Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

RoNaLDoBG понеже Парк и Валенсия подпомагат защитата, а Нани е слаб, за това Юнайтед падаха с 2:0 от Уест Хем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре защо Бербатов не играе бе да му еба майката.... сериозно кво се случва?

Иначе състава е бомба. Само Берба на мястото на Чича, най-малкото щото задържа супер стабилно топката в преден план.

Добре е състава, Чича срещу челси миналия път се загуби, но за това са смените. Ако няма успех влиза Бербата и това е. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото е, че не е бил титуляр сигурно от Февруари .................................... затва говоря.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бих добавил Бербатов,Скоулс и Нани,но от друга страна не бих извадил почти никой от титулярите.Хубаво е,че САФ има такива проблеми да избира състава,но за Бербатов си е тенденция.Не знам какво трябва да направи,че да го пускат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога и аз да си го обясня за Бербо, ама това е положението, щом САФ пуска този състав значи е най-силния, това е. Иначе не е изключен и конфликт де ама то ще се види, предлагам да забравим тази тема :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пак ще играем защитно и на контри... е поне срещу Арсенал като гости сработи преди 2 години

иначе проблемът не е, че Бербатов е резерва в този мач, проблемът е, че Бербатов е резерва в сигурно последните 10 мача

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре защо Бербатов не играе бе да му еба майката.... сериозно кво се случва?

Иначе състава е бомба. Само Берба на мястото на Чича, най-малкото щото задържа супер стабилно топката в преден план.

всеки поне малко разбиращ от футбол човек си задава същия въпрос!!!!!!
но има само един човек - НАЙ-ДОБРИЯ ТРЕНЬOR В СВЕТА,който може да даде отговор!!!!
и въпреки това си мисля че Бербатов този сезон заслужи напълно да играе в един ДЕРБИ мач!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много мачове станаха.. прекалено много. Не е като да се е представял зле, че да не му се гласува доверие. Той беше в голова серия, когато САФ го извади изневиделица от състава. Искам разяснение по тоя проблем мамка му някой журналист няма ли да се сети да попита Фърги в интервю или на пресконференция защо се случва тва с Бербатов?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов го отпишете, напуска отбора лятото. Дано Чича ги накаже тия! Мощно бой, интересно е разположението на играчите, защото Гигс и Рууни ще правят ротации, както и Парк.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

RoNaLDoBG понеже Парк и Валенсия подпомагат защитата, а Нани е слаб, за това Юнайтед падаха с 2:0 от Уест Хем.

Само дето Нани не беше титуляр срещу УХ, а влезе в края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Забравяш , че тогава 2ма от защитната четворка бяха други , Вида не беше на себе си , а на вратата не бе Едвин , което само по себе си всява неспокойствие в защитата. А и това бе съвсем друг мач , който повечето може би бяха подценили , пък и мислите им почти сигурно са били насочени към днес.

И не на последно място , не съм казал , че това са правилните решения , а просто изтъкнах какво очевдино цели Сър Алекс. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани за какво го пазехме? Съра нещо бърка Валенсия и Нани.Важното е да ги накажем на моста!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам ужастното,гадното,шибаното чувство ,че ще загубим и то с кошмарен резултат ,с 2 или повече гола разлика. Как по дяволите Нани и Бербатов ще са на пейката???Пак излизаме без средна линия тия ще ни смачкат физически. Реално е оставен Карик сам в средата,Парк ще го смачкат а Гигс ще играе повече като бек. Дано не съм прав...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами и Бербатов го пазиме 10 мача и срещу Кроули не играе.Лошото е,че ние тука само си говориме(пишеме) и никой няма ни чуе,освен ние феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много мачове станаха.. прекалено много. Не е като да се е представял зле, че да не му се гласува доверие. Той беше в голова серия, когато САФ го извади изневиделица от състава. Искам разяснение по тоя проблем мамка му някой журналист няма ли да се сети да попита Фърги в интервю или на пресконференция защо се случва тва с Бербатов?!

И аз отдавна чакам някой да разясни какво става. Прекалено си е наистина, не е като да е загубил форма. Не искам да упреквам Сър-а, знае си работата естествено, както и това че ние не знаем какво се случва "в кухнята" така да се каже - някакви разногласия заради договора, заради нещо друго, някаква тактика на ротация ли, има нещо най-вероятно. Дано наистина някой обясни какво става в дийствителност, да ни са мирни главите. Щом и феновете по redcafe-то, дето го критикуваха го защитават, значи си върши работата. Дано обаче го видим поне второто полувреме по-отрано и да допринесе, както той си може.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все пак вярвам в отбора и дано победим или поне голово реми. Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля, моля, без гадни предчувствия, сънища и т.н. Мачът още не е почнал, а вече има песимистични коментари. Я се стегнете! Аз пък имам много хубавото предчувствие, че вашите кофти предчувствия няма да се сбъднат. :mood (33):
:glory (28):

Ето ви малко оптимизъм.
Manchester United Squad - Lift It High

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тцтц жалко за берба. Ернандес ще го скрият Челси, поне така мисля. Но според мен ако Бербатов щеше да напуска МАН през лятото, САФ щеше да го пуска повече, за да вкарва голове т.е. да му се увеличи цената. Надявам се ако мача 1-вото полувреме не върви, да пусне Берба да нанизе някой гол. Аз направо незнам какво повече иска САФ от Берба. Пусна го 45 мин, вкара ключов за сезона (така да го наречем). Пусна го за 25 мин. - оспокои играта и почнаха головете. Направо незнам. Да, личи си че съм му фен. Нямам нищо против Чича, но мисля че Берба беше по удачен варианд за тази вечер. Имам чувството че са се скарали нещо със САФ ( нещо подобно на това с Бекъм ) . АЙДЕ победа искам с 1 гол разлика. :Д. А ако този гол го е вкарал БЕРБА, напрао чудесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this