Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Olympic Marseille

Препоръчани публикации

Тука трябва да ги убиеме тия.Играем на ОТ,където сме в много добра форма.Искам да видя Берба и Валенсия титуляри :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е леко... французите са си опасни, много трябва да се внимава в защита. Една грешка, един гол в нашта врата и положението става доста напечено. Все пак с Гигс, Скоулс и Валенсия в халфовата линия, би трябвало да създаваме доста положения, а Рууни и Берба все ще вкарат някой гол. 3-1 :mood (36): п.п: мача си е по BTV АCTION... Редактирано на от RedBoy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме право на грешка тук. Бием и се класираме. Не мога да си представя Марсилия да измъкнат нещо на Трафорд, а и смятам, че ще вкараме минимум два гола. Валенсия и Бербатов титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какъв Бербатов бе хора ?? По-вероятно е Бебе да е до Рууни, но все пак залагам на Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
--------------- Сар ---------------- Рафаел--Браун--Видич-----Евра Валенсия-Флетчър-Скоулс-Гигс ------ Бербатов ---- Рууни ------- Според мен нещо такова.Ако нещата стръгнат добре може пак да видим Фабио.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че Валенсия ще е титуляр. Имайте малко търпение - човекът едва се върна и вече искаме да играе два пъти седмично. По-вероятно е да влезе отново през второто полувреме. Сигурно пак ще сме със същата защита или може и Рафаел да си бъде на традиционното място. Зависи как ще са Карик и Флетчър. Аз очаквам нещо подобно: ВДС -- Рафаел/О'Шей-Видич-Смолинг-Евра -- Флетчър-Карик-Скоулс-Фабио -- Бербатов-Рууни А сър Алекс като нищо ще предложи нещо доста различно. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се вярва Съра да пренебрежне Браун :) За Валенсия - според мен като нищо ще изиграе 90 минути.Вчерашните 45 без проблеми игра, може да играе на поста си 60 минути примерно, да влезне някой защитник и Рафаел да отиде на фланга.Съра от вчерашния мач може да си направи доста изводи и доста тактики около Фабио и Рафаел.Ще видим какво ще ни предложи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо пък да не е титуляр?Вчера игра добре предвид контузията му..да плахо,но добре.Съгласен съм с предишния пост,че едни 60 минути спокойно може да ги изиграе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На нашия стадион не се притеснявам, че ще ги смачкаме! Супер много се надявам да видим Валенсия, чак вчера осъзнах колко ни е липсвал през цялото това време... Тоя Бербатов играе ли за нас още?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, за мен или Руни излиза сам, което няма да се понрави на феновете, или Бербатката ще води атаката. Не случайно не игра вчера. А Чико има усет към гола, но тук ни трябва някой за добро обработване на топката, защото африканците ще са изтеглени назад. Чико и при Челси и вчера показа, че още няма нерви да обработва топката срещу класни защитници - всички освен 1 от головете му са с по 1 докосване. Няма кой да му достави 10 топки зада набоде 2. Аз не знам Карик и Флетч да са контузени, така че връщаме старата схема: ВДС Рафа - Смолинг - Вида - Евра Тони /Фабио 60/ - Карик - Флетч - Гигс /Сколс 80/ - Руни БерБатко /Чико 70/ Мажеме 3:0 и бегаме... Glory! Glory! MU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС ---> Браун - Смолинг - Видич - Евра ---> Рафаел - Гибсън - Скоулс - Гигс ---> Рууни - Чичарито Според мен така ще изглежда състава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам ,че лидера на отбора се е възстановил от тежката контузия,преди седмица,така че съм оптимист! Ше бием!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам ,че лидера на отбора се е възстановил от тежката контузия,преди седмица,така че съм оптимист!
Ше бием!

Мне, казаха, че "може" да е готов за Болтън...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни: Победата над Арсенал ще ни помогне да отстраним Марсилия

Нападателят на Юнайтед очаква труден мач срещу френския шампион.

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни смята, че победата над Арсенал ще помогне на него и съотборниците му да стигнат и до краен успех срещу Марсилия.

Червените Дяволи приемат френския шампион в осминафинален двубой от Шампионската лига, който ще се играе на Олд Трафорд и се нуждаят от задължителен успех, за да продължат в следващата фаза на турнира.

"Този мач е една страхотна подготовка за Марсилия. Допуснахме две поредни загуби, а след това дойде и трудният тест срещу Арсенал. Ние обаче се справихме страхотно и спечелихме", не скри радостта си Рууни.

"Това беше един наистина голям мач, а резултатът - той е просто чудесен за нас. Сега трябва да се приберем вкъщи и да си починем малко, след което да се подготвим по най-добрия начин за срещата с френския шампион", добави нападателят.

"Предстои ни изключително важна среща и ние трябва да сме сигурни, че ще дадем всичко от себе си и ще постигнем целта си", каза още той.

Нападателят призна също, че се надява на всяка цена да Юнайтед да триумфира в турнира за Купата на Англия през този сезон. Червените Дяволи ще се изправят срещу градския си съперник Манчестър Сити в полуфиналната фаза на надпреварата.

