Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Според мен Карик ще почива , а и смятам , че така трябва. След това ще е адски нужен за Челси и Сити. Нека Андо започне до Скоулс , викам аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пореден важен мач! Надявам се обаче, да го вземем без много трудности

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Скоулс не е ли още наказан. Иначе и аз мисля че ще излезем с Андо и евентуално Гибсън --------------ВДС----------- Браун Смолинг Видич Евра Нани Скоулс Андо Парк --------Бербатов Оуен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък Фърги ще ни изненада както винаги и ще пусне някакъв много странен състав. Все пак предстои реванш с Челси още във вторник и много от играчите сигурно ще почиват. Но както и да излезем, не вярвам Фулъм да ни затруднят на Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля че ще си вземе мача,независимо дали ще е трудно или лесно!!!! Повече ме притеснява наказанието на Руни защото днес прочетох новина че от ФА са искали на всяка цена да накажат Руни и все повече се съмнявам в безпристрастното свирене на съдиите в мачовете!!! а колкото до статията... Наказанието на Рууни предизвика грандиозен скандал в английския футбол. Английският футбол е на границата на нов страхотен скандал, след като стана ясно, че дисквалификацията на Уейн Рууни е станала възможна след натиск от страна na Футболната асоциация на Англия (ФА) спрямо главния арбитър на срещата Уест Хем - Юнайтед Ли Мейсън. Тази вечер стана ясно, че ръководството на ФА е принудило рефера да впише в отчета на въпросния двубой информация, според която той не е видял реакцията на нападателя на „червените дяволи" в телевизионната камера, в противен случай е щял да изгони играча.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Групата за мача ?

Групата за мача: Ван дер Сар, Видич, Фърдинанд, О'Шей, Евра, Карик, Скоулс, Нани, Валенсия, Бербатов, Ернандес, Кушчак, Браун, Смолинг, Гибсън, Флетчър, Гигс, Андерсон, Оуен, Обертан, Парк, Бебе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Титлата ни е почти в кърпа вързана. Взимаме трите точки, за да може да имаме някакъв вариант за грешка срещу Арсенал и Челси. 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам някакво предчуствие , че ще играе Бебе , но незнам... Според мене Чичарито ще е резерва , защото много мачове му се насъбраха..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кога излизат стартовите състави , най вече нашия ? О'шей може да разпусне Евра като играе отляво /днес/ , но Браун ли ще играе отдясно това ми е загадка . Скоулс може да играе днес , но Сър-а мисля,че ще го запази за Челси , Флетч още няма да е готов . Андо има опция за място в 11-ата . Парк и Нани мясля ,че ще започнат . Бербо и Оуен /може би/ , ще му стане доста на Ернандес , почивката за него ще е добре дошла . Важно е да спечелим и да избегнем травми в този период от сезона . Ще е супер два Бербатови и негова една асистенция . :mood (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остро с Джъстин Биибър напред,па кво стане.......... не очаквам да се лигавиме в тоя мач,т.к ни е важен...... Очаквам Берба Чича и Нани титуляри

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа на Юнайтед ако искаме да станем шампиони.Мисля че ще има промени в състава,дано видим Бербатов най после титуляр също и Нани.Скоулс и Андо също мисля че ще са в състава и победа с добра игра надиявам се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че майче Бербатов е пътник

Според мен Бербатов ще завъши кариерата си при червените дяволи. Редактирано на от Atanass

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Състава излезе ли ?

45 мин преди мача излиза официално... след 15 мин ще разберем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са ни абонати, когато сме домакини(за разлика от гостуванията). Задължителна победа ни трябва днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:

Kuszczak
O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
Valencia - Gibson - Scholes - Anderson - Nani
Berbatov

Substitutes:
Van Der Sar, Brown, Owen, Park Ji Sung, Chicharito, Fabio, Carrick.

Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очакваните промени са факт, но въпреки всичко състава ми изглежда доста добре... айде дано ни тръгне играта и да видим някой друг гол днеска :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това официално ли е ? Куз , Уес и Гибсън дано си свършат работата . Смолинг познава Фулъм , но и те го знаят , дано е само плюс за нас .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this