Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Bolton Wanderers

Препоръчани публикации

Все се надявам СЪР-о да пуска пак народа по пързалката и Вида да е титуляр, както стана с Нани. Жив зян сме момчета, който и да пусне СЪРа не може да си направи 3те смени, ебаси куция сезон. Е на 1 крак досега не сме ставали шампиони, ще е ново, но приятно :champs (18): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съмнява ме Еванс да започне като титуляр, а Браун да е бек. По-скоро си мисля, че САФ ще пусне Фабио отдясно, а в центъра Браун и Смолинг. Карик и Гибсън в центъра, Валенсия и Гигс по крилата и Рууни зад Чичарито. Това е най-вероятният състав според мен.

Браун е по-добър като краен защитник.Видяхме какво направи миналия мач - автогол. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напълно съгласен!Ако играе да седи отдясно. P.P.Честито,без скаузъри в европа догодина :) Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че е крайно време всички да се стегнат - само в Шампионска лига имаме право на мачове-реванш, където могат да се оправят грешки. Иначе, в Premiership и FA Cup един път да се издъниш, както го правеха многократно този сезон Джони Евънс и Уес Браун и айде чао - отиваме при неудачниците Сити, Арсенал и Ливърпул. Дано Фъргюсън да блъфира за сериозността на контузиите, момчетата да се върнат здрави и нахъсани и да пометем всичко по пътя си! Искам Бербатов голмайстор на Premiership и играч на сезона и заедно с Неманя да вдигнат гордо трите купи - едната в Театъра на мечтите, а другите две на Уембли!!! GLORY, GLORY MAN UNITED!!! :devil3: :champs (14): :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...но поне е възможно да видим Парк Джи-Сунг

Амин! Айде да запише няколко минути, щото ни е страшно нужен. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове направо кофти ми стана събота ще се учи и няма да мога да гледам мача :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дали утре вечерта няма да излезе някъде мача на запис?Много искам да го гледам :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит ви Челси в ШЛ. Тотнъм яко ги насадиха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честит ви Челси в ШЛ. Тотнъм яко ги насадиха

По-точно Реал се насадиха :mood (33): Ама както и да е, има си тема.
Утре всички в Мондо :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача за мене е огроменн 5-6:0 :) :champs (14): да покажем кой е шампиона !

5 на Бербатов!!! Поне в тия мачове трябва да играе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-точно Реал се насадиха :mood (33): Ама както и да е, има си тема.
Утре всички в Мондо :champs (14):

Като писах коментара нямаше все още тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно,няма да е 10-0 ! Вижте кой отсъства и тогава говорете :) Мъка ше си е.. pp.Рексел хвани махни тая снимка,че е смешно :D Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да има много скорост от Валенсия, Рууни и Чичарито в атаките. Трябва да атакуваме, понеже нямаме защита в момента, а и точките са задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам да има много скорост от Валенсия, Рууни и Чичарито в атаките. Трябва да атакуваме, понеже нямаме защита в момента, а и точките са задължителни.

Радваш с тия коментари :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съмнява ме Валенсия да е титуляр. По-скоро пак Нани , нищо че не е в особено задоволителна форма. След такава контузия , Валенсия поне още 2-3 мача , само за по едно полувреме ще влиза , ми се струва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само , че аз изобщо не визирам теб , а хората от предните страници , които очакват той да започне мача. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Hargreaves set for shock call to solve United defensive crisis

Дали ?!!?!?

(съмнява ме) Редактирано на от Ke1N

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата е задължителна като се има в предвид че досега нямаме загуба удома дори и с куца защита трябва да бием в предишния мач пак не бяхме с титулярна защита и направихме 2-2 далеч от дома поне сега халфовата ни линия е горе доло добре едва ли има някво значение кои ще е в атака нападателите ни този сезон са резултатни и в добра форма

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали ?!!?!?

(съмнява ме)

Еми той е дефанзивен халф, ако е преудолял контузиите може да помогне в дефанзивен план. Иначе от мача очаквам лежерно 2-0, домакиските мачове ако не си ги взимаме лоша работа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this