Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Не обичам много ранните голове, защото не са малко случаите точно отборът, който се е разписал в първите минути да се окаже губещ накрая. Всъщност точно ние имаме такъв неприятен опит. Не знам за нас кое е по-голям плюс - голът при гостуването или това, че реваншът е на ОТ. При всички положения това допринася да излезем по-спокойни и уверени /ние сме с една идея по-близо до 1/2 финал/, въпросът е да успеем да си използваме предимствата. Вярвам, че ще се справим. Моите очаквания са за един далеч по-труден мач от този миналата седмица, повечко нерви и може би повечко картони /Челси още на собествен терен си изкараха четири, а на ОТ ще са по-изнервени/. Дори имам предчувствие за червен картон ... не знам дали се дължи на лошите спомени от съдията. Очаквам Анчелоти да започне с Дрогба и Анелка, но може пак да реши да демонстрира доверието си към Торес - най-много при следващото падане в наказателното изобщо да не стане. :mood (17): За състава - ще се пробвам да позная: ВДС - О`Шей Фърдинанд Видич Евра - Валенсия Карик Андерсон Нани - Парк/Бербатов - Рууни Само се чудя дали няма да има някоя изненадка пак - например Флетчър да е на линия. Не ми се вярва Сър Алекс да се прояви като любезен домакин, който да си е издал менюто предварително. Пак ще има някой шотландски аперитив. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси ще са много надъхани довечера и въпреки всичко смятам че ще си вземем мача.Моята прогноза е 1-1 за крайния резултат.Относно Бербатов, може би Съра този път ще го пусне титуляр.Всички видяхме предния път че на малкия му е доста трудно срещу защитата на Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Челси ще са много надъхани довечера и въпреки всичко смятам че ще си вземем мача.Моята прогноза е 1-1 за крайния резултат.Относно Бербатов, може би Съра този път ще го пусне титуляр.Всички видяхме предния път че на малкия му е доста трудно срещу защитата на Челси.

Малкия игра и при загубата от Челси титуляр и още тогава се видя, че не му е лесно, но игра и в ШЛ миналата седмица. И все пак си мисля, че ше играем с 4-5-1 с Рууни сам напред, с оглед на гола преднина. Да се контролира центъра и евентуално на контра-атака. И пак казвам Сър-а често прави изненади, така че ше видим след по-малко от 3 часа. Надявам се на интересен мач, въпреки че ме съмнява. Предполагам тактическа игра пак ще наблюдаваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
след този мач единствено може да не продължим ако сами се бием

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Саар
О' Шей - Рио - Вида - Евра
Валенсия - Андерсън - Карик - Гигс - Парк
Рууни

ей така ги усещам

На абсолютно същото мнение съм,същия състав,само че ме колебае Нани :mood (2): вместо Гигс,иначе Парк 100% това корейче има сърце за половин отбор ГОЛЯМ ФУТБОЛИСТ,Валенсия десен бек игра доста добре,важното е да бием,нищо друго !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърдинанд, Карик и Нани очаквам да играя, тъй като въпреки добрата им форма почиваха през уикенда. Съответно при наличието на Нани на терена предполагам, че Бербатов ще е резерва и аз мисля, че ще бъдем с петима в центъра. Сър Алекс каза, че Валенсия ще играе роля срещу Челси, така че Руни напред, Валенсия и Нани по крилата - и Парк отново свободен да ходи където си иска. Само че това е прекалено предвидимо, а сър Алекс винаги прави нещо поне малко неочаквано. Иначе един приятел ме пита ако трябва да избирам между това да отпаднем днес от Челси или събота от Сити, кое бих предпочел... Доста долен въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе къдравелко, ще играе ли довечера за Челси? Смисъл, има ли правото да играе, и защо пропусна предния мач, че нещо не разбрах :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе къдравелко, ще играе ли довечера за Челси? Смисъл, има ли правото да играе, и защо пропусна предния мач, че нещо не разбрах :D

не е картотекиран,няма право да играе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани и Бербатов няма да играят сигурен съм на 99%. Поне не като титуляри. Редактирано на от axsel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Зрелищно 0-0 и чакаме Нойер на Олд Трафорд..Фърги тряя да го види как ще изгежда на ОТ между двете греди все пак.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина Бербо може да направи повече от Чичарито,специално в този мач.Парк твърдо трябва да е титуляр,защото срещу Челси винаги прави много силни игри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нито Бербо, нито Чича ще бъдат титуляри, пак ще тръгнем на 4-5-1. Това е най-вероятното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
в средата Андо и Карик , по крилата Парк и Валенсия , напред Уейн малко зад Чичо , който ще играе на ръба на засадата. Е тва за мен е най-доброто :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

в средата Андо и Карик , по крилата Парк и Валенсия , напред Уейн малко зад Чичо , който ще играе на ръба на засадата. Е тва за мен е най-доброто :glory (31):

Абе не знам за чичо ти, ама Гигс май забравихте :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не е картотекиран,няма право да играе

Ми и аз така знаех уж :D , ама в спортала са си го сложили във вероятни състави, и аз затова питам :mood (33): Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам лошо предчувствие!! Дано да греша. Ще съм много доволен на хикс.Мисля ,че не трябва да се затваряме ,защото така рискуваме да ни напълнят кошарата. Остава ни само да се молим .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според Goal.com в нападение ще са Рууни и Чичарито. В такъв случай ако това е вярно ще играем нападателно ,което ме навежда на мисълта че днес може да видим Бербо към 60 мин на мястото на Чичарито , защото ако резултата се запази Бербо ще е много полезен със задържането на топката и добрия контрол. Мача няма да е лесен надявам се да ги хванем първото полувреме на някоя контра атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днеска се прибрах от Манчестър.Вчера говорих със "Съро" и ми каза,че ще сме само с Рууни,напреде! Вервайте ми! :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ман Юнайтед: Ван дер Сар; О'Шей, Фърдинанд, Видич, Евра; Нани, Парк, Карик, Гигс, Валенсия; Рууни; Официални са

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Сар; О'Шей, Фърдинанд, Видич, Евра; Нани, Парк, Карик, Гигс, Валенсия; Рууни; п.п.Heaven&Hell Кажи и крайния резултат моля , да се успокоя :mood (22): Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this