Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Манчини ще ни за бърка бетона ми се струва,с трима дефанзивни халфа -Де Йонг,Бри и ЯЯ),едно полукрило-Силва,едно истинско такова-Джонсън и един нападател-Джеко.Тевез се контузи и не вярвам да е готов,но дори и да е,аз лично искам той да играе и пак накрая да гледа като пребосало теленце. :mood (33): Може от страх Манчини да пусне и "поливалентния" Милнър на едното крило,който откакто е при тях само за боричкане става.Срещу Ливърпул бяха трагедия,но нека не се главозамайваме,а да си подходим сериозно и да си ги бием.Защитата и особенно бековете им са слабото място в момента,така че наказателната акция на Нани и Валенсия трябва да се проведе. В последните години,те са отбора,който клатим най-често с решаващи голове накрая и ще ми е кеф,ако пак така стане. :mood (5): п.с. Пепи,последния мач с тея го гледахме в бара,та викам да повторим упражнението.Ще бъдеш ли там? Редактирано на от taskov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ли ги тея, купата е 99% наша. Никакво подценяване! Играем, за да пишем история! Трябва ни требъл! Фен съм на Митко, но леко ме притеснява че го няма Рууни за този мач. Сега е момента да се види каква дълбочина има в нашия отбор и с колко състава разполагаме. Очаквам в състава да са Скоулс, Берба, Валенсия, Близначковците. Абе ако защитата ни е с Рио, Видич и отзад Сар... Всичко е тип-топ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Беро и Чича отпред, Валенсия и Нани, Скоуси, трябва да им покажем *пак* кой е господар на Манчестър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигси ще им покаже как се правят нещата. В последно време двамата с Карик са супер в центъра и мисля че на това се дължът успехите на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никой не ги брои за живи тия... Много бой и това е ! :) Много ми се иска да видя Бербо и Чичарито в нападение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако може и двамата заедно,ше е най-добре :)

и зад тях гонзо :)

Мача на сезона! Трябва да спечелим! Задължително! Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърдинанд успокои феновете на Юнайтед, ще бъде готов за мача със Сити

Бранителят имаше проблеми с десния крак след двубоя срещу Челси, но според него не става въпрос за нищо сериозно

Един от лидерите в отбраната на английския гранд Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд успокои феновете на тима и обяви, че ще бъде на линия за дербито срещу Манчестър Сити за 1/2-финалите на ФА Къп, въпреки травмата, която получи в двубоя срещу Челси.

Бившият капитан на Англия определено изпитваше сериозен дискомфорт в десния крак по време на вчерашната среща, но въпреки това стисна зъби и не пожела да бъде сменен.

За негова радост Юнайтед постигна победа с 2:1 и с общ резултат от двата мача 3:1 се класира за 1/2-финалите на Шампионската лига, където ще срещне някой измежду отборите на Интер или Шалке.

32-годишният футболист настоява, че травмата му няма да му попречи да вземе участие в дербито със Сити през уикенда, тъй като според него не става въпрос за нищо сериозно.

"Това е нещо незначително, просто една синина. Ще бъда готов за мача със Сити. Това е една много важна седмица за нас, а мачът със Сити ще бъде голям двубой за всички наши фенове", коментира бранителят.

"Трябва да запазим спокойствие и да не се отдаваме на емоциите. Нашите фенове са страхотни и обичат много клуба, те наистина ни подкрепят много", добави той.

"Колкото до мача с Челси, доволни сме от победата. Показахме, че притежаваме характер в изобилие. Допуснахме гол и веднага след това вкарахме нов такъв. Знаехме, че ни чака тежък мач", завърши Фърдинанд.

gol.bg

...

Рууни: Сгреших, надявам се момчетата да се справят без мен срещу Сити

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни призна, че е сгрешил, когато под влияние не емоцията отправи обидни реплики към телевизионната камера, след като отбеляза своя хеттрик при обрата срещу Уест Хам (2:4). Английският национал получи наказание от два мача за своето провинение, вторият от които е дербито с Манчестър Сити от полуфиналите на ФА Къп.

"Не осъзнавах какво правя. Поддадох се на емоциите. Извиних се възможно най-скоро, след като осмислих какво се е случило. Разбира се, това не бе правилно и аз приемам наказанието си. Надявам се, че момчетата ще се справят и без мен в събота и ще се класират за финала на ФА Къп.

