Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Ной-голямата дупка в защитата ма Челси според мен ще е Алекс. Тоя пичага е след контузия и мисля че няма да се представи по най-добрия начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е СърО все пак пусна 1-2 изненади , въпреки че не очаквах .. :Д Изненадват ме присъствията на Шийзи и Чичарито , особено на Шийзи , но СърО явно залага на опита му. Дано излезе прав! Да си пожелаем успех и вечерта да има един добър завършек!!

Нима имаме алтернатива вдясно? Не смятам, че Браун ще се справи по-добре от Шийзи.

Иначе според мен единствената причина Чича да е вместо Бербатов са повечето голове в турнира до сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днеска се прибрах от Манчестър.Вчера говорих със "Съро" и ми каза,че ще сме само с Рууни,напреде!
Вервайте ми! :cool:

E,от вчера до днеска мина доста време! :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нима имаме алтернатива вдясно? Не смятам, че Браун ще се справи по-добре от Шийзи.

Иначе според мен единствената причина Чича да е вместо Бербатов са повечето голове в турнира до сега.

Не съм видял резервите. Мислех , че Рафа е на линия... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър състав като изключим Берба(то се знаеше) и Валенсия(в добра форма),но все пак не могат всички да играят.Може би Валенсия ще замени Нани през второто полувреме.Да се надяваме на победа или поне равен,дано не трепериме до края и да си решиме мача рано.Успех!!! п.п. Добре че и техния най-добър нападател е резерва. Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам Берба титуляр , след гола на чужд терен който имаме,очаквам победа и класиране на 1/2 Финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е идеален,пускаме Валенсия и Берба към 70-тата минута и работата заспива ! Мощно към 4-тата ни шампионска лига !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this