Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Надявам се да победим , но и един Х ми се струва , че ще ни свърши работа , е без 0-0 ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е,кой? Реал ли,Интер ли,Барса ли са по-добри от нас? :mood (17): Не ме разсмивай,нали ги гледах Парцата срещу жалкия Арсенал,едвам продължиха напред. Гарантирам (не просто да го мисля),че ако Парсата играеха във Висшата лига,сега щяха да са в битка за 3/4-то място. :) 100%,убеден съм и няма как някой да ме разколебае,че не е така :)

рядко се съгласявам с тебе, ама тука съм съгласен на 100%. Че те в първенството имат 2 сериозни мача - тия с Реал, смешно дерби с Еспаньол и тук-таме ако Севиля/Виляреал ги затруднят за 5-10 минути от мача. Нищо повече. Голям отбор. :mood (17): Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барсата е къде къде , стига ни да бием Челси и Интер и домашен дубъл . Но най вече 19-ата ! :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио може да се завърне на терените още срещу Челси

Бранителят на Юнайтед със сериозни шансове да попадне в групата на тима за мача в сряда

Бранителят на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд може сензационно да се завърне на терените за двубоя от 1/4-финалите на Шампионската лига срещу Челси, който ще се играе в сряда, пише таблоидът "Сън".

Централният защитник не игра през последните два месеца заради травмата в прасеца, която получи по време на загрявката за двубоя срещу Уулвърхемптън.

Неговото състояние обаче се подобрява и той вече тренира нормално с останалите си съотборници.

Преди два-три дни в Англия се говореше, че Фърдинанд ще се завърне за двубоя срещу Фулъм през следващия уикенд, но се оказа, е състоянието му може да му позволи да играе още в сряда.

Ако не получи някакво усложнение на травмата си, Рио ще вземе участие в последната тренировка на Юнайтед преди заминаването за Лондон. Ако всичко при него е наред и той успее да изкара заниманието безпроблемно, тогава ще бъде включен в групата на сър Алекс.

Вероятно обаче шотландецът ще го остави на резервната скамейка за двубоя в сряда, в случай, че Рио попадне в групата на тима.

gol.bg

...

Петер Чех: Юнайтед имаше уникален късмет на финала през 2008 година

"Те не ни победиха тогава, просто им провървя при дузпите", смята стражът на Челси

Стражът на лондонския Челси Петър Чех смята, че неговият отбор няма за какво да си отмъщава на Манчестър Юнайтед.

Според титуляра под рамката на вратата на "Сините", отборът на сър Алекс е имал страхотен късмет при дузпите на финала в Москва през 2008 година.

Тогава Манчестър Юнайтед и Челси се изправиха един срещу друг в директен спор за трофея от Шампионската лига, а Юнайтед успя да стигне до крайния успех в мача след изпълнение на 11-метрови наказателни удари.

Сега двата отбора отново ще се срещнат в Шампионската Лига. В сряда Челси посреща Юнайтед в първи четвъртфинален мач от турнира.

"На хартия Юнайтед наистина спечели финала през 2008 година, но тогава те не ни победиха. Те просто имаха повече късмет при изпълнението на дузпите, докато ние нямахме такъв", заяви Чех.

"Това обаче си остава в миналото. Ние гледаме напред към бъдещето и се надяваме този път да ги елиминираме", добави чешкият национал.

"Ще излезем на терена изпълнени с увереност, тъй като през последните години имаме доста добри резултати срещу Юнайтед, особено в домакинските срещи", каза още той,

