Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Не знам, а и не искам да предвиждам състава, но играчите, които ще са титуляри според мен са: ВДС, Рио, Видич, Евра, Парк, Карик, Валенсия и Рууни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам, а и не искам да предвиждам състава, но играчите, които ще са титуляри според мен са: ВДС, Рио, Видич, Евра, Парк, Карик, Валенсия и Рууни

+ Гигс, О'шей и да кажем един от Чича, Нани, Андо.
Това според мен ще е. Но както в повечето случай сигурно грешим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не ви ли писна с тия коментари "Мача няма да е лесен","Челси ще се хвърлят за победа" (oh,really?) и другите клишета :shocked: Разбира се,че нема да е лесно,играеме срещу най-неудобния ни отбор в ПЛ,който навсичкото отгоре изгуби всекви шансове за друго отличие тоя сезон и ше излезе за мача на живота си на Олд Трафорд,но какво от това? Бихме ги на техния стадион за първи път от 9год,имаме гол преднина,имаме мач на нашия стадион,където не сме падали този сезон,целият ни отбор е здрав като никога досега в тази част на сезона,опитът в ЕКТ е изцяло на наша страна... Не знам кво повече искате и защо сте толкова уплашени,добре че момчетата в отбора не са с психиката на някои тук във форума,защото щяхме да паднем с много :mood (17): Излизаме си със самочувствие на нашия стадион в нашия турнир,за един тактически изгоден резултат,нека те търсят повече победата,ние да си изчакваме момента,да им вкараме 1 гол (ако може и два) и всичко заспива. Дори,честно казано очаквам едно от двете полувремена ние да нападаме повече,въпреки аванса,който имаме,аз не съм свикнал да гледам на Олд Трафорд Юнайтед да се защитава цял мач,не помня такъв случай. Вярвам твърдо в успеха ни. Всичко друго би било някаква голяма изненада и крайно неприятна развръзка. Убеден съм,че довечера ще се класираме на полуфинал в ШЛ. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам мача на сезона за Уейн. Ината на стареца и донякъде игнора спрямо нашия започва да дава резултат и Рунката лека полека набира скорост в може би най-важния момент. Очаквам голяма битка, борба за свяка топка, разко сменяне на темпото и рабира се победа срещу чукотките :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове че мача няма да е лесен то е ясно? че съра пак ще ни изненада със състава и това е ясно?Ама аз си мисля че досега в големи мачове берба и по точно май през този сезон в ш.Л. не е бил титуляр така че за ме състава ще е това:ВДС,ОшЕЙ,РИО,ВИДА,ЕВРА,ВАЛЕНСИЯ,АНДО,КАРИК,ГИГС,РУНИ,БЕРБО като Руни ще е зад Митко и през 2-то полувреме влизат НАНИ,ПАРК И СКОЛС и мача свършва при 3:1 :bow :bow :bow :bow :bow :greets: :devil3: :greets: :greets: :greets: :greets: :greets: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3: :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм за Юнайтед , но Челси са силни и незнам..

Не говори глупости, моля ти се... как реши, че са толкова силни ? По-напред ли са в първенството ? Или в по-предна фаза за ФА къп ? Или техен играч е голмайстор на лигата :? Проблемът на Челси е, че с Торес са яко импотентни напред и разчитат повече на голове от 2ра линия. Както виждаме, обаче Лампард е в ужасна форма, а Луиз, който г/д ги раздвижи няма да играе, така че очаквам момчетата да си вземат мача довечера.

Иначе първата част на изреченето ти се подразбира сама, като се вземе предвид къде пишеш в момента :D Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във форумите на Челски дали така се наси*ат (с извинение) преди мачове с нас ? Стегнете се! Редактирано на от Almeida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sar O'Shea Ferdinand Vidic Evra Nani Carrick Fletcher/Scholes Anderson Park Rooney Нещо такова очаквам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач си е наш,и нема сила дето ще ни попречи да го вземем. Заради всички мизерии дето ни ги въртят в първенството ще ядът дебелия всеки път в ШЛ. Редактирано на от axsel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-ще ми допадне състава: ВДС,Рафаел,Видич,Фърдинанд,Евра,Нани,Карик,Гигс,Валенсия,Рууни,Бербатов...Трябва да вкараме поне 1 гол,за да успокоим нещата,а ако можем и още ще е перфектно !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар О' Шей - Рио - Вида - Евра Валенсия - Андерсън - Карик - Гигс - Парк Рууни ей така ги усещам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам как ще издържа до началото на мача... по-малко от 8 часа остават, напрежението е голямо, мощно к*р за чукотките и чакаме Шалке :champs: Starting line-up E. van der Sar J. O'Shea R. Ferdinand N. Vidic P. Evra M. Carrick J. Park A. Valencia R. Giggs Nani W. Rooney Редактирано на от .CR7.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некакси не виждам Гигс титуляр... смисъл тоя състав горе дето си изредил има 4 крила..което е невъзможно.Парк и Нани очаквам да са крила, почивка за Антонио.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Некакси не виждам Гигс титуляр... смисъл тоя състав горе дето си изредил има 4 крила..което е невъзможно.Парк и Нани очаквам да са крила, почивка за Антонио.

За мен също е странно, но знаем,че и Парк и Гигс могат да играят в средата,така че не ми изглежда и съвсем невъзможно. От Eurosport са съставите :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия, Карик , Скоулс/Андерсон, Гигс , Парк Рууни Този състав очаквам и се надявам Нани да е на скамейката! Валенсия и Парк са много по-ефективни от Нани специално за този мач. Аз си мисля, че тоя мач ще се защитаваме много и ще разчитаме на редки контра атаки. Точно затова Валенсия, Гигс, Парк и Скоулс са задължителни. И вече ония чернилки ако вкарат случайно влизат Бербо, Чичарито и Нани и ги изнасилваме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Биткаджии трябват... Рууни,Шийзи,Скоулс и Парк са задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Зрелищно 0-0 и чакаме Нойер на Олд Трафорд..Фърги тряя да го види как ще изгежда на ОТ между двете греди все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста нервно ми е днес цял ден. Дано да е спокойно довечера :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурен съм , че ще стане хубав мач довечера , защото за Челси им остана само надеждата за ШЛ.. Задължително трябва да вкараме ранен гол , за да се успокойм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4-5-1,нещо подобно на домакинството на Арсенал по-рано... Ван Дер Сар,О`Шей,Рио,Вида,Евра,Нани,Карик,Скоулс/Андерсон,Парк,Гигс,Рууни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Челси в калта! Много им се събра на Чукотските "лъвове" да ни играят мръсни номера, а сега са ми още по-отвратителни, след като прибраха Хлапето Торес - дано е все така ялов нападател, пада му се на мизерника! Моля се и силно се надявам, Видич и Бербатов да вдигнат трите купи този сезон: 19-тата на "Олд Трафорд" и другите две на "Уембли" - FA Cup и Купата от Шампионска лига!!! GLORY, GLORY MAN UNITED!!! :greets: :champs (14): :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this