Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Ами то и при тях има много контузени - Фабрегас, Уолкът, Сонг , Вермален и това новото вратарче Счезни А и незнам дали сме падали 3 мача поред. Утре бием с 2-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само като видях бебе и Обертан и ми призля.Сори,ама сменям гарда-падаме за съжаление

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наказанието на Вида не беше ли за 1 мач??? Утре излизаме без Рио и Вида,без Нани,но с Бебе и Обертан? Wtf... Не е нормално да ни е толкова чуплив отбора,верно натоварването е голямо,но все пак... При тва положение мача утре е троен,просто с тези играчи на терена и да паднем няма да е грам изненада. Очаквах съвсем друг състав. Дано все пак тва да е няква тактическа измислица на ръководството...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото е, че на тая фаза няма продължения и отпада вариянта Бог да им мине цялата защита пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как без Видич? Наказанието му мина вече. ;)
Надявам се Сър Алекс в краен случай да пусне Рафаел като крило, защото не искам пак да треперим цял мач с Обертан или Бебе. А да ги видим някога отново и двамата на терена?! Мммнее, не ми се вярва. Поне не и скоро. :mood (20): Може пък да сме със състава от вторто полувреме срещу Ливърпул, но с малки промени в защита.

Ето това ще ми липсва утре. :wub:
Owen Hargreaves freekick vs Arsenal Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как бе , за 1 мач си е наказанието на Вида. Утре трябва да си играе до Смолинг. И къде по дяволите ги гледате тия състави още от днес .. ??? Само не ми казвайте , че съдите по вероятните състави от Телеграф...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам колко са ни контузените, според мен Сър-а ще излезне с: Кушчак - Рафаел,Браун,Видич,Фабио - Бебе,Гибсън,Карик,Флетчър,Гигс - Бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Надявам се Сър Алекс в краен случай да пусне Рафаел като крило, защото не искам пак да треперим цял мач с Обертан или Бебе.

Напълно съгласен съм с това!!!! Макар, че днес не е точния момент за експерименти, е по-добре отколкото някой от 2мата сладури. И все пак ми е интересно с какъв състав ще излезе Съра.

И смятам, че е време Арсенал да сдадът багажа...последните няколко седмици си мислиха, че се борят за 4 титли...вече са само 2 и довечера трябва да останат само за 1...и мисля, че ще спукат гума, ако довечера ги бием и може и извън тройката да завършат при добро стечение на обстоятелствата. Въпроса е ние да си играем играта, не да правим циркаджииски номера, че няма да издържа 3та поредна загуба от rival...и то за 2 седмици...няма да е реално просто...отказвам да повярвам, че съществува вариант освен твърдата 1ца. Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саар - О'шей - Крис - Вида - Евра - Рафа - Флетч - Скоулс - Гигс - Руни - Бербо :) 4-4-2 ! Абсолютно съм убеден в победата,каквато и да е тя.След мача с Барса тия ше са напълно насрани,а бием ли ги днес,ще се отпуснат и в Премиършип. :ourtrophyback:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Саар - О'шей - Крис - Вида - Евра - Рафа - Флетч - Скоулс - Гигс - Руни - Бербо :) 4-4-2 ! Абсолютно съм убеден в победата,каквато и да е тя.След мача с Барса тия ше са напълно насрани,а бием ли ги днес,ще се отпуснат и в Премиършип.

:ourtrophyback:

То щото ние последно време бием наред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност не съм напълно съгласен с горното твърдение.Ако Арсенал отпаднат и от този турнир,силите им ще са изцяло насочени към ПЛ,а ние ще продължаваме да се борим на 3 фронта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е требъла! Ако ги бием Сити остава претендент за ФА.Поне ФА и ПЛ трябва тая година, за Евротурните едва ли ще можем - 1 че няма сили за три фронта, при положение, че само контузине играчи имаме няма как да играят едни и същи хора до последно и 2 - може би като фаворити сме на 3-4 място в ШЛ. Важното е да биеме днеска Арсенал, ще вдъхне още самочувствие на момчетата мача и ще забравим двете поредни загуби.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на победа независимо от състава. Залагам на 2-1 краен резултат :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Крис Смолинг: Работихме здраво, ще се опитаме да забравим разочарованието

Защитникът на Манчестър Юнайтед Крис Смолинг ще запише днес пореден мач като титуляр в центъра на отбраната на Червените Дяволи. Юнайтед посреща Арсенал в двубой от турнира за Купата на Футболната асоциация, а младият англичанин ще партнира на Неманя Видич в отсъствието на своя далеч по-опитен сънародник Рио Фърдинанд.

„Всички бяхме изключително разочаровани след двете поредни поражения във Висшата лига, чувствахме се наистина ужасно, особено след мача с Ливърпул", коментира Смолинг.

„През тази седмица обаче се завърнахме на тренировъчната база и успяхме да свършим доста работа. Всичко е въпрос на това да си върнем необходимата концентрация и е хубаво, че ни предстои нов огромен двубой", допълни той.

