Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед - Челси
Шампионска Лига
12 април 2011г. | 21:45ч.
Олд Трафорд, Манчестър
Пряко по: BTV Action

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се Рууни и Берба напред, но едва ли.Мача го печелим без особени затруднения 2:0 или 2:1. Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След гола на чужд терен който имаме,очаквам победа и класиране на 1/2 Финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС, Рио, Парк, Гигс, Карик, Рууни и Чичарито получиха почивка, така че очаквам да ги видим в игра. Мача е 0:0 според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано се класираме. Може би ще излезнем с 442, Вида и Рио централна двойка. Едва ли Бербо ще бъде титуляр...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука даже и Чичарито ще е резерва ще излезем само с Рууни в атака и по крилата с Нани/Парк или Валенсия. Ще играем на контра атака, а ако стане кофти ще влизат Бербатов и Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва задължително да вкараме гол, за да се успокоим. Направим ли го, смятам няма да имаме проблем да ги отстраним. Мисля, че мачът ще завърши наравно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се да излезем с Бербатов,Рууни и Чичарито,но не ми се вярва това да стане.Може би отново ще започнем с Рууни и Чичарито,който му бе дадена почивка днес.Бием ли,пътя към финала ще е доста по-лесно преодолим,но първо имаме работа за вършене във вторник! :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Постигнахме добър резултат в първия мач, но нищо не е решено. Според мен трябва да излезем с 4-4-2! Рууни е абониран титуляр и остава въпросът за Бербатов или Ернандес. Андерсон титуляр!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дори и да играем на контра атака, мисля че пак ще играем 4-4-2, защото все пак сме домакини, а Рууни все пак може да играе изтеглен към халфовете и напред с Ернандез.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След миналия перфектен мач на "Бриджа" и след днешния съм сигурен,че проблеми никакви.Продължават ли да работят така крилата и ако са здрави от сега натам всички съм сигурен,че можем да спечелим 3 купи.Предишния мач беше ебати вдъхновението,от доста време не сме правил две поредни добри полувремена в Лондон като цяло...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иска ми се Рууни и Берба напред, но едва ли.Мача го печелим без особени затруднения 2:0 или 2:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да вкараме гол и да не им позволяваме да играят. Не трябва да ги допускаме да създават положения както по крилата така и през центъра. Една схема от сорта на 4-5-1 както срещу Арсенал за Премиършип ще свърши работа според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Фабио и Рафата по крилата? :mood (35): Съра определено ще пусне 4-5-1 с Руни напред и дано вкараме ранен гол, защото ще ни е нужен...оттам нататък нещата ще се наредят мисля :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам победа ! Надявам се Бербо да играе , но най-вероятно системата ще е само Руни напред . 2-0 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да довършим започнатото . На С.Б. вкарахме гол , но Челси няма да изглежда като Фулъм днес . Ако ние не си свършим нещата няма как . Сър-а Няма ли непредвидими или травми в последния момент реформи няма да има и ще е стандартно 4-5-1 , но и 4-4-2 е добре . В схема с петима трябва средната линия да работи много , ама МНОГО , защото като сме с двама в атака тормозим защитата им , а сега сам Рууни доста помагане ще му трябва . Турнирно да се класираме , само да не пуснем гол . Вкараме ли ще е най добре , но пуснем ли ... Стягаме се , Олд-а ще помага ! :mood (31): Друго нещо важно , дано съдията да е читав .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам че САФ ще излезе със същата постройка на играчите от първия двубой.Може да направи промени по крилата и в атаката ,вместо Парк и Чича ,да играят Нани и Берба.Но вторник ще стане ясно.Най-важното е да не паднем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой бой и само бой за тия.Три мача поредни да ги биеме да им дойде акъла.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета съжалявам, но пак ви питам от къде бих могъл да си купя вратарския екип на юнайтед- в София, Варна, Кермен, Нова Загора МОЛЯ ВИ. Иначе очаквам много сериозен двубой. Това май остана единствения двубой, който не е предопределен до известна степен.Според мен ако в първите 30 мин не влезне нито един гол мн е вероятно мача да завърши 0:0, но лично моята прогноза е за 1:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да ми се иска Бербо да играе, мисля че трябва да сме 4-5-1 дори и 5-4-1 но няма как да стане това. Sir Van Der Sar рафаел рио видич евра валенсия скоулс карик андо нани ( дано не се лакомее) Рууни Пък може и миналата система ( от 1-я мач, само че с Берба вместо Чича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Ще бъде велик мач!
Дано Фъргюсън пусне Бербатов, поне едното полувреме. Искрено, като българин му го пожелавам. Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач ще е , но трябва да завършим това което започнахме ! Излизаме с характер както винаги , играем си нашата игра и побеждаваме !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------------------ван дер Сар--------------------------- Рафаел------------Рио----------Видич----------------Евра -----------------Карик-------------Гигс--------------------- --------------------------Парк------------------------------- Валенсия-----------------------------------------------Нани -------------------------Рууни--------------------------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this