Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Bolton Wanderers

Препоръчани публикации

Неееееееееееее НЕ! Не Евънс, по-добре Берба да е в защитата, поне при статичните ситуации и при центриранията ще има някаква реакция. Напълно подкрепям!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Бербатов не е титуляр най-добре ще е да се махне от отбора! Това вече е подигравка. И накрая тоя мангал Тевез ще вземе приза за най-много голове...

Викаш - 25год. стигат,да го махат шотландеца вече,не може да се гаври така с нашия ТИТАН от Благоевград :mood (17):

Не знам,кое не ви е ясно - срещу отборите извън топ 6 Бербатов е титуляр,срещу отборите в 6-ицата и в ШЛ - не е. Точка. Примирете се. Точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе нали за Вида казаха, че ще играе. Браун си е добре на дясното крило. Флетч няма ли да пребори тоя вирус да замени Сколс, чак пък толкова дефанзивни не бива. А мойте почитания към Ернандес, страхотен реализатор, но според мен срещу Челси, Ливерпул и Марсилия си беше грешка да се пуска титуляр. Много му е рано, въобще не му виждам страховития тандем с Руни. Каквото и да си говорим вчера имахме твърде малко изтрели към вратата при страшно многото създадени ситуации. Та в тоя ред на мисли мисля, че ще гледаме Берба доста често следващите мачове до края на сезона. И срещу Болтън дори мисля да влезем с чисто 4-4-2 което го позабравихме напоследък. Ако вида играе 3:0, ако не 2:1 офф. И нещо много яко ме притеснява.... защо Руни спря да стреля, не бярвам САФ да му е забранил, вчера имаше поне 3 чисти възможности и се изплаши. Въпреки това игра много стабилно с уникални пасове и работа с топката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Браун си е добре на дясното крило" КОЙ ТУЙ?И напълно съм съгласен с "MANCHESTER UNITED" примиряваме се и точка.Поне да беше написал и града ми с големи букви :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С/у скаузърите влезе на мястото на Нани. :) А вчера е било грешка , че е играл..? :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С/у скаузърите влезе на мястото на Нани. :) А вчера е било грешка , че е играл..? :blink:

И аз се изумявам от такива постове... Човекът вкара и двата гола за нас,обаче било грешка,че е играл :mood (17):

Еми значи да си пожелаеме повече такива грешки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бе момчета, всеки има право на мнение. Пак казвам, че е един от най-изумителните голмайстори, които съм виждам, а е още дете. Има страхотно пласиране и нечовешка успеваемост. Но в тежките мачове, когато трябва да има задържане на топката, обработване, борба... Знам, че за Бербо не се гледа много на борбен тип, но му погледнете сметката с 30 извършени нарушения.

Каквото и да си говорим онзи ден мача бяхме спокойни, направихме страшно много опасни атаки, но в крайна сметка не успяхме да застрашим вратата им достатъчно и това го показва статистиката.
Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Стига вече офф, смятам, че не можем да допуснем грешка с Болтън, играят момчетата, но не достатъчно за да вземат нещо на ОТ.

ВДС
Браун-Смолинг-Вида- Евра
Васенсия-Карик-Гигс-Фабио
Берба- Ернандес/Руни

3:0

И оркестъра да свири :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа с 2 или 3 на 0. Берба задължително трябва да е на терена. Ако не цял мач, то поне 20-30 минути Валенсия трябва да играе - внася много свежест в атаката. :glory (32):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече нямаме право на грешка, поне докато Арсенал не се издънят някъде. Не трябва да им позволяваме да ни изпреварят, че ще вземат да си повярват. Поне едната тежка серия свърши. До мача с Арсенал на 30-ти април трябва да бием всички. Болтън играят, обаче на Олд Трафорд не би трябвало да имаме кой знае какви проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия според мен спокойно може да изиграе към 50-60 минути. Наистина е изненадващо ,че след толкова дълга контузия се представя на такова добро ниво

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май ще се наложи Валенсия да е титуляр. А двамата с Гигс биха създали много положения за Рууни и Чичарито. Очаквам лесна победа с 3-0. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио Фърдинанд аут до края на сезона

Неманя Видич, Джон О'Шей и Рафаел също пропускат мача срещу Болтън

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд може да остане извън игра до края на сезона, заради контузия в прасеца.

Фърдинанд отсъства от състава откакто получи контузия по време на загрявката преди мача срещу Уулвс през февруари, който впоследствие доведе до първа загуба през сезона за Юнайтед.