"Този турнир има много голяма история и аз съм му голям почитател, гледам мачовете от Купата на Англия още от дете. Надявам се през този сезон да успея да вдигна трофея в тази надпревара", завърши Рууни.

gol.bg
...

Изненада - Нани се завръща на терените още утре

Португалецът със сериозни шансове да попадне в групата за мача с Марсилия.

Португалското крило на Манчестър Юнайтед Луиш Нани може шокиращо да се завърне в игра още утре, в двубоя срещу френския шампион Марсилия.

Червените Дяволи приемат първенеца на Франция в осминафинален двубой от Шампионската лига и ще трябва да спечелят срещата на всяка цена, за да преминат в следващия кръг на надпреварата.

Нани пък получи много неприятна и дълбока рана на крака по време на дербито срещу Ливърпул, след като бе зверски контузен от бранителя на "Мърсисайдци" Джейми Карагър.

Според информации на "Сън" обаче, неговото състояние е доста по-добро и има голяма вероятност той да попадне в групата за Марсилия.

Очакваше се, че португалският национал ще отсъства поне 3 седмици от терените, но се оказва, че той може да се върне много по-рано в игра.

24-годишният футболист е тренирал със съотборниците си в петък, а през последните дни е работил усилено с физиотерапевтите.

Днес неговото състояние ще бъде окончателно оценено, преди да стане ясно, дали ще може да играе още в утрешния мач срещу Марсилия.

gol.bg
...

Дидие Дешан: Можем да елиминираме Юнайтед

Треньорът на Марсилия вярва в силите на отбора си.

Треньорът на френския шампион Олимпик Марсилия Дидие Дешан вярва, че неговият тобор има сили да спечели гостуването си на Манчестър Юнайтед и по този начин да отстрани Червените Дяволи от Шампионската лига.

Двата тима завършиха при нулево равенство на "Велодром" и тимът на Сър Алекс е фаворит на реванша в Англия.

Дешан обаче е на мнение, че неговият отбор има нужните качества, за да постигне велика победа при гостуването си на английския гранд.

"Ние имаме право не само да мечтаем, но и да вярваме", отбеляза младият специалист пред медиите във Франция.

"Вече изиграхме първия мач срещу Юнайтед и аз смятам, че вратата за класиране на четвъртфиналите на Шампионската лига все още е отворена за нас", добави наставникът на Марсилия.

"Да, Юнайтед е безспорен фаворит, но ние също имаме своите шансове. Дори и те да са малки, ще се борим до края и ще гоним целта си", каза още той.

"Когато играчите ми стъпят на Олд Трафорд, искам да мислят положително и да вярват, че могат да победят съперника", завърши младият треньор.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ааааа не! Повторение със случая Рууни , не искам. Нани да си мирува , можем да бием Марсилия и без него. Ако трябва и с/у Болтън да седи мирен , ама да се възстанови на 100%. Чак тогава да го пуска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВДС ---> Браун - Смолинг - Видич - Евра ---> Рафаел - Гибсън - Скоулс - Гигс ---> Рууни - Чичарито

Според мен така ще изглежда състава.

Чичарито няма да го бъде, Бербатов е 100 процента титуляр този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано да греша , ама ми мирише на "Обертан титуляр" в тоя мач ... :mood (17): Иначе победата е задължителна, то е ясно.

Твойто може и да е ирония, ама аз сериозно си мисля,че ще е титуляр :mood (20): И ако не се справи успешно - (лятото си тръгва) и Валенсия го сменя на полувремето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли близнаците ще са по крилата, и едва ли в нападение ще са Рууни и Чичарито, ще се опита да изненада французите, все пак треньора им гледаше мача с арсенал. Залагам на van der Sar Rafael/O'Shea - Smalling - Vidic - Evra Obertan - Carrick - Gibson/Scholes - Giggs Rooney - Berbatov и ако нещата закъсат Валенсия влиза 50-тата минута и те така. възможно е и да сложи Рууни на крилото, където е много непродуктивен, но поради липсата на кадри не се съмнявам че една такава рокада ще се извърши по-късно в мача. Друго, което е малко възможно е Валенсия да започне титуляр, и ако не Гигс то Рууни да е ляво крило и напред да са Мексиканчето и Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля си, че със състава от мача с Арсенал, Фъргюсън даде ясно да се разбере, че не мисли повече да разчита на Габриел Обертан. Дано наистина е така. -------------------ВДС------------------- Рафаел--Смолинг---Видич--------Евра ------------------О'Шей----------------- -----------Гибсън-----Скоулс----------- ---Гигс--------------------------Рууни-- -----------------Бербатов--------------- Това е моето предположение за стартовата единадесеторка, но едва ли ще позная :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс не започна срещу Арсенал, така че би трябвало да издържи цял мач. Да видим само кой ще е на другия фланг - Валенсия, Рафаел, Фабио, Рууни, Обертан ?? Скоулс също игра само 10 мин, затова цял мач и за него :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен и двамата(Валенсия,Нани) ще вземат някакво участие в мача.Карик също е възстановен,а Флетчър май май няма да играе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава според мене е Саар,О'Шей,Видич,Смолинг,Евра,Флетчър,Скоулс,Гигс,Валенсия/Нани,Рууни,Бербатов(което ме съмнява за съжаление). Редактирано на от berba7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this