Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United 2-1 Olympic Marseille

Играч на мача?  

123 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Напрегнат мач, до последно напрежение.Все пак бихме заслужено и сме на 1/4 финал.Дано имаме лек жребий. МОМ - Чичарито, но и Рууни направи много! Поздравления на отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач срещу посредствен отбор, но да не забравяме че отсъстваха ключови играчи. Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре изигран мач! Страхотен Чичарито , пак се започнаха контизиите.МоМ Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малшанс със тези контузии... поне продължаваме ! Дано Видич,Рио,Рафаел и О'шей се възстановят по-бързо :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и класиране на 1/4 на всички! Добър мач, но направихме много грешки в защита. Контузиите този сезон следват една след друга. Поклон пред Руни, Чинчарито, ВДС, Гигс и Сколс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не ми дойде добре тоя гол .... То всъщност беше авто на Уесли. Той по принцип с/у Арсенал не направи никак лош мач , но с/у лузърите и днес не му вървеше играта. В центъра на защитата някак е по-неспокоен , отколкото на бека. Ни нищо. За щастие не бе фатално. Но като цяло не съм особено доволен от голяма част от мача. Твърде много им предоставяхме инициативата на моменти. Нани направи доста слаб мач , логично бе заменен. Но се надявам тепърва да ги гледаме с Антонио по крилата. Играч на мача - Ернандес П.С. Майка му де*а .... , жалките шваби отпадат от Интер ......... ахххххх , как ги исках на 1/4 финал да им го върнем тъпкано!! Сега трябва да чакам поне още 1 година ....... П.С.2 Голям та*ак тея контузии бееееее .... Вида , Шийзи , Рафа ... дано с никой от тях не е сериозно положението , че... Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми честито първо.Не ми хареса играта,ама без Рио и Видич толкова.Чакаме жребия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само ще помоля да се оправи анкетата.Играч арик нямаме,казва се Карик :D Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=cjGpQlOMvpM
БЕЗОБРАЗИЕ!!! ДА НАПУСКА ОТБОРА!!!

Изгубих уважението си към тези 2мата на клипа! Неблагодарници, лицемери долни! Редактирано на от Almeida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То всичко хубаво, ама сега кой ще стои в защита? Мисля, че на този коментатор трябва да му забранят да коментира мачове на Ман Ю. Какво толкова заслужаваха тия франсета, че на всяко минаване на центъра тоя педал се давеше от страст? Нестига, че даде равен, демек отпадане наМан Ю, а и през целия мач не спря да си измисля колко заслужавали франсетатаот африка да вкарат. Е, не вкараха. И това "Рууни се раздава, Рууни има огромен принос, Рууни това, Рууни онова..." - все едно останалите от отбора са седнали и цъкат белотче на тъчлинията, а Рууни сам се оправя на терена. Че Рууни направи добър мач, няма две мнения, но така да омаловажава усилията на отбора - все едно сме от Б групата и някакъв супер играч ни носи на гръб ... То бива да не я разбира тази игра, ама да го пускат да коментира не бива. Напоследък, вика, каквото виждаме... и прави пауза с намръщена физиономия ... Какво виждате бе, мухльо? Първо място, продължаваме във ФА, опънахме Арснал, а сега и тези африканци ги увпахме. Виждал бил - тъпак. Няма леки съперници вече. Който и да ни се падне, все як кьотек ще става. Харесаха ми нашите, че са борбени. Валенсия е страшно крило, бях го забравил. А мексиканецът е голаджия-мечта, а е толкова млад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз го забелязах това,надявам се да има логично обяснение.Иначе за мача...С тази защита-толкова!И на тази победа съм доволен,но Браун второто полувреме беше леко неадекватен.Жалко за Шийзи и Рафаел,който въпреки болката игра до последно.Рууни беше много полезен,но играч на мача за мен беше Чичарито,който ме опроверга.Головете му бяха доста лесни,но това няма значение!GLORY GLORY MAN UNITED !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия мачове ше ми докарат инфаркт някой ден...Много жалко за О'шей и Рафа,падаме като круши.Уес Браун направи супер слаб мач(however).Валенсия много ме изкефи,но играч на мача си е ЧИЧО.Руни отново във форма :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво толко сериозно се е случило бе,да не би да е гръмнала централата в Япония?И да му се смее к'во от това,аре без българщини! P.P.Та дори и с Филън да си правят ташак,че не играе :mood (22): :mood (35): Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито класиране на 1/4 финал! :glory (00): Получи се хубав мач, но не мога да кажа, че бях особено спокойна. Но не, защото се притеснявах, че няма да си вземем необходимото от него, а защото през една не малка част от мача треперех да не се контузи още някой. :( Такова ритане и блъскане на Гигс падна - нямам думи. Всъщност не нзам имаше ли някой който да не им усети бутонките - при ВДС беше случайно и се размина на косъм, но Гигс, Карик, Чичарито и Браун си бяха най-тормозени. Надявам се Рафаел да се оправи бързо и дано това, че продължи да играе докато бъде сменен не е влошило нещата. Пак се почват големите проблеми в защита - Браун се справя прилично, но сякаш не се чувства достатъчно уверен в центъра - не му е там силата. Може би, когато си партнира с Рио - да ... но пак стигаме до въпроса, че без Рио и Видич или поне единия от двамата /особено без първия/ защитата ни е нестабилна. Прилично се представят и без тях, но не е достатъчно. Никой не отбелязва прекрасната игра на Евра днес. Поне досега не видях, а той с този мач напомни за формата си от миналия сеозн. Рууни, Чичарито, Скоулс, Гигс и ВДС също бяха перфектни /добър мач за Карик/, но аз ще гласувам за Евра. :happy: Най-запомнящият се момент от мача - взаимодействието между Валенсия - Гигс - Чичарито. Вълшебство! :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Помислете как ще се почуства Бербатов,когато види това.И как бихте се почувствали вие на негово място.За САФ може да е бъзик ама отстрани изглежда грозно. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък много се смях, не виждам нищо обидно, САФ си е шегаджия, Бербатов носи на майтап, к'во пък толкова, ако беше се отнесъл така с някой друг в отбора, нямаше да ви пука грам..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this