"Ако постигнем добър резултат в първия мач, мисля че това ще бъде голямо предимство за нас", завърши Петър Чех.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Съра пак ще ни изненада с някоя схема с оглед на контузиите и сгъстената програма според мен е по одачни този мач да по с Чичрито и Рууни от колкото с Бербтов като се има предвид че Чичарито е много силен далеч от дома и е обелязал в почти всеки меч в които е взел участие докато Бербатов вкарва повечето си голове удома и досега няма попадение в шампионска лига . За всяко нещо си има първи път! :) Пък и вече се разписа след като бе резерва, нищо чудно да сложи край и на тая неприятна серия точно в подходящия момент !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има нещо притеснително в лигата.Често по слаби отбори са продължавали и са я я взимали дори напоследък.Примери-много-Ливърпул-Байер.М миналата година.Има си кофти скрити закономерности в тая лига-знаци които се сбъдват.Опасенията ми бяха че Арсенал ще я вземат като 1 лондонски отбор-нали и ние и Ливърпул сме я взимали на Уембли- те бяха 3 по сила.Сега 4 по сила са Челси.Жребият им нареди 3 отбора поред на които имат да си връщат.Слаби са-да но минаха през Лужники тая година успешно-а това е лош знак.Анчелоти е черната котка на сър Алекс...Англия се намира долу горе на 1 линия срещу Русия-Москва както бяха Гърция и Турция-за Милан и Ливърпул.А сценарият бе същият-странни дузпи.Май Тери Венейбълс ще се окаже прав че ония и Барселона ще са на финал и ония ще го спечелят.Да видим дали съм разчел знаците-а те са много-спестявам ви ги за да не стане дълъг отговорът ми.Успех на Манчестър все пак.Това с лъвчето на България в емблемата е страхотна идея.Има ли я тук да си я снема безплатно или не може...Изобщо и шампионската лига и правилата на футболът са сбъркани като всичко в тоя свят...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има нещо притеснително в лигата.Често по слаби отбори са продължавали и са я я взимали дори напоследък.Примери-много-Ливърпул-Байер.М миналата година.Има си кофти скрити закономерности в тая лига-знаци които се сбъдват.Опасенията ми бяха че Арсенал ще я вземат като 1 лондонски отбор-нали и ние и Ливърпул сме я взимали на Уембли- те бяха 3 по сила.Сега 4 по сила са Челси.Жребият им нареди 3 отбора поред на които имат да си връщат.Слаби са-да но минаха през Лужники тая година успешно-а това е лош знак.Анчелоти е черната котка на сър Алекс...Англия се намира долу горе на 1 линия срещу Русия-Москва както бяха Гърция и Турция-за Милан и Ливърпул.А сценарият бе същият-странни дузпи.Май Тери Венейбълс ще се окаже прав че ония и Барселона ще са на финал и ония ще го спечелят.Да видим дали съм разчел знаците-а те са много-спестявам ви ги за да не стане дълъг отговорът ми.Успех на Манчестър все пак.Това с лъвчето на България в емблемата е страхотна идея.Има ли я тук да си я снема безплатно или не може...Изобщо и шампионската лига и правилата на футболът са сбъркани като всичко в тоя свят...

Скоро не се бях смял толкова :mood (35): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте! Първото ми мнение :D:D Защитата на тия сините миндили ще изяде Чичарито, последния мач срещу тях се видя много добре. Още неоже да се справя с такива коне не е много стабилен слабичък си е те направо го изяждат. Но пък човечеца с дъфката си знае най добре, важно е да спечелим или поне Х на ОТ ги смазваме ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Психологическото предимство е в полза на Манчестър. Очаквам съвсем различни 2 мача от тези които се играят в първенството. Редактирано на от CenturioN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
06.04.2011 So my Wayne punished, and my Hargreaves injured, barely two years ago. Long I pondered my sir Alex's cryptic talk of victory. But time has proven him wise, for from UNITED fan to UNITED fan the word was spread that bold sir Alex and his 11, so far from home, laid down their lives, not just for their glory, but for all UNITED fans and the promise this team holds. Now, here on this ragged patch of earth called Stamford Bridge, Abramovich team face obliteration! Just there his players, sheer terror gripping tight their hearts with icy fingers, knowing full well what merciless horrors they suffered at Old Trafford and in Moscow. Yet they stare now across the pitch at 11 UNITED players + 7 reserves! Ho! The enemy bank account outnumber us a paltry three to one! This day we rescue the English football from mysticism and tyranny, and usher in a future brighter than anything we can imagine. Give thanks, men, to sir Alex and the brave 11! To victory!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука въпроса е дали САФ ще посмее да излезе със 2-ма нападатели или ще заложи на схема с 5-ма полузащитници. Логиката сочи ,че ще заложи на 5-ма в средата защото това е турнирен сблъсък и има втори мач на ОТ ,а също така и повечето пъти през този сезон като гости играем в тази схема.И все пак това е логиката ,а тя често в последно време я няма при САФ.Големи са въпросителните и около състоянието на ВДС ,О'Шей ,Рио и Флетчър.Дано поне ВДС да е здрав всичко друго бих приел спокойно.Все пак мисля ,че САФ ще заложи на схемата 4-5-1 : ВДС/Кушчак О'Шей/Фабио---Смолинг---Видич---Евра Валенсия---Скоулс---Парк/Флетчър---Гигс---Нани Рууни И въпреки всичко ги бием с 2-0 в Лондон!!! :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

АХАХАХАХАХХАХАХАХ!

Е ТЕ ТВА Е КОМЕНТАРА,БАТЕНЦА! :mood (17):

Досущ като оня от форума на Челси!