"Доволен съм от формата си. Както всеки знае, сезонът бе труден за мен, но от началото на тази година върнах формата си. Започнах да вкарвам отново. Сега играя на по-различна позиция и изпитвам удоволствие от това. Усещам, че мога да диктувам играта от тази позиция", сподели Рууни.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз хич даже не съм се претиснил. :D Той Смолинг си цъка супер, даже другия сезон може и да е титуляр. Редактирано на от bojo0o0o94

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

п.с. Пепи,последния мач с тея го гледахме в бара,та викам да повторим упражнението.Ще бъдеш ли там?

Там съм няма начин :) Едно 3-2 с важния гол на Оуен накрая :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещем инфаркти, така че 2/3:0 би било добре като за загрявка. Иначе Италиянчето ще пусне дърварите и резачките и ще се минава трудно...но вероятно ще пусне Чича напред, че е бърз и Митака да скача за топки...макар че може и да подходи по внимателно заради мача с Нюкасъл вторник/сряда. Всеки случей искам тая година Сити да видят трофеи само в нашата витрина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия не можем да ги бием резултат с разлика /2/3-0/, последните няколко мача едвам ги бием с гол дори , въпреки ,че си заслужаваме всяка точки или три . Сър-а трябва да се настрои на труден и тактически мач . При Манчини Сити не пуска много голове , така ,че вкараме ли един ще е добре . Рууни ще е липсата , Гигс може би няма да играе , но Скоулс може да се завърне заедно с Андо или Флетч + Рафаел . Тия също като Челси много ми е жежко да ги бием , дори с мъка . Все пак сме на три фронта , дано бием .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФА се бяха притеснили,че ще има още една задна ножица на Рууни и го наказаха.Е,Бог гледа и сега Тевез няма да играе. :mood (28): Шити като ги гледах в мача срещу Скаузърите разбрах,че са едно голямо НИЩО и само САФ или ония отгоре може да ги спаси от разгром. :mood (33): Прогноза 3:0 Голмайстори : Берба,Чичарито и Гигс.Има и още един въпрос преди мача - дали Балотели ще успее да си облече фланелката преди първия съдийски сигнал? :anti:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... Има и още един въпрос преди мача - дали Балотели ще успее да си облече фланелката преди първия съдийски сигнал? :anti:

Чух, че е започнал да я облича от Понеделник, за да е готов и в Събота направо да излиза на стадиона!
За сега няма усложнения с фланелката! :mood (17): Редактирано на от Almeida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека помогнем от следващия сезон италиянските тренери да са по малко :mood (35): .Мача изобщо няма да е толкова лесен кокото си мислят повечето от вас.Важен е центъра Карик + ? Гигс едва ли има сили

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предпочитам да видя на терена Скоулс, а не Парк. Андерсон определено има да наваксва форма. Нани и Валенсия са задължителни. Определено и варианта за нападателна двойка Бербатов-Оуен не е лоша опция. И двамата са отпочинали. Пък Чичарито може да се включи на смяна, той го направи доста сполучливо няколко пъти. Щом Рио ще играе отзад, имаме повече спокойствие. Но ние си предполагаме, а се знае кой решава. Дано гениалният усет на САФ пак проработи! Победа, финал и купа - това чакаме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо вкарва ранен гол и от там нататък всичко ще се нареди :). Стига вече с тези трудни мачове! GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се нещо такова да видя :

Публикувано изображение

Винаги са ни тегави мачовете с тея, но тоя път се надявам от рано да си поемем нещата в ръце и до края сам бой. Зашиваме ги до 20тата минута с бърз гол и всичко е перфектно следващите 70. Точно за този мач съм мега оптимист и вярвам, че ще си го вземем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иска ми се нещо такова да видя :

Публикувано изображение

Винаги са ни тегави мачовете с тея, но тоя път се надявам от рано да си поемем нещата в ръце и до края сам бой. Зашиваме ги до 20тата минута с бърз гол и всичко е перфектно следващите 70. Точно за този мач съм мега оптимист и вярвам, че ще си го вземем.

Едва ли, също така мисля че поне един измежду Гигс и Скоулс трябва да е на терена, и това предполагам ще е Скоулси, на Гигс му се насъбраха мачове. Иначе мене доста ме притеснява този мач, ще е доста труден двубой, дано успеем да го измъкнем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this