Миналата седмица Сър Алекс Фъргюсън изрази надежда, че Рио може да се завърне в игра за гостуването на Уест Хям на 2 април. Сега обаче има опасения, че изобщо няма да се стигне до завръщане до края на сезона.

"Рио ще е извън игра поне още няколко седмици", заяви Фъргюсън пред Скайспортс.

"Вече не гледаме на това като на краткосрочна контузия. Той все още не е започнал дори да тренира. Ще е голям късмет, ако изобщо се завърне преди края на сезона".

Същевременно стана ясно, че състоянието на Джон О'Шей и Рафаел също не е много по-оптимистично. Двамата получиха контузия по време на мача от Шампионската Лига срещу Марсилия и трябваше да бъдат заменени принудително.

Контузията на ирландеца е по-сериозна и той ще отсъства до 5 седмици, докато Рафаел няма да играе около 3 седмици. На всичкото отгоре и Неманя Видич няма да е на линия за предстоящото гостуване на Болтън.

"Преживяваме лош период. Само преди няколко седмици всичките ни защитници бяха здрави".

"Видич няма да е готов за мача в събота. Той показва подобрение и ще е здрав след паузата за мачове на национални отбори. Но за събота няма да е достатъчно здрав".

"Дано Джони Еванс е готов, дори и това да е риск. Той тренира цяла седмица, но не е играл от доста време".

"Дарън Флечър все още се възстановява от вирус. Андерсон е добре и е близо до завръщане. Оуен Харгрийвс също тренира цяла седмица, което е добра новина. Парк е здрав и може би ще бъде на пейката в събота. Майкъл Оуен е здрав".

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видяхме светъл лъч в завръщането на Валенсия , бързото възстановяване на Нани , невероятния Чичарито и от два мача насам може би видяхме и стария Рууни , но явно трябва да ни е гадно , мамка му . Не стига , че Рио и Вида не можем да ги засечем двамата на терена , ами и техните резерви се контузват . Добре , че Смолинг се представя отлично , едва ли му е минавало през ума , че ще запише толкова минути , камо ли срещу такива съперници . Евънс и Браун не трябва да помирисват терен , а сега опираме до тях в най-неподходящият момент . Трябва да ги смачкаме отпред , огромно предимство е , че ще играем на Олд Трафорд .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси тъпите новини :( Тъкмо се зарадвах,че в този важен момент от сезона ще си възвърнем основните играчи и ще се борим за титлата здраво,както и на другите 2 фронта,но уви това май няма да стане.Май започваме да заприличваме на Арсенал с тия контузий..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи: Injuries: Rio-Out 4 season, Rafa- 3weeks, Oshea-5weeks, Vidic-2weeks, Hargreves-4weeks, Fletcher-Virus?, Anderson-5weeks, Evans & Owen Fit От туитъра, занчи ще може да разчитаме на Еванс и Смолинг в центъра на защитата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Можем само да се радваме, че след Болтън играем чак Април месец..Смолинг показа, че може да е стабилен, дано и Евънс се справи , като предполагам ще им помагат Рафа/Браун и Евра. Валенсия и Нани крила с Карик и Скоулс ( Гигси не ми харесва в центъра нещо ). Напред се надявам Бербатов и Руни, но нападението до голяма степен зависи от това кои ще са играчите зад нападателите. Които 11 да излезнат очаквам победа за да влезнем в почивката спокойни. И викаме Одемвинге да наказава Алмуния или Лемън.. те щото и двамата са едни вратари, общо правят половин вратар :mood (22): Парки не се ли оправя вече, от има няма половин година не е играл за Юнайтед. Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолинг наистина показа страхотни игри в последно време ,но Еванс и Браун са пълна скръб така че САФ трябва да вземе един централен защитник през лятото. Засега обаче трябва да се оправяме с това с което разполагаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Можем само да се радваме, че след Болтън играем чак Април месец..Смолинг показа, че може да е стабилен, дано и Евънс се справи , като предполагам ще им помагат Рафа/Браун и Евра. Валенсия и Нани крила с Карик и Скоулс ( Гигси не ми харесва в центъра нещо ). Напред се надявам Бербатов и Руни, но нападението до голяма степен зависи от това кои ще са играчите зад нападателите. Които 11 да излезнат очаквам победа за да влезнем в почивката спокойни.

И викаме Одемвинге да наказава Алмуния или Лемън.. те щото и двамата са едни вратари, общо правят половин вратар :mood (22):

Парки не се ли оправя вече, от има няма половин година не е играл за Юнайтед.

