Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Bolton Wanderers

Препоръчани публикации

При благоприятен развой Парки ще замени Гигс. Кой е Гил?

Оливър Гил, сина на Дейвид Гил.Попринцип си е защитник, та ако стане нещо ще помага.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това беше идеалната възможност Бербатов да започне като титуляр, че после като гости на Уест Хем ми се струва по-неподходящо. Не разбирам защо не го е пуснал, освен ако Берба няма някакъв друг проблем :unsure: Иначе за мача - победа !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

я дайте и на болтън некъв състав и сигурен ли е тоя нашия, че да пусна новина? хахах

Дам , сигурен е. Ето: Bolton

* 22 Jaaskelainen
* 02 Steinsson
* 04 Robinson
* 05 Cahill
* 31 Wheater
* 06 Muamba
* 08 Holden
* 10 Petrov
* 09 Elmander
* 14 Davies
* 15 Sturridge

Substitutes

* 01 Bogdan,
* 25 Alonso,
* 07 Taylor,
* 27 Lee,
* 17 Klasnic,
* 19 Moreno,
* 20 Blaке

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам една хубава победа. А колкото до Бербатов не го мислете,той си знае какъв е проблема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

я дайте и на болтън некъв състав и сигурен ли е тоя нашия, че да пусна новина? хахах

Сигурен е.
Болтън: Jaaskelainen, Steinsson, Wheater, Cahill, Robinson, Elmander, Holden, Muamba, Petrov, Davies, Sturridge

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно любимците на Съра станаха двама и нашето момче ,ще търка скамейката... интересно ми е само после как се надяваш на такъв човек да ти изкарва мачовете ,след като ти си го утрепал психически.Както и да е да се надяваме ,че както повечето пъти (но не всички) Саф е прав.Тази защита с Браун и Еванс хич не ми харесва...дано бием :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Синът на Д.Гил е добър футболист,гледал съм го при резервите и юношите,жалко за Бербатов разочарован съм,но това е положението,ОТБОРА Е ПО-ВАЖЕН ОТ КОЙТО И ДА Е ИГРАЧ И щОМ САФ Е ПРЕЦЕНИЛ ТАКА,ЗНАЧИ Е ПРАВ и аз исках да играе много,но просто незнам какво да кажа,колко пъти съм повтарял,че схемата на игра и стила на САФ не съвпада с този на Бербатов,не казвам че не е голям футболист,а че не се вписва в тази схема на игра,според мен трябва да се пробва в друг отбор от този ранк или да се върне в Тотнъм,което ще е най-доброто за него според мен,със сегашните играчи ще е наистина прекрано,ПРАВ ИЛИ НЕ ТОВА Е ФЪРГИ КОЙ МОЖЕ ДА МУ КАЖЕ НЕЩО,НИКОЙ 3:0 ! :greets: :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе не ги натоварва.. ама тва ги "вдървява".. смисъл такъв че оперирани минискуси и връзки се нуждаят от раздвижване и натоварване в норми.. за си пълноценен като се върнеш на терена... ако ги претовариш лошо.. ако не ги натоварваш достатъчно .. пак лошо. за тва е много важно да си при много добри лекари за да се възстановиш наистина перфектно..

За тва са тренировките, но там няма критични натоварвания като в състезателен мач, което е плюса в ситуацията му за мене. Иначе точно от претоварване дойде тва разкъсване, прекалена рехабилитация и бачкане във фитнеса, за да се върне по-бързо... и изкара 5 минути.

Иначе Еванс титуляр най-накрая, и Парк се връща, рай. Само Берба трябваше да е титуляр... :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех бе... кво му стана на Старчето, защо тотално го отсвири тоя Бербатов. Поне в тоя домакински мач с Болтън мисля, че трябваше да е титуляр майна..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може пък и да излезне Бребатов накрая - не се знае. И друг път се е случвало. Най-важното е да си приберем трите точки, а кой ще ни ги реализира ... въпреки, че аз се надявам на един гол на Валенсия - малко радост за момчето. Обещал ни е "little dance". :mood (33): :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия отиват на 4+ гола мачкаме ги :mood (35): Колкото до Бербатов няма да е зле самия той да се замисли за завръщане в националният отбор. Поне там ще го пускат да поритва.Щом и в този мач не започва а пак търка скамейката гаврата с него е тотална. Колко мача вече станаха че не играе ГОЛМАЙСТОРА на отбора??? С тази треньорска контузия момчето загуби и игрови ритъм разбиха го и психически с кикотенето зад гърба. Като към тази мила картинка добавим и ЛИПСАТА на нов договор то става ясно... Берба беше дотук лятото си заминава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Аз така мисля,лятото ако не замине,не мисля че ще му подновят договора :mellow: ,това е реалността и се очакваше,вобще не пасва на играта която прилага Юнайтед,иначе е страхотен играч,но нещо куца и се вижда 1 силен и 3 слаби мача,ако се върне в Тотнъм ще е страхотен !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В уинъра пише, че Фърдинанд е на мястото на Евра.Има ли нещо вярно?

Не Редактирано на от Devilment

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И Аз така мисля,лятото ако не замине,не мисля че ще му подновят договора :mellow: ,това е реалността и се очакваше,вобще не пасва на играта която прилага Юнайтед,иначе е страхотен играч,но нещо куца и се вижда 1 силен и 3 слаби мача,ако се върне в Тотнъм ще е страхотен !

куца ти, на теб нещо :mood (17):

Като вкарваше по 5 пасваше

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов ще влезе при запичане, но как ще се представи е друг въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тоя Бербатов бе.Има и едно хубаво нещо в това че не играе.Поне на края на сезона като вземеме и трите калъвки от трите купи,нема той да е виновен. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

куца ти, на теб нещо :mood (17):

Като вкарваше по 5 пасваше

На мен ли ми куца...аз поне играя футбол,да може да не е много Б група,но играя и стъпвам на трева и съм бил при добри тренъори,а ти какво заяждаш ли се нещо...не пасва и няма да му бъде подновен договора,а за това откога помня и гледам Юнайтед ще ти кажа 1/2 ШЛ Ювентус 2:0 2:3,сигурен съм че даже тогава не си знаел,дори всичките играчи в отбора,така че замълчи :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе него конкретно го искаха от Пирин Благоевград. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this