Да не сте братя?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако е вярно това което написах за Рио че може да играе още срещу Челси . Мача най вероятно ще свърши 0:0 .А ако играем добре ще завърши 0:1 за манчестър .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оуен се надява да преподпише с Юнайтед

Нападателят не иска да напуска Олд Трафорд

Нападателят на Манчестър Юнайтед Майкъл Оуен се надява от клуба да му предложат нов договор, тъй като в противен случай ще трябва да напусне Олд Трафорд през лятото.

Именно дотогава е и контрактът на бившия английски национал, който в последно време постоянно страда от най-различни контузии.

Бившата звезда на Ливърпул акостира в Юнайтед през лятото на 2009 година, но така и не успя да се наложи в клуба, тъй като доста често трябваше да отсъства от терените заради травми.

"Не съм сигурен за моето бъдеще, все още. Моят договор с Юнайтед изтича след края на сезона", заяви нападателят, който успя да реализира 13 гола от 37 мача за клуба.

"Бих искал да играя в този клуб дълго време, но ще изчакаме и ще видим какво ще реши ръководството. Все още не сме водили никакви разговори", добави Оуен. Той се надява, че ще получи шанс от сър Алекс да се докаже в двубоя от 1/4-финалите на Шампионската лига срещу Челси, който ще се играе в сряда на "Стамфорд Бридж".

"За съжаление ние не сме постигали най-добрите си резултати при гостуванията на Челси, но аз вярвам, че този път нещата могат да бъдат в наша полза", сподели екс-нападателят на Нюкасъл.

gol.bg

...

Видич: Челси има психологическо предимство преди първия мач

"Трябва да вкараме задължително гол във вратата им", отсече капитанът на Юнайтед

Бранителят на Манчестър Юнайтед Неманя Видич смята, че Челси има психологическо предимство преди утрешния 1/4-финален сблъсък от Шампионската лига между двата тима, който ще се играе на "Стамфорд Бридж".

"Сините" имат много добра статистика в домакинските си двубои срещу Червените Дяволи и за това говорят последните резултати между двата тима в мачовете, които са се играли в Лондон.

Освен че столичани са записали три поредни успеха над своя противник на "Стамфорд Бридж", те нямат загуба от Юнайтед вече 9 години на собствения си стадион.

"Може би от гледна точка на резултатите, те имат предимство преди първия мач", коментира капитанът на Манчестър Юнайтед.

"Това обаче е Шампионската лига, така че нищо не се знае. Ние трябва да направим всичко възможно, за да вкараме гол. Няма как да се отпуснем, защото много добре знаем, че Челси е много силен отбор, особено в домакинските си мачове", добави сръбският национал.

"Показахме много добър футбол срещу Уест Хям в събота и успяхме да вкараме четири гола в срещата. Трябва да играем така и срещу Челси, за да можем да отбележим попадения във вратата им", завърши централният защитник на Червените Дяволи.

gol.bg

...

Рио тренира преди големия сблъсък с Челси

Рио Фърдинанд може да се завърне в стартовия състав на Юнайтед за двубоя с Челси от Шампионската Лига, след като прпопусна последните два месеца заради контузии.

Защитникът, който се бори с ужасяваща травма в прасеца, тренира през последната седмица и бе част от групата, участвала в тренировъчната сесия на базата в Карингтън днес сутринта, преди предстоящата четвъртфинална среща с Челси на "Стамфорд Бридж".

Рафаел, който се възстановява от контузия в подколянното сухожилие, получена срещу Марсилия, също се е завърнал към тренировките, но за съжаление, няма добри новини около Дарън Флетчър (вирус), Джон О'Шей (подколянно сухожилие) и Уес Браун, който бе ударен срещу Болтън миналия месец. Уейн Рууни също пропусна заниманията.

Пълният състав от Карингтън: Ван дер Сар, Кушчак, Еймос; Рафаел, Фърдинанд, Евънс, Смолинг, Видич, Евра, Фабио, Андерсон, Карик, Скоулс, Гигс, Нани, Валенсия, Парк, Обертан; Оуен, Бербатов, Ернандес.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Олд Трафорд няма да ги жалиме тия.Дано удържиме наистина едно 4-5-1 ще свърши работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисла че Рууни ще е на фланга Бербо нападател, но това означава че Нани ще е на другия и Валенсия няма да играе, но не ми се вярва. Това го мисла тъй като с/у Уест Хем Митко не игра както и Нани ... ще видиме. Нз дали САФ ще рискува да пусне пак 2ма нападатели както по-рано когато загубихме с 2:1 от тия плашихуйове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Торес ще започне да вкарва отново, надявам се след мачовете с нас

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън защити нападателя на Челси Фернандо Торес, определяйки критиките към него като "абсурдни". Според шотландеца Ел Ниньо просто има нужда от време за адаптация и отново ще започне да вкарва. Фърги все пак не скри надеждата си това да стане след 1/4-финалния сблъсък от Шампионската лига между Челси и Манчестър Юнайтед.

