Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Reds View: Явката - Manchester United

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Интервю с Явката - потребител на месец януари...

Както вече стана ясно Манчестър Юнайтед е четвъртфиналист в Шампионската Лига, след като успя да отстрани Олимпик Марсилия. Как ти се сториха срещите с момчетата на Дидие Дешан?
MANCHESTER UNITED: Ами, общо взето и двата мача бяха далеч от най-доброто, което можем, но според мен в елиминациите играта няма никакво значение, а само това да продължиш напред. Олимпик Марсилия не е случаен отбор (бивш ностиел на ШЛ), въпреки че подобно на Ливърпул не бяха ставали шампиони близо 20 години във Франция и са на стара слава, но в Европа са достатъчно опасни. Доволен съм, че продължихме, в което не съм се съмнявал и за момент.

Жребият в петък определи един изцяло английски сблъсък на четвъртфиналите. Подобно на финала в Москва през 2008г. Юнайтед ще се изправи срещу Челси. Какви са очакванията ти за двата двубоя?
MANCHESTER UNITED:
Не искам да давам никакви прогнози, не ме бива много в това. Очаквам страхотни и крайно напрегнати два мача, защото английският клубен футбол е най-добрия в света и силно се надявам ние да излезем победители, а по възможност и да се запазим за полуфиналите от контузии и картони. Преди жребия се надявах да видя 3 английски отбора на полуфинал и напълно английски финал на "Уембли", но на УЕФА явно не им хареса тази идея и за мен поне понагласиха нещата това да не се случи smile.gif

Сър Алекс налага доста ротации в стартовия състав. Коя би била печелившата схема за двубоите с Лондончани?
MANCHESTER UNITED:
И двата отбора се познават доста добре, макар че специално Юнайтед този сезон с тези постоянни контузии и ротация на играчите, е трудно да предположиш с какъв състав и как ще играят, хаха. Печелившата схема е и в двата мача да търсим победи и да не се затваряме в нашата половина, дори и да поведем в резултата, защото това неведнъж ни е коствало неприятни загуби. Вярвам, че по-големият опит в европейските клубни турнири ще ни е от полза, макар че Челси е единственият отбор, срещу който имаме отрицателен баланс в Премиърлийг.

За мнозина бе изнендващо, но през изминалата кампания Червените Дяволи напуснаха надпреварата на четвъртфиналната фаза. Общият резултат от двата мача бе 4:4, но Байерн Мюнхен съумя да вкара повече попадения на чужд терен. Тази година има ли сили Юнайтед да стигне до финала и да го спечели?
MANCHESTER UNITED:
Напълно съм убеден, че има, особено ако основните ни играчи са здрави. Битката на 3 фронта е много тежка, но нали за това сме един от най-големите клубове в Европа?

Говорейки за Шампионската Лига няма как да не засегнем и топреализаторите на Юнайтед до момента. Едноличен лидер е Димитър Бербатов, който обаче не бележи толкова често в турнира. На какво се дължи, според теб, головата суша на Бербатов в Европа?
MANCHESTER UNITED:
Не знам дали има конкретна причина... В Леверкузен и Тотнъм Бербо се скъсваше да вкарва в европейските клубни турнири, но в Юнайтед това не се получава, аз лично си имам едно наум защо е така, но предпочитам да не го споделям, а и знам че повечето момчета във форума боготворят Митко и просто няма да им хареса smile.gif

И като за финал - Шампионска Лига или Премиършип?
MANCHESTER UNITED:
И трите, хаха. И все пак, ако чисто хипотетично някой ми предложи - избери си само 1 купа, която Юнайтед да спечели този сезон, без да се замисля ще избера Шампионската лига. Просто тва е турнирът, който е най-престижен, а в интерес на истината сме го печелили сравнително рядко за отбор с нашите традиции, класа и възможности smile.gif Не отричам обаче, че Премиърлийг е най-силното първенство в света, по-силно дори от въпросната Шампионска Лига. Но пък там тръпката е друга...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this