Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

West Ham United - Manchester United

Препоръчани публикации

само дето тоя мач е чак през юни... а срещу Гана, тоест в сряда, Рууни ще бъде на разположение на Капело. Друг е въпроса каква част от мача ще изиграе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито е в страхотна форма, нови 2 гола, този път за Мексико. Дано продължи и в събота :champs (14): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой да знае нещо за Вида и Раф?

Видич ще играе за Сърбия така че е здрав за другите не знам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежко ще е ,но победата е повече от задължителна.Вида и Смо трябва да си партнират в центъра,след като единия се завърна от контузия,а другия бе освободен от Пиърс за мача на младежите на Англия срещу Исландия.Десния бек е пълна мъгла,тъй като и Рафа и О'шей и Браун напуснаха с контузии в последните мачове.Ако и тримата са аут,то Фабио най-вероятно ще е десен бек.От ляво си е Пат.В центъра,Флеч трябва да е здрав вече,Карик свеж и предполагам двамата да застанат рамо до рамо,а Руни да е връзката между тях и изнесения нападател,който ще е или Митката или Чича.Ако мексиканчето е изиграло и втори мач за Мексико в сряда вечерта (някой може ли да потвърди това?),ще е изморено и ще пристигне непосредствено преди мача от далечна Северна Америка и в този случай ще е на пейката.Ако не е играл втори мач и се е завърнал по-рано,може и да е титуляр.Крилата са ясни,двама измежду тримата Нани,Валенсия и Гигс,а на Парки му е раничко още си мисля. Трябва да се мисли и в преспектива,че само след четири дни пак гостуваме в Лондон на Челси и като цяло имаме 7 суперважни мача за 21-22 дни и ако няма ротиране,ще е тегаво.Съра добре си знае работата в такива цикли и дай Боже да няма вече нови контузии до края на сезона,а тези които в момента са контузени да се завърнат максимално бързо.Само тогава,плюс максимално добра форма,на максимален брой играчи ни прави шансовете за трите трофея реални. Айде,дяволиииииииии. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не би трябвало да има проблеми. Почивка, възстановяване на контузени, съперник-отбор от дъното. Ама все пак това е Англия-нищо не е сигурно. Въпреки това. УХ са с по-слаба физическа подготовка- наблюдавал съм техни мачове. Второто полувреме накрая нещо издъхват. Иначе Грант свърши там чудесна работа. И резултатите го показват-в момента УХ са извън червеният сектор, макар и това да е само за статистиката. Защото Бирмингам имат мач по-малко, а аз смятам, че те са по-силни. Както и да е- играят нападателно, но в защита още допускат тактически грешки. Ако се неутрализират Паркър и крилата им и някак си се губят. Мисля, че ще ги победим. А и нямаме право на равен/камо ли загуба/, освен равен с Челси и Арсенал. Само там можем да си позволим загуба на точки. Макар, че, ако до тогава сме без грешка, то в психологически план и с тях няма да имаме проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чичарито е в страхотна форма, нови 2 гола, този път за Мексико. Дано продължи и в събота :champs (14):

Мисля, че този път титуляр ще е Бербатов-първо, защото Чича е пътувал. Второ, защото предполагам, САФ ще го пази за Челси. Но от замяната му с Берба МЮ няма да загуби. Сигурен съм. Берба е страхотен играч и поне според скромното ми мнение, все още е по-полезен от Чича. В Чича е бъдещето, но това е сезона на Бербо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нз колко време е играл, но е почнал титуляр за Мексико. За това предполагам, че ще почнем с Рууни и Берба и очаквам ( за кой ли път го пиша това ) момчетата да изнесат един добър мач като гости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе аз нещо се отказвам да го очаквам тва :D то останаха вече съвсем малко гостувания, то за кога да се надяваш. Поне да ги бием с клизма - пак ще съм доволен. 0-1 напълно достатъчно. Не ми трябват разгроми, не ми трябват звездни представяния, искам едно мълчаливо 0-1 такова между капките и тва е. Нищо повече не ща от тоя мач. Както и от всички гостувания тоя сезон де, онова, което се случи в Уигън даже можем да го квалифицираме като чудо през тоя сезон. Та така. 0-1, Бербатов с глава от корнер, и всички са щастливи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой да знае нещо за Вида и Раф?

Ами Вида от Спартак Москва го взехме, никой не беше чувал за него, а стана ебати футболиста! Раф има брат близнак - Фаб... от Бразилия са и играят по крилата с номер 20 и 21 са... попрочел съм тва онова за тях, пиши ако те интересува друго :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито е играл първото полувреме в сряда през нощта за Мексико, Видич също е играл за Сърбия. Първия го отпишете за титуляр, а втория пък е сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
четох в една английска статия,че Видич е контузен за 10 дни или нещо подобно.Ако е така,Господ да ни е на помощ,че нещо Евънс май май пак ще трябва да е в защита

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс трябва да е наказан за този мач. Което значи Браун и Смолинг, най-вероятно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мене ми звучи просто невероятно това. Точно за това да се сбият, та то Рууни най-редовно и безцеремонно си го псува на терена Нанито, точно с Бербата да се сбият. Иначе ако не знаех изхода от сблъсъка(че Нани е с насинено око), щях да заложа, че той ще гътне Митака, ама браво на нащо момче де :mood (33): Наистина звучи нелепо това :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми най-вероятно, ама малко странно чувство за хумор имат :D Може да ги съдят за клевета после, за едната първоаприлска шега :D Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this