Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Манчестър Юнайтед България - Bmw Power

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

2 април (събота), 14:30, Спортна София Опитах се да преместя мача в неделя, но нямаше час, който да е удобен за всички замесени отбори. Остава си по програма, което означава, че няма да можем да разчитаме на една част от отбора - имаме и наказани, доколкото разбрах и контузени. Ще се наложи да играем при тези обстоятелства. Много е вероятно и аз да не успея да дойда. Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че е 2-ри Април - 2-ри Април е, ама май е събота... :) Аз засега съм на линия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Че е 2-ри Април - 2-ри Април е, ама май е събота... :)
Аз засега съм на линия

ПЕДАНТ! :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идвам. На мен лично ми се иска да преКАРАМЕ немските коли....въпреки, че с VW нищо не стана. А някой да драсне два реда с липсващите...кой пък е наказан за тоя мач????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 април (събота), 14:30, Спортна София

Опитах се да преместя мача в неделя, но нямаше час, който да е удобен за всички замесени отбори.

Чудесен час. Ще си гледам Манчестър хем на живо, хем по ТВ-то... стига на Къци да не му е свършила бирата преди това :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идвам. На мен лично ми се иска да преКАРАМЕ немските коли....въпреки, че с VW нищо не стана. А някой да драсне два реда с липсващите...кой пък е наказан за тоя мач????

Аз съм наказан - 6 картона = 1 мач ... За друг не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sorry другари, но и аз отпадам за събота. Ако беше в неделя щях да успея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отсъстващи дотук: Дани, Кунев, Стефан, Бойко, Шошо и аз. Рамунски, Явор и Чебо все още не са казали дали ще дойдат. Жоро има някакви проблеми с крака, а Петкашев надали ще успее да се измъкне от работа в събота. Потвърдили досега са Мартин, Ванката, Светльо, Сашо, Васко и Краси. Има вероятност да се съберем, но ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ужасен ужасон... и аз съм анти конти все още... доста кофти е и при мен положението към днешна дата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога ли да взема на някой номера и да се представя от негово име поне да допълним бройката...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хах, да бе знам , че е тъпо питането ми ама дано успеете да се съберете.Ще се опитам да дойда да ви гледам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя кръг всичко е да си *** майката - и на съдия "случихме": Съдия: Анатоли Лалчев Делегат: Милен Шопов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тихо, че ше трябва да използваме телефона на Къци... :(

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бойко пропуска със сигурност, а с Явор не мога да се свържа. Положението дотук е следното: Мартин, Жоро, Чебо, Ванката, Светльо, Сашо, Васко и Краси. Ще направя каквото мога да се измъкна и да дойда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове