Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Състава по моему навлиза в добра форма от мач на мач и тук задължително с някоя и друга ротация,трябва да изпозлваме набраната инерция и да минем през Фулъм с 2/3:0.Последните няколко мача се дъним като гости срещу тях,но на Театъра си ги думкаме с разлика.Мача е маст уин отвсякъде,така че никакво подценяване и отпускане.Бербо напред с партньор Чико или Оуен. Айде,дяволииииииии. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач трябва да се изиграе само за победата . Може би като домакински и след победата ни на ''Моста'' малко не го оценяваме и подценяваме , но ''котиджърс'' са опасен тим /последно време/ . Гигс и Чичарито може да отдъхнат . Андо и Карик в центъра , Нани по фланга заедно с Парк. Бербо и Оуен на върха . Защита само Рафаел може да се смени /по ясни причини/ .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи за мене Чичарито трябва да играе в такива мачове, не срещу ония коне където за 70 мин нищио не направи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина САФ може да пусне Оуен да го види дали ще му се подновява договора което на мен много не ми се вярва но ще видим. Също не забравяйте и другия Оуен които нищо чудно да видим в игра след тия мъки :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач е задължителна победа. Според мен с този състав: -------------Бербатов---------- Браун--Рио----Вида----Фабио Валенсия--Андо--Флеч--Сколс--Нани -------------Ернандес------------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
f0rgy е извадил супер състав, само че Флетчър не знам дали ще се е възстановил, Кучшак също не ми се вярва да играе.Иначе дано видим Оуен,Андо,Нани и Валенсия заедно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах снощи мача на резервите срещу Ман Сити. Андерсон влезе през второто полувреме и вкара невероятен гол. Тръгна от центъра, стигна наказателното поле, двойно подаване мисля с Обертан и покрай вратаря!!! Красота! Мисля, че е готов за Фулъм :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя мач е задължителна победа.
Според мен с този състав:

-------------Бербатов----------

Браун--Рио----Вида----Фабио

Валенсия--Андо--Флеч--Сколс--Нани

-------------Ернандес------------------

Верно е че САФ е непредсказуем ама баш толкова :D Иначе и аз очаквам Андо да играе след фуроро за резервите вчера. Флетч не вярвам да се рискува сигурно Карик или Гибсън ще е там, фланговете ще са ни силни в това няма спор. Имам предчувствие, че напред ще сме с Оуен и Берба. Ако Оуен в такива мачове не играе то кога? Прогнозата ми е 2-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов задължително трябва да е титуляр ...Фулъм на ОТ ,са типичен отбор срещу който може да вкара 2 гола,без да се напряга много ...задължителна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни е наказан. Бербатов титуляр. Краен резултат: Ман.Юнайтед - Фулъм 4:1. 2Бербатов, 1Нани, 1Чикито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия три точки тук ще са много важни, трябва да ги вземем.До края на сезона сигурно може да си позволим още 1 загуба и 1 Х, даже и това е много.Преди мача с Арсенал трябва да си вземем всички мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това ще е мачът в който Бербатов ще покаже на всички критици защо е голмайстор на Висшата лига! Очаквам 3:0 два гола на Бербатов и един на Валенсия. :mood (2): :devil3: Редактирано на от Stanislav_9

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няколко точки от днешната пресконференция: Рафаел ще пропусне мача с Фулъм. Ошей и Браун са се възстановили. Флетчър е започнал тренировки, но е загубил много килограми от вируса, така че няма да се завърне в игра веднага.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са ми много омразни от както паднахме с 2 гола и червения на Скоулс. Надявам се да ги смачкаме тотално, все пак сме на ОТ. Поне 2 гола разлика за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после справедливост.
PFA player of the year - Видич и БЕРБАТОВ са в номинациите
PFA young PotY - Нани и ЧИЧАРИТО.

Явно изтеклия списък преди не е бил официален.

Congratulations to Nemanja Vidic and Dimitar Berbatov who have been short-listed for the PFA Player of the Year and ESPN PFA Fans' Player of the Year awards respectively. Nani and Javier Hernandez are up for the Young Player of the Year award.