„Няма много по-големи мачове от четвърфинална среща с Арсенал в турнира за Купата на Англия. Това е най-старата футболна напредвара в света, а по-рано през сезона мениджърът проведе с нас специален разговор, в който ни обясни значението й за нашия клуб. Не сме печелили турнира от цели седем години, така че искаме този път да успеем", завърши бранителят.

Манчестър Юнайтед е най-успешният отбор в турнира за Купата на Футболната асоциация със своите 11 отличия. Арсенал пък е плътно зад Червените Дяволи с 10 трофея. Двубоят е днес от 19:15 часа българско време на стадион Олд Трафорд в Манчестър.

SPORTA.BG

...

Фърдинанд: Юнайтед никога не губи три мача подред

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви уверено преди мача срещу Арсенал за ФА Къп, че Червените Дяволи не могат да загубят от „Артилеристите”.

Юнайтед вече записа две поредни загуби от Челси и Ливърпул, но според бранителя отборът на Сър Алекс Фъргюсън не може да загуби три мача подред.

„Кога изобщо сте чували Юнайтед да загуби три мача за седмица? Това не се случва”, сподели Фърдинанд.

„Не се е случвало, докато съм бил в клуба и съм сигурен, че не се е случвало и дълго време преди да дойда. Не искаш да бъдеш част от отбор, който прави така”, допълни английският национал.

gong.bg

...

Райън Гигс: Няма място за паника

Уелсецът призова за спокойствие

Живата легенда на Манчестър Юнайтед Райън Гигс смята, че не е нужно да се създава излишна паника около отбора, въпреки последните неубедителни резултати на Червените Дяволи.

Грандът от Манчестър не се представя в най-добрата си светлина в последно време и допусна неприятни загуби от Челси и Ливърпул.

Днес обаче Гигс и компания ще могат да се реваншират на своите фенове в 1/4-финалния двубой от ФА Къп срещу Арсенал.

"Мисля, че в тази ситуация ни трябва спокойствие, не е нужно да се създава някаква паника", обясни уелското крило.

"Да, наистина допуснахме две загуби, но няма място за притеснения. Хората извън клуба си мислят, че нещо не е наред, а ние трябва да ги опровергаем с изявите си на терена", добави ветеранът, който отбеляза, че той и съотборниците му имат много голямо желание да победят Арсенал в днешния мач между двата тима.

Иначе 20-годишнината от дебюта на опитния уелсец ще бъде уважена със специален банер, окачен на Стретфорд Енд.

Уелсецът от своя страна благодари искренно на феновете за тяхната подкрепа към него, а също така определи Арсенал като много труден съперник.

"Това е брилянтно! Това е мястото, където ходих като дете. Колкото до Арсенал, те са много силен отбор, въпреки че отпаднаха от Барса в Шампионската лига. Те имаха блестящи моменти през този сезон", отбеляза Гигси.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина е доста интересно какъв състав ще избере СърО за мача. Принципно , най-доброто , с което разполагаме е: ----------ВДС---------- Шийзи-Смолинг-Вида-Евра Гигси-Флетч-Скоулси-Карик-Рууни ----------Бербатов------ Като постройката може да е малко по-различна , но играчите са това. И на мен лично ми се иска това да са титулярите. Но заради мача във вторник , допускам и нещо такова: --------------ВДС------------- Рафа-Смолинг-Вида-Евра Обертан-Гибсън-Карик-Скоулси-Рууни -----------Ернандес----------- Почти съм убеден , че Гибсън , Рафа и Ернандес (да не кажа и Обертан) ще участват в поне 1 от мачовете. Мисля , че е по-вероятно с/у Марсилия , но ще видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолинг го отпишете тоя мач, Браун и Видич ще са парньори.Евра също едва ли ще играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смолинг го отпишете тоя мач, Браун и Видич ще са парньори.Евра също едва ли ще играе.

Евра ще играе - 100% съм сигурна. На мен ми е трудно да си спомня колко мача е пропуснал през последните два сезона. Да не предизвиквам съдбата, но май е най-здравият в отбора ни. А миналия сезон беше и най-постоянният - може би мачовете, които е пропуснал през миналия сезон са повече от слабите му мачове. А той май само един или два мача пропусна. :mood (16):

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То щото ние последно време бием наред.

Ако за теб това е проблем,за мен не е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евра ще играе - 100% съм сигурна. На мен ми е трудно да си спомня колко мача е пропуснал през последните два сезона. Да не предизвиквам съдбата, но май е най-здравият в отбора ни. А миналия сезон беше и най-постоянният - може би мачовете, които е пропуснал през миналия сезон са повече от слабите му мачове. А той май само един или два мача пропусна. :mood (16):

Публикувано изображение

Това е ясно, но Фабио не е играл, а тоя сезон му е успешен.Вкара гол в първия си мач за първият отбор, при резервите също се разписа.Трябва му игрово време, а в другите турнири няма къде да се рискува.Така че Съра според мен ще се довери на Фабио и ще го гледаме ако не като защита, като крило, почти съм убеден.Плюс това Евра трябва да си почива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля,че Евра е особенно успешен точно този сезон и точно в последните мачове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this