Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Хубаво ще е да не се хвърляме тотално напред да ги трошим, а да играем за резултат. Важното е този мач да не бъде загубен, без значение как. Предполагам до някаква степен ще приемем играта в нашта половина в началото и ще разчитаме на контри. Колкото и да съм фен на Берба, Рууни и Грахчето напред ще е най добре с Валенсия и Нани крила. Може и някакво 4-5-1 да пробваме с Грахчето или Рууни на върха. Валенсия е задължителен. Ясно е, че няма да е леко гостуване ( "леко гостуване".. такова животно тоя сезон няма :D ), но си мисля, че те ще се хвърлят напред, нямат за какво друго да играят и на контра им взимаме тока много стабилно. Но като цяло на всякакво равенство ( без 0-0 ) и победа съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да излезнем 4-4-2 и да ги унижим насред ЛОНДОН! Не може ли САФ да пусне Рууни(изтеглен напред) до Флетчър/Карик и напред с Бербатов и Ернандез, Валенсия и Нани/Гигс по крилата и да видим кой ще ни спре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
незнам ама Руни + Бербатов или Граха трябва да са на терена.Сам Руни напред е слаб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежко гостуване ще е, надявам се да не паднем. Вчера Челси бяха жалки, но и те са играли с мисъл за мача в сряда. Очаквам срещу нас да играят доста по-силно. Като имаме впредвид, че играем на Стамфорд Бридж, едно голово равенство ще е чудесен резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-------ВАН ДЕР СААР-------- ФАБИО-СМОЛИНГ-ВИДИЧ-ЕВРА ----------ФЛЕТЧЪР--------- ВАЛЕНСИЯ-БЕРБО-РУУНИ-НАНИ -------------ЧИЧА--------- Бих пробвал това ако бях съро,ама не съм..... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И добре, че не си.Щото Бербо и Рууни като халфове не ги виждам в дефанзивен план. Според мен Съра пак ще заложи на 4-5-1, но ще намери място и за Бербо. ----------------- Кушчак/Сар ---------------- Фабио-----Смолинг-------Видич-------Евра Нани--Карик--Андо--Скоулс--Рууни ---------------- Бербатов ------------------ Почти съм убеден, че това ще е състава.Дай Боже Рафаел или Шийзи да е на разположение. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много тежко гостуване,надявам се на Х с голове,а на Театъра да ги довършим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да направим окопите и на контра каквото стане :) Състава почти сигурно отново ще е 4-5-1, вероятно Рууни ще е отново сам напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И добре, че не си.Щото Бербо и Рууни като халфове не ги виждам в дефанзивен план.

Според мен Съра пак ще заложи на 4-5-1, но ще намери място и за Бербо.

----------------- Кушчак/Сар ----------------

Фабио-----Смолинг-------Видич-------Евра

Нани--Карик--Андо--Скоулс--Рууни

---------------- Бербатов ------------------

Почти съм убеден, че това ще е състава.Дай Боже Рафаел или Шийзи да е на разположение.

Не мисля, че това ще е отбора. Валенсия се представи добре и може да започне, въпреки че игра цял мач. Андо изневиделица да се появи в ШЛ след контузия не знам дали е разумно. Също така отписвам Бербатов от титулярите, коклкото и да ми се иска да играе се видя, че няма много да се разчита на него, да не говорим в "големите"(според мен всички са големи, ама това е друга тема) мачове. Надявам се да греша и наистина Бербо да получи своите мачове както каза Сър-а в едно интервю. В крайна сметка се видя духа на отбора и, че могат да се справят със всичко, не го показват за пръв път. Какъвто и да е титулярния състав се видя, че и резервите могат да променят на 90% играта, което също е важно. Вярвам в победата след вчерашния Х, който направиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Всеки знае, че Челси са късметлии срещу нас по-точно от това здраве му кажи.За моста не знам,ама на ОТ ще ги отнесем като слънчасал козел у кукуруз

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То да имаме един състав и да се знае Ок , но не е така . Сър-а може да пусне всякакъв състав за този мач . Бербо е пазен за кой ли път /УЖ/ , Нани му се даде почивка , Андо още може би не е готов , Парк е в същото положение . Гигс няма да играе с този цял мача /дори като бек/ , Скоулс може да се завърне . Карик е от сигурните . На Флетч , Рафа , О'шей и Рио няма да може да се разчита . Много важно за мен е дали Саар ще пази или не . По добре е да имаме един от Валенсия и Нани на терена от колкото и двамата , просто Нани не се представя така добре когато е от ляво . Саар/К'чак Фабио - Смолинг - Видич - Евра Нани - Карик - Скоулс - Парк Рууни - Чичарито/Бербо Това ако Андо не е готов , иначе ще е един от петимата в средата .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да уважавам Грахчето тоя мач не трябва да е титуляр. Уморен е от националите, игра и в миналия мач, пък и ако го пуснем ще се повтори случката от миналия мач с кунг футо на къдравелкото. Бербо трябва да е титуляр в тоя мач заедно с Руни и към 70 мин да влезе Грхчето. Челси изгубиха шансове за каквото и да е тоя сезон и ще направят всичко, за да сбъднат мечтата на Романчо. Пак ви казвам - Чича не трябва да е титуляр в тоя мач - просто защитата им ще го смачка и най-много и той да отнесе някоя контузия щото са ни малко! А тъй като и не виждам благонадеждни здрави халфове единственото правилно решение е Берба+Руни напред! Редактирано на от bobinho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХ Много далече отиде,много ..