Тва от сайта на МЮ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива мачове трябва да ги взимаме,особенно на ОТ.Бербатов тук е задължителен...,ако сега не играе то кога? Рууни е наказан, играем срещу по-малък отбор и сме домакини.Мисля,че няма да излезем с всичко най-добро,предвид мача с Челси във вторник. Една пестелива победа с 1-2 гола,че ни е тежка програмата този месец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Постепенно си възвръщаме контузените играчи

Листата с контузени играчи на Манчестър Юнайтед намалява със завръщането на Уес Браун, Джон О'Шей и Андерсон, които ще са на разположение на мениджъра за срещата с Фулъм на Олд Трафорд.

Завръщането на триото означава, че босът ще има повече възможности пред себе си, след като той трябва да избере два състава, които да срещнат респективно Фулъм за първенството и Челси в Шампионската Лига в рамките на четири дни.

Сър Алекс няма да може да разчита на Рафаел за двубоя с Фулъм, докато Дарън Флетчър все още се бори с последствията от измъчващия го вирус. Междувременно, Уейн Рууни пропуска мача с момчетата на Марк Хюс, както и полуфинала с Манчестър Сити на "Уембли" заради наказание.

"Рафаел няма да успее да играе утре, но ще е здрав за срещата с Челси във вторник," каза Сър Алекс на днешната пресконференция. "Изпратихме го на преглед, за да видим дали няма някакви увреждания в коляното му. Но все пак ще е на разположение във вторник."

"Уес Браун и Джон О'Шей са готови. Андерсон игра за резервите вчера вечерта и ще е на разположение. Дарън Флетчър качи някои от изгубените килограми, което е чудесно. Бавно, но все пак се възстановява."

"Така че постепенно си възвръщаме контузените играчи. Въпросът е с какъв състав да излезем, след като имаме мач и във вторник. Ще има някои промени."

Фъргюсън е наясно, че двубоят с Фулъм не е просто формалност. "Котиджърс" победиха Блекпул с 3-0 миналият уикенд и бяха една от пречките за Юнайтед по-рано този сезон.

"Фулъм са отражение на своя мениджър, труден съперник са. Ще трябва да дадем всичко от себе си, за да победим," каза босът.

Сър Алекс също се надява феновете да бъдат в добра форма за домакинството.

"Привържениците ни бяха фантастични срещу Челси и ще бъдат отново на Олд Трафорд утре. Те знаят колко важно е за нас да бъдем единни в този момент."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-после справедливост.
PFA player of the year - Видич и БЕРБАТОВ са в номинациите
PFA young PotY - Нани и ЧИЧАРИТО.

Явно изтеклия списък преди не е бил официален.

Congratulations to Nemanja Vidic and Dimitar Berbatov who have been short-listed for the PFA Player of the Year and ESPN PFA Fans' Player of the Year awards respectively. Nani and Javier Hernandez are up for the Young Player of the Year award.

Бербатов не е номиниран за PFA player of the year, а само Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе усетих се в темата за Бербатов таман се оправдах :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
H17MAN Да не става дума за номинацията на Бербата но от феновете ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

H17MAN
Да не става дума за номинацията на Бербата но от феновете ?

Да Просто в сайта го видях на бързо в блога и трябваше да излизам и съм не дочел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Берба ги накаже утре с 2-3 гола и да накара да съжеляват нещастните англичани! с 20 гола и да не е номиниран... Имам чувството, че само защото е българин и за това толкова го хранят! А за Торес, където го платиха почти 2но и не е вкарал гол от миналата година, нищо не казват!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да видя Карик пак в действие!!! Също така и Берба вече да е титуляр , че доста време не е бил! Фулъм са корав отбор , обаче мача е на ОТ , така че тези ги изнасяме с 3 гола или повече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик,Скоулс и Андо задължително да ги видим, но не титуляри и тримата де.Според мен до Карик ще е Андерсон, по-натам ще влезне и Скоулс, по крилата Валенсия и Нани. Очаквам нещо подобно: ---------------- Сар ---------------- Браун-----Рио----Видич-----Евра Валенсия--Карик--Андерсон--Нани ---------- Бербатов -- Оуен ----------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this