Jump to content
Sign in to follow this  
sradka1

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Мачът няма да е лесен,но очаквам да вкараме така ценния гол на чужд терен,защо не и повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС, Рафаел, Нани, Флетчър, Скоулс - титуляри !!!! Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да бием, няма да е лесно, но момчетата показаха че имат дух и умения за всякакви победи. А иначе що съм се заблудил, че мача е на 5 април, а не на 6?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука ни трябва само добър турнирен резултат, нищо повече. На Олд Трафорд ще ги оправим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ТРУДНО...очаквам да излезем с 5 играча в центъра и да играем на контра атака за равен или минимална победа,която според мен ще бъде постигната много трудно,предвид моментата форма която навлизат Челси,а отгоре на това са домакини...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
0-1 94' автогол на биг ман за всички аванти в тяхна полза последните мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е за реванш, мисля, че 0:1 ще е добър резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на Х ще съм доволен! Останаха им само надежди за ШЛ , значи ще ни скочат много здраво.. Но Ние ще ги откажем и от този турнир , така че 1:1 или 2:1..! А пък друг е въпроса , ако ги бием насред Ст.Бридж :mood (22): Редактирано на от BLINDER !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме победа на Стамфорд от време оно,мисля че е време за такава. Иначе и Х с голове напълно ме устройва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно 4-5-1 с Рууни отпреде и дано ги одерем още на моста,а ако и Фърдинанд се върне,ще съм по-спокоен и за защитната формация.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мощно 4-5-1 с Рууни отпреде и дано ги одерем още на моста,а ако и Фърдинанд се върне,ще съм по-спокоен и за защитната формация.

Не става само с Рууни, днеска се видя, че сам не се сравяше добре. Чак като Чичарито и Берба влезнаха му се отвори играта. 4-5-1 сега е с Чича напред и Рууни зад него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да пич,видях,че не става,ама като знам САФ вероятно ще излезем 4-5-1,той винаги играе тази схема в такива мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голямо надиграване ще пада, по-добрия стратег ще спечели общия двубой, затова съм спокойна! Но специално за мача на моста не очаквам чудеса, едно 1:1 ще свърши чудесна работа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да пич,видях,че не става,ама като знам САФ вероятно ще излезем 4-5-1,той винаги играе тази схема в такива мачове.

Според мен ще излезе с Рууни зад Чичарито(пак 4-5-1, или по-скоро 4-4-1-1). Последните мачове в ШЛ това му донесе успех. Дано да видим и Берба с оглед на добрите последни два мача, които изигра в ПЛ, въпреки че влезе в игра вторите полувремена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига ги приспивахте,че скоро пак ги приспивахме,ама...Не я виждам тая титла с тоя отбор,но един Х ше ми дойде супер :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига ги приспивахте,че скоро пак ги приспивахме,ама...Не я виждам тая титла с тоя отбор,но един Х ше ми дойде супер :)

Аз не виждам по-добър отбор в момента в Европа от Юнайтед. Ако са ни здрави играчите ПОНЕ финал в ШЛ е задължителен. Пък там,каквото стане на Уембли...

Челси са неудачници в Европа,ако тия 2 мача бяха за турнир в Англия щях да съм много по-притеснен. Разбира се,остават си традиционно неудобен съперник за нас,но вярвам,че ше ги отстраним,дори не изключвам да е с 2 победи.

man_utd_1999,0:0 е по-добре от 2:1,нещо се бъркаш,пич :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this