Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Ляв бек

Най-добър ляв бек по време на ерата Фъргюсън?  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Това е едно напълно ново начинание, предложено от onyx. Играта се казва Fergie's XI и целта е да бъде избран отбор от 11 играчи, които са играли по времето на Фъргюсън. Вратар, двама централни защитници, десен бек, ляв бек, двама централни полузащитници, дясно крило, ляво крило и двама нападатели. Това ще е отборът на Фърги според Манчестър Юнайтед България.

Как ще става изборът? Пуска се анкета, в която са включени всички или поне по-запомнящите се играчи на Юнайтед по времето на Фъргюсън. Хората гласуват (ще имате право на повече от един глас в анкетата). След като гласуването приключи, се взимат двамата с най-много гласове и се прави статия тип "ЗА/ПРОТИВ" между тях. Даден потребител защитава единия победител, друг - другия. След като статиите бъдат написани, те се публикуват в нова тема, която също съдържа анкета, в която може да бъде гласувано само веднъж. Хората дават вота си за един от двамата футболисти и победителят става играч на дадената позиция на отбора на Фърги.

За позициите, за които трябват двама, например централните защитници, се избират първите четирима с най-много гласове, и после се разпределят по двойки - първият срещу третия и вторият срещу четвъртия. След това пак се правят статии - първо за едната двойка, после за другата, и така се избират двама централни защитници за отбора. Важно е да се знае, че играчите се включват в анкетата на титулярната си позиция.

Целта на упражнението е да приключим до 25-тата годишнина на Фърги начело на Юнайтед.

Специални адмирации и благодарности на onyx за чудесната идея. Надявам се тя бързо да добие популярност и да се развие, защото начинанието наистина си заслужава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
колебая се между Ъруин и Евра,но все пак ще гласувам за французина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ъруин , но понеже мога да гласувам за 2ма - глас и за Евра. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О'Шей трябва да получи награда за цялостен принос, не за определена позиция. :) Иначе Ъруин, спор няма. 2/3 от кариерата му не съм гледал, но това не променя особено нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е Шийзи в такъв случай трябва да присъства на всеки един пост, включително вратар. :) Гласувам за Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра. Имам чувство, че тоя човек е от стомана. Другите ни играчи се "чупят", Евра го блъскат, ритат, бутат - няма братче. Пукнати устни, зъби, глави... Слага бинт/памук и все едно нищо не е станало :X :D Голям !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютна липса на конкуренция на Денис Ъруин, всеки друг избор за този пост ще бъде меко казано скандален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютна липса на конкуренция на Денис Ъруин, всеки друг избор за този пост ще бъде меко казано скандален.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-скандално ще е като дойде анкетата с нападателите. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-скандално ще е като дойде анкетата с нападателите. :D

То супер голям избор ще има ама за мен фаворити ще са Кантона и ван Нистелрой! Нищо че имахме Шерингам, Кол, Йорк и Солскяер (и Бербо де ) :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е като всички да не гласуват за Бербатов при нападателите :D :D Иначе Ъруин де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложат ли Бербо в тая анкета аз нема да гласувам :D При Нистелрой,Кантона,Йорк,Коул,Хюз и Оле..та дори и Руни,ше си е пълната гавричка да сложим Бербо :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо да е "гавричка"? Бербо вече има достатъчно мачове и голове за отбора, за да е пълноправен член на анкетата. А дали ще бъде избран - това вече е въпрос на гласуване. Нали избираме отбора според Ман Юнайтед България. Ако Бербо ще е част от него, така да бъде, явно така мислят феновете в България. А какви са им подбудите - това няма значение. А ти, щом мислиш, че Бербо не трябва да е там, гласувай за тези, които искаш...

На мен пък ми е странно, че Шмайхел най-вероятно няма да попадне в отбора, или че Евра се движи горе-долу наравно с Денис Ъруин засега за ляв бек, но това е положението. Изглежда по-дъртите ги мързи и да гласуват, и да пишат :mood (36):

Но дайте да не разводняваме темата, ще дойде време и за нападателите. Може би трябва да отворим една отделна коментарна тема тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо да е "гавричка"? Бербо вече има достатъчно мачове и голове за отбора, за да е пълноправен член на анкетата. А дали ще бъде избран - това вече е въпрос на гласуване. Нали избираме отбора според Ман Юнайтед България. Ако Бербо ще е част от него, така да бъде, явно така мислят феновете в България. А какви са им подбудите - това няма значение. А ти, щом мислиш, че Бербо не трябва да е там, гласувай за тези, които искаш...

На мен пък ми е странно, че Шмайхел най-вероятно няма да попадне в отбора, или че Евра се движи горе-долу наравно с Денис Ъруин засега за ляв бек, но това е положението. Изглежда по-дъртите ги мързи и да гласуват, и да пишат :mood (36):

Но дайте да не разводняваме темата, ще дойде време и за нападателите. Може би трябва да отворим една отделна коментарна тема тук.

Напълно съм съгласен. Не виждам нищо лошо Берба да попадне в този отбор, в този форум, даже напротив. Иначе е ясно, че съвременните футболисти ще имат малко предимство над бившите Дяволи, но това е съвсем нормално. Даже съм почти сигурен, че от сега мога да кажа коя ще бъде 4ката защитници :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще гласувам за Кантона,щото просто тия футболисти не могат да бъдат сравнявани с никой от сегашните. Точно тук си имаме цял пример!Как Евра ще е по-напред от Ъруин?!Да,Евра е един от най-добрите леви крайни защитници,но просто връзката да е по-напред от Ъруин не я виждам..Така ще кажа и аз,как Бербо ще е по-напред от Канто и от Коул например?Пак казвам,че нямам нищо против него,но съм сигурен че така е прозвучало.Така че "be calm" и ще видим на гласуването :) Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само аз ли съм останал с впечатлението, че титулярната позиция на О'Шей е десен бек?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не хванах много от кариерата на Ъруин, но тоя човек беше уникален!!! Евра не е по-слаб, просто....Денис е нещо съвсем различно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this