Оуен.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Според мен това е състава.Не изключвам на мястото на Валенсия да е Нани, а на мястото на португалеца Гигс, в средата да се вмъкне и Скоулс. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба е титуляр заедно с Чича. Според мен Парк и Нани няма да играят. Андо ще играе в центъра, заедно с Карик. Валенсия вдясно е задължителен. Ся не знам вляво САФ дали ще пусне Нани, който все пак не изигра пълни 90 минути срещу Челси. Другият вариант е експеримент с близнаците по крилата, както срещу Арсенал, което ми се струва невъзможно. Отзад Рио няма да играе, както и О'Шей. На тяхно място съответно Смолинг и Рафаел. Останалите са ясни. Очаквам победа в редовното. Срещу тия играем много успешно в последно време. Преди два сезона ги отказахме от Карлинг, сега е време да ги шитнем и от ФА къп!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Независимо с какви футболисти ще излезнеме трябва да победиме,без значение с какъв резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука си мисля че ще се даде почивка на Карик и Гигс ,защото им се натрупаха много мачове. Бербо ще е титуляр сигорно с Оуен, а Чичарито ще е резерва и ако се закучат нещата ще влиза да оправя положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Към колко часа ще има сигурен състав. Иначе очаквам победа, но с напрежение до последната секунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По радиото на скай го дават една идея по-рано,така че го пуснете от сайта към 5.15..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Към 6:45 би трябвало да излезне състава.

Не излизаха ли 50-60 минути преди началото?

Maчкаме ги тия палячовци! Дано не излезем пак с един нападател, гледа ми се футбол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мечтаният "Уембли" за Парк

Играчът за големите мачове Парк Джи-Сунг отчаяно иска да блесне на "Уембли" през уикенда като по този начин ще помогне на Юнайтед да удължи серията от 35 години без спечелена купа на техните градски съперници.

В събота целият цвят ще е вперил поглед в манчестърското дерби, като Червените Дяволи се стремят да достигнат финалната фаза, в която ще срещнат Болтън или Стоук Сити.

Във вторник неговият брилянтен завършващ удар сложи край на надеждите на Челси за Шампионската лига и сега той очаква да изиграе първия си мач през този сезон за Купата на Футболната Асоциация, след като лекуваше контузия, която получи в двубой за своята страна.

"Не взех участие в турнира за ФА Къп," заяви южнокорейската звезда. "Надявам се, че ще играя в този важен мач.

"Това е единственият трофей, който не съм печелил, откакто се присъединих към Манчестър Юнайтед, но се надявам че през този сезон ще го спечеля. Искам да се насладя на надпреварата, тъй като има невероятна история."

За всички чуждестранни играчи "Уембли" е историческо място и Парк е един от тях.

"Стадионът е страхотен," заяви той пред MUTV. "Има повече фенове отколкото на Олд Трафорд и всеки един друг стадион в Англия."

"Винаги е голямо удоволствие да играеш на такъв стадион и атмосферата винаги е е удивителна. Ще бъде голям мач и се надявам да взема участие в него."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1/2 финалите тази година са на по важни и трудни и от финалите . Не знам к'во ще става , но от всичко желая да вземем местните купи . Нямаме ''ФА'' от доста години , Бербо може да стигне ''клуб 50'' за отбора , дано го направи още днес /сега е 48/ . Сити ни е доста труден съперник , нещата се изравняват след като ги няма Тевес и Рууни , но Бербата е тук . :mood (5): Не е вкарвал на Сити , но защо да не го направи днес. Успех и дано Сър-а да пусне най добрият състав , биткаджиите ще надделеят .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:ourtrophyback: КРАЙНО време е да си вземем нашия трофей. От 2004 година мисля, че не сме го печелили. Много бих се зарадвал ако го спечелим. Лично аз предпочитам Премиершип + ФА отколкото ШЛ. Доминация в Англия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам трудна победа :glory (00):

Трябва да ги бием както ти си пребил мароканците! После 3 месеца да лежат в затвора :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тази фаза на надпреварата за FA-Cup по 1 мач се играеше нали ?? А пък за Carling Cup бяха 2 или се лъжа Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В тази фаза на надпреварата за FA-Cup по 1 мач се играеше нали ?? А пък за Carling Cup бяха 2 или се лъжа

Да.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да ги бием както ти си пребил мароканците! После 3 месеца да лежат в затвора :mood (22):

+1. :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахахахаххаах ти пак от къде ми знаеш историята :mood (28): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много по труден мач , от този с Челси ще се получи , според мен лично мача ще си отиде не продължение , в което ще победим с гол на ЧичкоРико :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this