Скоулс пропуска два мача, отпада. Мисля, че ще е нещо от сорта на:

------------Саар------------
Браун/Фабио--Смолинг--Евънс--Евра
Валенсия--Карик--Гигс--Нани
-------------Рууни---------------
-------------Берба---------------
Оптимист съм за мача, защото си взехме последните два, а и пак сме си на наш терен. Върти ми се 2:0 резултата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ох, Видич пък какво му е? Събота да е титуляр, стига с тия шибани контузии.Пак сме без защита в най-важната част от сезона.Нищо чудно утре да видич Карик в защита. ---------------- Сар ---------------- Браун---Смол----Евънс-----Евра Валенсия---Флетч--Карик---Нани ----- Рууни ----- Берба ----------- на тва ми намирисва.Кво стана с Парк и Андерсон?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съмнява ме Еванс да започне като титуляр, а Браун да е бек. По-скоро си мисля, че САФ ще пусне Фабио отдясно, а в центъра Браун и Смолинг. Карик и Гибсън в центъра, Валенсия и Гигс по крилата и Рууни зад Чичарито. Това е най-вероятният състав според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Болтън

Ще може ли Юнайтед да се върне към победния път, побеждавайки Болтън на Олд Трафорд?

Формата на двата отбора
Добрата форма у дома спомага похода на Червените Дяволи към рекордната 19-та титла, като момчетата на Фъргюсън са спечелили общо 40 от възможните 42 точки на Олд Трафорд. Победа срещу Болтън ще запази Юнайтед на върха в класирането, тъй като вторият - Аресенал е с три пункта, но и с мач по-малко от прекия си съперник. Червените Дяволи се оттърсиха от двете последователни загуби срещу Челси и Ливърпул, побеждавайки "Артилеристите" за ФА Къп и отстранявайки Марсилия в Шампионската Лига. Болтън е на седмата позиция в таблицата, преследвайки място в Лига Европа - мечта, която може да бъде постигната с помощта на ФА Къп, тъй като момчетата на Койл се класираха напред след победа над Бирмингам. Същевременно гостуванията са слабото място на състава, като те са извоювали само две победи далеч от дома през настоящата кампания.

Контузени и възстановени
Медицинският състав на Юнайтед има доста работа, тъй като много от титулярните играчи са с контузии. Джон О'Шей и Рафаел, които бяха принудително сменени на мача с Марсилия се присъединиха към дългия списък с липсващи футболисти, включващ Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Андерсон и Андерс Линдегаард. Дарън Флетчър се лекува от вирус, но поне е възможно да видим Парк Джи-Сунг и Джони Евънс в действие в събота. Болтън, от своя страна, също имат проблеми със състава си, като Койл ще бъде без Шон Дейвис (коляно), Сам Рикетс (ахилес), Зат Найт (коляно) и Джейлойд Самюел (бедро).

Ключов играч
Гари Кейхил сигурно ще има тежък ден на Олд Трафорд, като без съмнение той ще вземе участие в двубоя. 25-годишният футболист е истинско съкровище за своя тим след като се присъедини към Болтън от Астън Вила през 2008г. Със силата, скоростта си и перфектното позициониране, Кейхил е страхотен играч, за който се смята, че ще подсили редиците на Челси или Тотнъм през лятото.

Мениджър
След като изигра два сезона през средата на 90-те, Оуен Койл се завърна на мениджърското място в Болтън през януари 2010г., напускайки заемащия от него ръководен пост в Бърнли. Всички очаквания бяха завишени, а Койл успя да класира Болтън на 14-то място, докато Бърнли отпадна в Чемпиъншип. В този ред на мисли, шотландецът остави своя отпечатък на "Рийбок Стейдиъм" изменяйки тактиката с дългите пасове, характерна за тима с такава с повече скорост и офанзивни действия.

Главен съдия
Изглежда Андре Маринър е човекът за местните дербита. Той ръководи срещата между Бърнемаут и Саутхямптън миналата седмица, както и манчестърския сблъсък през февруари. Ето, че пак ще се разчита на него в северозападното дерби на Олд Трафорд.

Съперници за наблюдаване
В претрупания съботен график Спърс се изправят срещу Уест Хям, а Арсенал гостуват на Уест Бромич в 17:00 часа българско време. Челси посреща Манчестър Сити на "Стамфорд Бридж" в неделя.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this