Е,кой? Реал ли,Интер ли,Барса ли са по-добри от нас? :mood (17): Не ме разсмивай,нали ги гледах Парцата срещу жалкия Арсенал,едвам продължиха напред. Гарантирам (не просто да го мисля),че ако Парсата играеха във Висшата лига,сега щяха да са в битка за 3/4-то място. :) 100%,убеден съм и няма как някой да ме разколебае,че не е така :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека не си мислим че ще е лесен мач.След вчерашната си издънка Челси ще се хвърлят на макс в Шампионската лига.Тя по-принцип им е и главната цел тази година и лелеяната мечта на баце Роман,така че очаквам голяма битка.Това което е в наша полза е,че сме домакини на реванша,Торес още не влязъл в час,Дрогбата не е в най-доброто си състояние и Давид Луис няма право да играе.Това момче ни обърна в последния мач,а утре ще гледа от трибуните.Липсата му ще се усети в наша полза,убеден съм. Ние си мисля ,че ще излезнем със самотен Рууни напред и наситена халфова линия.Първи мач,има реванш и не мисля че,съра ще се хвърли безрасъдно напред,напротив,ще се опитаме да убием темпото,ще съберем халфовата и защитната линия максимално една до друга и ще дебнем всеки удобен момент да ги контраатакуваме.Ако нещата се объркат,съра ще покаже смелост както го е правил и преди и както го направи и вчера. Дано ВДС е готов.За Евра някой има ли инфо дали е получил контузия или просто смяната си му беше тактическа? От десните бекове май никой няма да е готов и ще се разчита пак на Фабио.Скоулс е на линия за този мач и с Карик за мен за сигурни титуляри в средата.Търси се третия халф.Флеч е още болен и отпада,Андо е възстановен но не се знае реалното му състяние дали е готов за такъв мач.Гибсън игра цял мач вчера и също е опция.Парк и Гигс също са опции за най-високо поставен халф,в близост до Рууни.От четирите опции, аз лично бих сложил корееца титуляр,поради голямата му енергия и добра дефанзивна игра.Крилата са Тони и Нани. Редактирано на от taskov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='Exitence' date='Apr 3 2011, 12:47 PM' post='356473']
И добре, че не си.Щото Бербо и Рууни като халфове не ги виждам в дефанзивен план.

Струва ми се,че не гледаш мачовете напоследък.Руни се връща чак на ъгловия на почти всяка чужда атака,бербо по принцип може да играе леко назад,а за да водиш мача,трябва да нападаш.Това е идеален вариант за натиск още в половината на противника.с такава офанзивна схема дори челси ще стоят леко прибрани...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът ще е тежък, защото Челси вече изгубиха всичко тая година и това е единственият им шанс да не направят нулев сезон. Берба трябва да е титуляр, а не Чича - иначе ще се повтори миналия мач и пак ще малтретират нашето момче, а в събота Бербо показа, че все още не си е загубил формата напук на псевдо критиците Дано и Сар се възстанови, че с тия контузии не знам вече...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз си мисля че Бербо ще започне титуляр. Защото ще има натиск в началото на мача от страна на челски. Трябва да има някой който да задържи топката и да ги поизнерви. Заедно със Сколси и Гигси в центъра могат да убиват темпото. Пък напред каквото дойде. През второто полувреме след втория натиск би било удачно да влезне и Чича и какъвто си е късметлия може и да вкара. А ето го и състава: ВДС О шей Видич Смолинг Евра Карик Скоулс Рууни Флетчер Гигс Бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моу показа как се бие Челси дори на ''Моста'' , постоянно да ги пресираш и дори защитата им да изпитва трудности когато изнася топката просто да усетят ,че винаги някои им диша във вратъ , но Сър-а с това 4-5-1 няма как . Все пак не бива да се рискува поне не при 0-0 . Все пак има реванш . Един турнирен резултат ще е най доброто за нас .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
iv4o 007 До колкото имам спомен от последните новини . О'Шей и Флетч няма да играят , поради различни проблеми . А за Гигс според мен няма да играе /поне титуляр/ , на тези години не може да си позволи два поредни мача в толкова гъст цикъл .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля за доброто на Гигс , ако може супер ще е да го видим и в сряда . :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На всички ни е пределно ясно, че на Челси не им остана нищо друго и ще скочат много здраво, супер трудни мачове ще са и 2-та, но искам да им вземем 3 точки на Стамфорд Бридж, ей така да ги заболи малко на ония циганин дрогба и компания. :mood (4): :mood (4): :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Съра пак ще ни изненада с някоя схема с оглед на контузиите и сгъстената програма според мен е по одачни този мач да по с Чичрито и Рууни от колкото с Бербтов като се има предвид че Чичарито е много силен далеч от дома и е обелязал в почти всеки меч в които е взел участие докато Бербатов вкарва повечето си голове удома и досега няма попадение в шампионска лига .В центъра наи вероятно ще разчитаме на Нани и Валенсия по крилата а в средата на Сколс , Карик, и можеби Андерон-Гибсон освен ако някои не се е възтаножил от контузия. Защитата е ясна Фабио,Смолинг Видич и Евра на врата ще е Саар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ще се радвам на Х, но на един резултат като 0:1 още повече .. минимална победа, но все пак победа, а и колкото повече, толкова повече. СърО е измислил нещо интересно и предполагам ефективно :mood (33): Интересно ще е .. BELIEVE!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мача е ясен 1-1, после 1-0 на ОТ следва унижение на Интер и срам за барса и край

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this