"Торес ще започне да вкарва отново. Надявам се само да почака още малко - поне да минат мачовете с нас. Когато Челси го привлече, всички твърдяха какво страхотно попълнение е той, което е напълно вярно. Сега всички твърдят, че това е било грешка. Как може хората да говорят такива абсурди? Той просто има нужда от време да се адаптира.

Между нас и Челси няма голяма разлика - това са два отбора с много шампиони в съставите си, голям опит и печеливши мениджъри. Малките детайли ще решат изхода от този сблъсък", каза Фърги.

sportal.bg

...

Рууни все пак тренирал с Юнайтед?

Нов скандал с участието на Манчестър Юнайтед и Уейн Рууни е на път да избухне в Англия, след като "Дейли Мирър" разкрива, че стрелецът на Червените Дяволи все пак е тренирал наравно със своите съотборници. Това е станало след 15-те минути разрешени от УЕФА на журналистите да наблюдават заниманията на отборите. Рууни изчакал представителите на медиите да напуснат тренировката на отбора и тогава излязъл на терена, пише "Мирър". Интересно е да се види дали и тези действия на Рууни няма да доведат до действия от страна на компетентните органи. Както е известно, голмайсторът е разследван от ФА за непристойно поведение, след като при радостта си от головете срещу Уест Хам изпсува пред телевизионните камери. Рууни може да бъде наказан за два мача от английската футболна асоциация.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хах Къв скандал.. Тея наще медии са пълни глъмпери :mellow: Tова,че е наказан не му пречи да тренира с отбора а пък да не говорим преди мач от ШЛ... Редактирано на от DareDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да де, върпосът е че въпреки това той не е тренирал... или поне не и първите 15 мин. Фърги нещо пак върти нещата :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафата и Рио щом са тренирали значи ми се оправи деня!Утре мощно с 1 нападател (Руни) да ги изяде с парцалите за т'ва наказание,а в следващите мачове ще погледаме и Бербо,въпреки че ми се струва,че има нещо гнило в тая работа,но както и да е.Ще играем според мене противно на очакванията - атакуващо,щото не ми се връзва защо Нани и Ернандес,а дори и Бербо бяха на скамейката срещу УХ.Ван Дер Сар също е тренирал което е супер новина.Не мисля,че ако ВДС-РИО-ВИДА играят тия ще ни вкарат повече от един гол,пък дори и един. ВДС Рафа - Вида - Рио - Евра Валенсия - Карик - Скоулси - Гигс(Андо) - Нани Руни Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добри новини за контузените играчи

Очаква се Уейн Рууни да поведе Юнайтед в сряда вечерта, въпреки че пропусна малка част от тренировката, след като претърпя лека травма в прасеца.

Сър Алекс се надява, че нападателят ще успее да се възстанови бързо от понесения удар, докато друг жизненоважен играч - Рио Фърдинанд очаква завръщането си на терена.

Повечето от контузените футболисти изглежда се оправят за най-напрегнатата част от сезона.

"Уейн пропусна сутрешната тренировка, но не беше заради нещо сериозно," каза Сър Алекс. "Лекуваха го, сигурен съм че ще е готов за утрешната среща."

"Имахме някои проблеми в защита, но за наше щастие, вече им се вижда краят."

"Джони Евънс е на наше разположение. Фърдинанд тренира цяла седмица, макар че не съм напълно убеден, че е готов за двубоя с Челси. Но преди всичко той е опитен и чудесен бранител."

"Рафаел е готов и той тренира цяла седмица с нас. Джон О'Шей и Уес Браун се завръщат. Така че в защита нещата се подобряват."

В полузащитен план, двубоят с Челси се оказва прекалено скоро за завръщането на Андерсон, въпреки че той тренира усърдно, докато Дарън Флетчър остава извън състава на Червените Дяволи.

"Андерсон тренира днес," разкри мениджърът. "Той се завръща. Не мисля да го пускам утре вечер, тъй като това е голям мач за него, все пак бе извън терените в продължение на седмици, но все пак нещата в средата на терена не са толкова зле."

"Пол Скоулс, Райън Гигс, Майкъл Карик, Дарън Гибсън, Парк Джи-Сунг. Имам множество опции пред себе си. Просто се надявам да сглобя правилна четворка в защита."

"Дарън Флетчър ще се завърне в петък. Мъчи го ужасяващ вирус и е загубил малко от масата си, но започна да си я възвръща отново. Очакваме с нетърпение да го видим отново на терена, ще видим как се справя и ще решаваме какво следва нататък."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this