Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Bolton Wanderers

Препоръчани публикации

Трябват ни трите точки, близо сме до края на сезона, а изпуснахме доста точки.Задължително бием!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа, с учатие на Бербатов.Много взе да се застоява на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе по принцип взеха да се съвземат от кризата , която ги беше налегнала , ама мача е на Олда , а и ако дай Боже защитата е в нормален вид , не би трябвало да имаме проблеми. Очаквам едно 2-3:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Берба тука не е титуляр, лятото заминава.Иначе очаквам разгром все пак сме на Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига вече, 2 точни ни откраднаха, не давам повече. Марто, с цялото ми уважение, ама да си укротява левачката, че няма кой да го спира. Абе какви са информациите за Вида?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига вече, 2 точни ни откраднаха, не давам повече. Марто, с цялото ми уважение, ама да си укротява левачката, че няма кой да го спира. Абе какви са информациите за Вида?

Не само Вида.Какво стана с Фердинанд,Парк?Даже и Рафаел и Шиизи не изглеждаха сериозно контузени.Чакам информация.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич ще е титуляр.САФ каза,че от съображения за сигурност не го е пуснал за да не се рискува с него.Ако е бил титуляр и получи конт. може да отсъства 3 седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
The boss will have to "wait and see on Vidic," but he may have Jonny Evans back for Saturday's league clash with Bolton at Old Trafford.

"Jonny started training this week so hopefully we'll have him for Saturday," he told MUTV.

Поне Еванс се завръща :mood (33): Не знам колко добър факт е това, но Браун много слабо игра вчера, а нямаме много опции в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

The boss will have to "wait and see on Vidic," but he may have Jonny Evans back for Saturday's league clash with Bolton at Old Trafford.

"Jonny started training this week so hopefully we'll have him for Saturday," he told MUTV.

Поне Еванс се завръща :mood (33): Не знам колко добър факт е това, но Браун много слабо игра вчера, а нямаме много опции в защита.

Неееееееееееее НЕ! Не Евънс, по-добре Берба да е в защитата, поне при статичните ситуации и при центриранията ще има някаква реакция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен: -----------------------ВДС--------------------------- Фабио--------Смолинг-------Браун----------Евра Нани----------Карик--------Скоулс-----------Гигс -------------Рууни-------------Чичарито-----------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Същата халфова линия като от вчера? Никъв шанс. Особенно със Сколс и Гигс където играха по цял мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същата халфова линия като от вчера? Никъв шанс. Особенно със Сколс и Гигс където играха по цял мач

Може и Гибсън вместо Скоулс, но Гигс е задължителен. Едва ли Валенсия е готов за титуляр, може би 30 мин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=cjGpQlOMvpM

едва ли :mood (17):

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

Иначе - ето сега вече Бербатов ше е титуляр и според мен. Срещу Арсенал и Марсилия доста ви се посмях на прогнозните състави преди мачовете,когато го писахте титуляр :) Сега - срещу отбор извън 6-ицата на ОТ,ще е. Споко.

Иначе Болтън е готино отборче,но ше си тръгнат с почетна загуба от Манчестър. После обаче бият Арсенал по-следващия кръг или там когато е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може и Гибсън вместо Скоулс, но Гигс е задължителен. Едва ли Валенсия е готов за титуляр, може би 30 мин.

Той Скоулс така или иначе е с 2 мача наказание и не може да играе , и да иска. Флетчър , ако е възстановен , може би ще играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Бербатов не е титуляр най-добре ще е да се махне от отбора! Това вече е подигравка. И накрая тоя мангал Тевез ще вземе приза за най-много голове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this