Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Olympic Marseille

Препоръчани публикации

Рафаел, Видич, Бербатов ?? Рио нали щеше да се връща в мача с Арсенал, или то може би ставаше дума за следващия мач с тях ?? Кво става с Бербо ?? Много зор ще е. Аз се надявам за 0-0 и победа с дузпи !! Дано имаме късмет !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е това е несериозно вече спрямо Бербатов.. иначе за мача - много ясно, че трябва да ги елиминираме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафаел, Видич, Бербатов ??
Рио нали щеше да се връща в мача с Арсенал, или то може би ставаше дума за следващия мач с тях ?? Кво става с Бербо ??
Много зор ще е. Аз се надявам за 0-0 и победа с дузпи !! Дано имаме късмет !!

Видич имаше леки проблеми преди мача, но Фърги го запазва за Болтън.:)

Другите:

Mandanda
Taiwo
Cheyrou
Lucho
GignacRemy
Mbia
Heinze
André Ayew
Diawara
Fanni

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Видич разбрахме,ама ми стана достранно за Нани ....изглежда че травмата му е била просто по-дълбока рана .... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито е супер талант и ще стане един от най-добрите играчи в света,но ми се струва малко несериозно да го пускат титуляр в подобни мачове(справка мача с Челси) Силно се надявам да ме опровергае! :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво сте недоволни ?? Бербо ще влезне в 75 мин и ще го обвинят после, че нищо не е направил. Но за сметка на това ще е титуляр срещу Болтън и ще изиграе пълни 60 мин. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба пак резерва, да не би Митака да си търси нов клуб, в което НЕ вярвам....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, тия французи са здрав отбор, ще се защитават, а нии излизаме с Ернандез. В никакъв случай не умаловажвам качествата му, ама специално в тоя мач, Бербатов е 100 пъти по-подходящ. Не мисля че ще има толкова пространства, които да използва, нито за първа топка може да се бори, ама в крайна сметка само си приказваме тука...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова пък Рууни, който независимо как играе е винаги на терена :D и да не забравяме, че беше тръгнал да си ходи и какви глупости каза в края на миналата година, ако пък остане на пейката за 2 мача, 100% ще вдигне скандал. Голям футболист е, в това няма спор, но когато нещо не е правилно, то не е правилно. Бербатов не може да бъде резерва в 5 от 7 мача мисля станаха вече, при положение, че е водещ голмайстор в най-силното първенство в света и да се пуска да играе по 15-20мин и после да казват, че не е вкарвал гол от 10 години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредна гавра с голмайстора на ВЛ. За 7-8 мача само два да е играл. Иначе без Видич ще е трудно,все пак състава ни е силен и очаквам победа,разбира се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Existence,точно в ШЛ е повече от логично Бербо да е резерва.Няма гол от 2008,което си е нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Existence,точно в ШЛ е повече от логично Бербо да е резерва.Няма гол от 2008,което си е нещо.

И дай като няма гол да не го пускаме въобще... Тогава защо поне не игра срещу Арсенал ,за да запази Рууни и Чикирики свежи?!
Надявам се Бербо да ни напусне лятото! Не заслужава такова отношение... Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано не е сериозно положението с Вида , че.......... Иначе долу-горе очакван състав , само появата на Нани и Ернандес ме изненадват. Бях убеден , че Бербатов ще е титуляр , но СърО явно има нещо друго наум. Не се и съмнявам , че ще сработи , така че ... УБИВАМЕ ГИ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно СЪР-а не е доволен от тези 19 гола. Изтърва едно положение срещу Ливърпул и сега няма как да е титуляр :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Надявам се Бербо да ни напусне лятото! Не заслужава такова отношение...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета каквото и да си говорим вече на всички трябва да е пределно ясно че съро повече няма да разчита на Бербатов. Както виждате никакво развитие по новия му договор така че бъдете сигурни че Митко е пътник от отбора. Но по важното в случая е да си вземем мача днес и да продължим напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алексчо е откачил...за победа ли излизаме???Състава не ми вдъхва доверие,ще липсва скорост според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде хвръкнахте бе...Не го пуснаха няколко мача и вече го изкарахте пътник...и миналия сезон говорихте така и видяхте к'во стана в началото на този.Бербатов има какво да даде на клуба и клуба има какво да даде на Бербатов!Не прибървзвайте със заключенията,току влязал днес и забол 1-2 гола ! :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета каквото и да си говорим вече на всички трябва да е пределно ясно че съро повече няма да разчита на Бербатов.
Както виждате никакво развитие по новия му договор така че бъдете сигурни че Митко е пътник от отбора.
Но по важното в случая е да си вземем мача днес и да продължим напред.

можеби си прав... но това е меко казано странно.
Когато Бербо го плюеха всички Съра не спря да го подкрепя , сега когато влезе във форма и всички разбраха защо е купен Съра го заби на пейката....?????????? глупаво е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е той като от 2008 насам е играл сигурно 3-4 пълни мача как да вкара голове ? Ясно е на повечето тука,че не съм фен на Бербо дори обратното,ама не му се дава шанс какъвто заслужава последно време...напълно съм съгласен с колегите над мен..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямам.. :) Защо ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора как не се примирихте 20+ години, че Сър Алекс е най-големия в Юнайтед, каквото каже закон е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Pako Договора човек досега трябваше да му е предложен но уви НЕ съро налага яко Чичарито защото знае че трябва да оправдае милионите дадени за Бербо със трансферния удар който си е наистина кражба както самия сър каза за мексиканчето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Явно СЪР-а не е доволен от тези 19 гола. Изтърва едно положение срещу Ливърпул и сега няма как да е титуляр :D

Супер смешно и на място, аплодирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СКОУЛС ще изиграе ключова роля в тоя мач, сигурен съм. Айде мачкаме! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this