Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити
ФА Къп
16 Април 2011, 19:15ч.
Уембли, Лондон

Пряко по: Диема

Редактирано на от Devilment

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук Бербатов ще е титуляр според мен.Без напрежение,със самочувствие и ги трепим :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
голмайсторът им ще им липсва много, докато нашия с удоволствие ще прибави няколко гола към сметката си :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
35 and counting! Кои са тия, не съм ги чувал? Излизаме им с резервите и отпадат срамно.Рафаел и Фабио задълже!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа и смело гледаме към финала на Уембли(Дано да играем два финала, на този невероятен стадион).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
след като отнехме на Челсито единствената възможност за трофей,идва ред и на Шити

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам Оуен, не Ернандес.

Ако може и двамата заедно,ше е най-добре :)

Няма да давам прогнози,но силно се надявам да ги бием.

Финалът на ФА е преди този в ШЛ,нали? Да потренираме в същата обстановка,дето се вика :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Финалът за ФА е на 14 Май, на Шампионската лига е на 28 Май. Редактирано на от bobiengland

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу тея победата е абсолютно задължителна. Една тройчица спокоино можеме да им отпраскаме. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачкаме, жалко за Рууни, но се надявам Берба да вкара с задна :glory (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе колко да мачкаме деба, тоя сезон и 2-та ни мача с тях бяха трудни. Така че не очаквам някво размазване. Особено когато Рууни го няма, няма да можем да си минем айляшки през тях, както през Фулъм примерно. Според мене ще се хвърлят с всички сили, щото тва е единствения реален трофей, който "могат" да спечелят принципно. Друг е въпроса, че тая купа я искам тоооооооооооолкова много и от тооооооооооолкова много време, че всяко отпадане е пълна трагедия през годините. Сър Алекс няма как да не подходи сериозно към мача, предвид съперника, стадиона и полуфинала. Надявам се все пак да покажем, че сме много по-качествения отбор и да ги бием независимо дали с 1-0 или 3-0. Абе кои са другите 2 отбора дето играят полуфинал?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...
Абе кои са другите 2 отбора дето играят полуфинал?!

Болтън и Стоук - неделя, 18ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тоя мач има ли реванш? Иначе на финала ще ни е лесно според мен. Сити обаче щесе хвърлят със всички сили, единствения турнир в който имат шанс да спечелят титла.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сити обаче щесе хвърлят със всички сили, единствения турнир в който имат шанс да спечелят титла.

Това се говореше и за Челски до снощи! Ливърпул помете Шити, пък ние ли няма ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На тоя мач има ли реванш? Иначе на финала ще ни е лесно според мен.

Не. Според теб защо е на Уембли,ако ше има реванши? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е знам ли, попринцип полуфинал.. де да знам. :) 4-4-1-1 с Бербо зад Чичарито ми намирисва.Нани и Гигс крила, в центъра Скоулс и Андо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this