Jump to content
RyanGiggs.

Търся фланелка

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте приятели.. : ) от къде мога да си купя тениска от новия сезон на Юнайтед... от Сливен съм.. целия град претърсих и няма... а като гледам из нета тениски по 70-100 лв. е ъпсурт.... Ще бъда благодарен някой ако ми окаже помощ! Благодаря предварително.. : ))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено е Ъпсурт...вероятно след 1-2 месеца може да немериш нещо за 25-30 лв. което може и да прилича на екипа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.. : ) от къде мога да си купя тениска от новия сезон на Юнайтед... от Сливен съм.. целия град претърсих и няма... а като гледам из нета тениски по 70-100 лв. е ъпсурт.... Ще бъда благодарен някой ако ми окаже помощ! Благодаря предварително.. : ))

Е ти за колко искаш :mood (17): За под 100-110 лева не може да си вземеш оригинален екип, и тва е тоталния минимум. Има за по 40-50 лева готини фен фланелки, има и готини шалове по 30-40 кинта. Поне в София, за Сливен не знам. Това са по-евтините варинати, щом не ти се дават 100+ лева за екип. Иначе според мен е безмислено да си вземеш за 25-30 лева неква фланелка-менте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ъпсурт е има на група... думичката, която ви трябва е абсурд :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И за мен е тъпо да се дадат пари за евтин екип, който от километри крещи менте. Аз не бих се чувствал добре в такъв(подариха ми веднъж такъв, ами кофти си е и не съм я носил). Тва лично мнение де. Аз май ще използвам фенклуба че ще ходят на 11 на мача с Пуул( :mood (4): шибан изпит и работа) да си взема евентуално една тениска на Фърдинанд. Така и така съм тръгнал по стаж да ги събирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
гледам в официалния сайт има някакви намаления...ако реша да си поръчам нещо.. някой може ли да ми даде малко инфо за процедурата? (на ЛС) благодаря предварително :) Редактирано на от Sparco #24

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мога да ти предложа за 65лв фанелка и гащета както на първия така и на втория и третия екип.
Ако се интересуваш пиши л.с или shicola@mail.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове ако има от Пловдив аз продавам оригинални къси гащи на Юнайтед имам 2 чифта ! Едните са без номер , а другите са на Руни ! Ако има някой ,който се интересува да ми пише на скайп - The_best496 ,мерси предварително !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми каже, тъй като в моловете във всеки един голям град има магазини на Nike и там има тениски оригинални на Юнайтед и цените са пак 90-100лв, дали има тениски на Гигс или Скоулс? Питам и тук, тъй като питах и в темата " Артикули на Юнайтед " и там ми се отзоваха за online магазини, за което благодаря и си харесах оттам, но например някой от Варна да ми каже, ако знае :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пазара в БГ е доста малък и освен на Бербатов не виждам как може да се намери друга по магазините. Може да питаш нещо с поръчка в Nike ама ще ти одерат кожите според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тениска на Гигс или на Скоулс под 100 лева и в ebay няма да си намериш. А в големите градове има само на Бербатов :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В магазините на Nike тук не съм забелязала да има тениски с имената на играчите, само чисти съм виждала. Пък в някой магазин, дори и да не е на Nike, ако случайно намериш нещо с име и номер, ше е на Бербатов или най-много на Рууни. За всички други само online. Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Nike може да си поръчаш, ама те ше ти одерат кожата за такава без номер, представям си ако искаш и персонализация... Разгледай из eBay и ще си намериш нещо офертно. Ей тая ми излезна 60 кинта от eBay и не е мръднала до ся

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря на отзовалите се :) значи ще проверя и из eBay. f0rgy - ако можеш да ми дадеш направо линк към тази блуза ще съм ти благодарен, защото къде са 60 лв, къде 100 :) Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодаря на отзовалите се :) значи ще проверя и из eBay.

f0rgy - ако можеш да ми дадеш направо линк към тази блуза ще съм ти благодарен, защото къде са 60 лв, къде 100 :)

Е това беше преди много време, същия продавач надали ще ти намеря, но ето от eBay за 30$ с безплатна доставка първия и втория екип с персонализиране

http://www.ebay.com/itm/MANCHESTER-UNITED-...=item3cb8e492dd

http://www.ebay.com/itm/MANCHESTER-UNITED-...=item3a70ee8d29

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е това беше преди много време, същия продавач надали ще ти намеря, но ето от eBay за 30$ с безплатна доставка първия и втория екип с персонализиране

http://www.ebay.com/itm/MANCHESTER-UNITED-...=item3cb8e492dd

http://www.ebay.com/itm/MANCHESTER-UNITED-...=item3a70ee8d29

Благодаря ти, че ми даде директно линковете, защото аз нещо не успях да се оправя в сайта. Първия екип ми харесва, но дали е възможно да има от миналия сезон подобна тениска? Редактирано на от Grimmjow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продавам фанелка + гащета за 55лв ( също и резервният) Само фанелка 40 лв. shicola@mail.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, че ми даде директно линковете, защото аз нещо не успях да се оправя в сайта. Първия екип ми харесва, но дали е възможно да има от миналия сезон подобна тениска?

http://www.uksoccershop.com/p-12686/2010-1...ball-Shirt.html

Ето, приятел. Тук дори можеш да напишеш свое име и номер на фланелката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове