Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Olympic Marseille

Препоръчани публикации

Алексчо е откачил...за победа ли излизаме???Състава не ми вдъхва доверие,ще липсва скорост според мен.

Така е, скороста ще е огромния проблем ... при наличието на Нани, Рууни и Чичарито определено ще ни липсва скорост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов бил пътник. :shocked: Баш пък този сезон ли намерихте да ги ръсите тия? Лафът на сезона за голмайстора на сезона. :mood (33): Ако Бербатов няма проблеми със Сър Алекс - няма проблеми и с клуба. Аз друга причина, освен тактическо решение на Гениалния, не виждам. Единствената загадка за мен е защо не пуска и варианта Бербатов - Чичарито. А Чичарито има нужда да понатрупа опит и в ШЛ. А Нани титуляр?! Уж април щяхме да го видим, след това новината, че може и днес да играе, но чак пък и титуляр ... не очаквах. :blush: :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей богу , не се научихте!!!! Абе мама му стара , изчакайте мача да свърши , вижте как се е развил , кой какво направил , кой какво не направил ..... и тогава коментирайте (и критикувайте , ако се налага) стартовия състав бе дебааа. Не е случайно , че Алекс Фъргюсън е СЪР и е най-великия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей богу , не се научихте!!!! Абе мама му стара , изчакайте мача да свърши , вижте как се е развил , кой какво направил , кой какво не направил ..... и тогава коментирайте (и критикувайте , ако се налага) стартовия състав бе дебааа. Не е случайно , че Алекс Фъргюсън е СЪР и е най-великия!

Както и да завърши мача , дори и 100:0 да бием с по 50 гола на Рууни и Чичарито ,Берба заслужаваше да е поне резерва срещу Арсенал.......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За това не споре , но не реагирате правилно , според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бербатов бил пътник. :shocked: Баш пък този сезон ли намерихте да ги ръсите тия? Лафът на сезона за голмайстора на сезона. :mood (33): Ако Бербатов няма проблеми със Сър Алекс - няма проблеми и с клуба. Аз друга причина, освен тактическо решение на Гениалния, не виждам. Единствената загадка за мен е защо не пуска и варианта Бербатов - Чичарито. А Чичарито има нужда да понатрупа опит и в ШЛ.
А Нани титуляр?! Уж април щяхме да го видим, след това новината, че може и днес да играе, но чак пък и титуляр ... не очаквах. :blush:

:glory (31):

Ти визираш тактиката и това че Митко е голмайстора на отбора и лигата този сезон и с това подкрепяш мнението ми.
След като не го пуска не се вписва в тактеката на отбора и от тази тактика вече преднината ни пред Анал е стопена.
Да не пускаш голмайстора си в 5 от последните 7 мача при положение че е вав форма и не е контузен това си е невписване в плановете на съро.
Просто ще го държи на терена в мачовете срещу средняци и слабаци а във важните мачове ще търка скамейката.
Берба през миналия сезон дори с контузия и не във форма игра в важните мачове.
И пак питам след като ще разчита на него къде му е договора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this