Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

А защо мислиш, че точно сега за ФА Къп ще рискува? Защото /според мен/ да пуснеш младо момче, било то и талант като Фабио, в подобен мач си е риск. Виждаме как Рафаел си изкарва картоните, а все пак има повече опит от брат си в такива сблъсъци. Въпреки, че досега Фабио не е намеквал, че прилича по това на Рафаел, но пък и не се е стигало до ситуации, в които да бъде предизвикван. А май не е играл в мачове с подобен заряд - тук може и да греша, но просто не се сещам в момента. Радвам се на всеки мач на близнаците, но точно сега мисля, че трябва да заложим на сигурното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми не знам, заслужава момчето.Поне така мисля, че би трябвало да се постъпи.Ще видим, но съм 99% сигурен, че ще бъде титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Арсенал отпаднат и от този турнир,силите им ще са изцяло насочени към ПЛ,а ние ще продължаваме да се борим на 3 фронта. И аз мисля че точно това е проблемът. Каквото и да стане днес Юнайтед ще извлекат негативи от този мач. За да ги бием е ясно, че ще трябва да използваме титулярите или поне част от тях, което ще означава натрупана умора за мача с ОМ. Ако пък паднем и то на ОТ, те ще получат психологическо предимство за битката в Премиършип. Въобще не ми се мисли пък за Х. Още едно гостуване на Емирейтс при тази тежка поредица от престоящи мачове. :( В края на краищата за това МЮ е голям отбор, защото е способен да преодолява трудностите въпреки всичко, пък и това не ни е първия път, в който се борим на три фронта с половин контузен състав. За мен всяка купа е важна и трябва да се бориш докрай за нея, да не говорим, че с ФА къп от доста време не ни излизат сметките :) С други думи , какъвто и да е съставът излизаме за победа ако трябва и с половин гол. Просто това е заложено в същността на този велик клуб и днес футболистите , излезли с червени фланелки трябва да докажат на 75- те хиляди горе, че заслужават честта да носят герба на МЮ на гърдите си. :glory (31): Редактирано на от bobinho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ХАХАХА УНИКАЛНО! ИЗЛИЗАМЕ СЪС 7 ЗАЩИТНИКА! van der Sar Rafael Smalling Vidic Evra Fabio Brown O'Shea Gibson Rooney Hernandez КАКВО СТАВА? Официално! Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако това е истина(което леко ме съмнява),най-вероятно по крилата ще са Рафаел и Фабио,а Браун ще е защитника,О'Шей ще е в центъра на полузащитата(и преди е играл там)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аве вие луди ли сте има още час до двубоя.Състава излиза половин час по рано. Някой си прай ташак неможе с тоя състав да сме :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, Рафаел и Фабио са крила, О'Шей и Гибсън между тях.Не се ебават хората.Тва ще е нещо уникално днеска... Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кой каза Валенсия? Кой? :mood (5): Иначе с този състав ... ами няма гол в нашата врата тогава. :mood (33): :mood (20): Мачът става още по-интересен. Сър Алекс пак ни събра очите в точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Относно състава мога да кажа само "Щах с пешката" Имам питане кой ще организира атаки в нашия отбор?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия май се оказва, че не резерва, но пък Кинг е там.Чакаме потвърждение за резервите. А иначе верно, Арсенал нема да имат извинения след мача! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Fergie says Michael Carrick and Darren Fletcher are injured and have "no chance"of playing against Marseille on Tuesday #MUFC

?!?!!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина ли Крик и Флетчър са контузени и нямало да играят дори срещу Марсилия? :mellow: Това вече се превръща в кошмар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно да покажем, че и защитниците ни погат за разпилеят жалкия претендент за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оооотдавна сър-О трябваше да разбере,че нямаме достатъчно футболисти ... ето на,сега ще играем с гибсън и о'шей :) Редактирано на от reddevil9425

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде Флетчър и Карик също се контузиха, време беше. Сега трябва ВДС, Видич, Евра, Рууни и Бербатов също да се контузят за по 4 месеца. Едно разтежение е достатъчно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Some intersting news for United... Valencia starts as do the twins at both wings!

това е от тракера в официалния сайт...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this