Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Манчестър Юнайтед България - Хеттрик

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

20 март (неделя), 15:30 часа, Спортна София Васко получи трети жълт картон на мача с Ракиите и пропуска. Шошо "виси" с 5, Ники и Чебо с по 2. Искам до петък вечер да знам на кого ще можем да разчитаме. Аз ще бъда там (както обикновено).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз.

Това е добре.

П.П. Не съм забравил, че съм ти длъжник в принципно отношение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идвам.Има ли разликата в наказаниеята между 3 и 6 жълти картона ?

мисля че след 6 е за 2 мача, така че се пази брато

1 мач е, ся видях

След изтърпяно едно наказание за получени 3 жълти или един червен картон, наказанията се налагат както следва при получаване на:
- 6-ти жълт картон - 1 мач
- 8, 10, 12 и т.н. жълт картон - 2 мача
- 2-ри червен картон - 1 мач
- 3, 4, 5 и т.н. червен картон - 2 мача

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...
Искам до петък вечер да знам на кого ще можем да разчитаме.

Да няма недоразбрали и сърдити в неделя ... петък вечер е утре, а дотук са писали 7 човека - аз, Светльо, Краси, Шошо, Иван, Жоро и Стефан.
Ако не ви е станало ясно да ви го кажа в прав текст - дори да изпаднем повече няма да правя компромиси на никой. Не може 8-9 човека от 20 да пишат и да се интересуват какво става с отбора. Основно ще играят заинтересованите, а останалите ще са им резерви.
Не приемам като сериозно поведението на някои преди мача с Ракиите каквото и да ми обяснявате. Като не носите на пиене и сте неадекватни на другия ден или не пиете или не играете. И оттук нататък ще е така защото аз се резиля всеки мач, а вие идвате 3-4 пъти независимо дали ангажиментите ви са основателни или не. Резилът не прави разлика - все толкова голям и гаден е. Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още не знам със сигурност, ще се постарая да дойда!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мартине, не си мисли, че някой ще върви след тебе като след ощипана ученичка. Всеки си отговаря сам за действията, дано си сигурен, че ще можеш да отговаряш за своите. Имаш по-малко от два дена да мислиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми Марто, наистина ако не дойдеш ше е най-тъпото нещо дето може да направиш... то в тая логика Бойко не трябва да стъпва поне до 2013 :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Марто ,пишеш след всеки мач колко сме зле като игра и колектив , а ти самият се одръпваш на една страна и гледаш острани.Надявам се да дойдеш ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явор се чувства по-добре, но ще решим утре на място дали да играе и колко време. Чебо също ще дойде. Така групата за мача става: Светльо, Краси, Шошо, Иван, Жоро, Стефан, Дани, Иво, Сашо, Цеци, Явор, Чебо и аз. Това са хората, които ще играят утре. Ако Мартин не ме уведоми до края на работния ден дали ще дойде няма да играе и последствията за това му решение ще са не само за отбора, но и за него. Същото се отнася за всеки оттук нататък - никакви компромиси за глупости. П.П. Вратарски ръкавици?! Просто измислете нещо. Вариантите ни на вратата са Дани, Кунев и Сашо. Ще решавам на място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идвам. Рамунски ще е четвърти съдия на някаква селска поляна :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове