Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Ами би трябвало преиграване да има.

П.С. Ама викам да си спазим традицията ...

http://www.youtube.com/v/6BW6U7NDYPw

Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакъв Х,задължителна победа за самочувствие,за унижение и за още пари,ако щете. Онзи ден Арсенал между другото направи нещо уникално... Стана първият отбор в историята на Шампионската лига,завършил мач без нито 1 удар към вратата на противника (без значение в или около нея) :mood (22): След това престжино постижение е време да си тръгнат и с престижна загуба 3-0 от Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След това престжино постижение е време да си тръгнат и с престижна загуба 3-0 от Олд Трафорд.

Малко им е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярвам ,че ще запишем убедителна победа. Трябва да се играе с основните футболисти все пак играем с Арсенал на Олд Трафорд .Не трябва да се рискува с резервните футболисти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо искам да кажа здравейте на всички фенове на най-големите в английския футбол ! Нов съм в форума ... следя сайта с новините от няколко месеца, но чак сега си направих регистрация тук. Фен съм на United от около 8 години (още съм само на 19 ) , възпитан съм в семейството ми към любов към United.... За тези 6 години не съм изпускал нито един мач, но за съжаление ще ми се наложи да изпусна този в събота срещу топчиите .... Това е и причината да потарся помощ в този форум. Някои може ли да ми каже как и каде мога да гледам мачовете на живо , защото ще имам достъп само до интернет в съботния ден и няма да мога да го гледам по тв... ще съм ви много благодарен ! Иначе предвиждам много трудна победа .. може би 2:1 или 1:0 и опит за игра 4-5-1 с chico или берба, но незнам как ще се получи с всички липсващи. Да се надяваме гигс и скоулс да издарпат отбора и в този важен мач, както и на карик най-сетне да му потрагне играта този сезон , защото е много добър футболист но просто ми изглежда разконцентриран и му липсва увереност.. П.С надявам се да получа отговори за мача онлине , защото наистина неискам да пропускам мач и то от такова значение..... А съм на кандидатстудентски изпит и няма как да го пропусна :д :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още 1 тежък мач на гадния им стадион..

Домакини сме, какъв стадион те гони.

^ Като гледам видеото с 4-0 направо настръхвам... вижте Флетчър какво прави.. Андерсон..Рууни.Уникални играчи, но отбора страда от контузии и не може да излезнем с оптимален състав доста време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Домакини сме, какъв стадион те гони.

Това беше отговора му на въпроса "Какво става при Х?" :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От Redcafe ли получи това инфо? Иначе ще е добре да го видим, хаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И с контузии и без пак не играем на стандартното си високо ниво,тъй че контузиите никва особена роля нямат в случая.Много искам иначе пак да ги бием 4-0,ама предполагам тегав мач и 1:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя пък Рио какво я четка тая Барса не мога да разбера. Отвратително добри са, няма спор. Точно за това в момента са ми по- омразни и от анала, шити, лузърите, чукотките и целият жабарски антифутбол взети заедно. Месита, Иниести, Фифички... кви са тия глупости. Утре е перфектната възможност да докажем(най вече на себе си) че сме голям отбор, който се вдига в най- трудните моменти. Да излезем с резервите и да си кротуваме на собствения си стадион ще е най- голямата грешка според мен. Ние английския Юнайтед ли сме или мишките от милан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, как може даден отбор да ти е отвратителен само, защото се представя добре ... не го разбирам това. И евала на Рио, че е реалист и не му пречи да признае чуждия успех, че дори и да поздрави конкурента. Всъщност коментарът му говори повече за него, отколкото за Барселона. Дано утре да е на линия - имаме нужда от него повече от когато и да било. Надявам се да видим и Валенсия по някое време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, как може даден отбор да ти е отвратителен само, защото се представя добре ... не го разбирам това. И евала на Рио, че е реалист и не му пречи да признае чуждия успех, че дори и да поздрави конкурента. Всъщност коментарът му говори повече за него, отколкото за Барселона.
Дано утре да е на линия - имаме нужда от него повече от когато и да било. Надявам се да видим и Валенсия по някое време.

За жалост ще те разочаровам - нито Рио, нито Валенсия ще играят, Парк също отпада за утре, поне това заяви Фърги днес на пресконференцията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тогава ми остава надеждата, че може пак да е решил да послъже малко. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте отново!Извинявам се за коментарите ми против Нани след мача с Пуул и ще се постарая за напред да съм по-въздържан :mood (22): От тоя мач очаквам победа и само победа,имайки предвид,че Фабрегас,Сонг и Счесни са аут.И ние имаме доста отсъстващи,но ще се справим някакси. 3-1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед без Валенсия, Парк, Нани и Фърдинанд срещу Арсенал

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън няма да може да разчита на четирима от основните си състезатели за двубоя от четвъртфиналите за ФА Къп срещу Арсенал в събота. Луиш Нани, Джи Сунг Парк и Рио Фърдинанд са с контузии и ще пропуснат срещата. Въпреки че се спекулираше, че Валенсия може да вземе участие в двубоя, крилото също ще го изгледа от трибуните.

“Имаме доста контузени. А този мач е много важен за нас. Срещу Арсенал винаги се получават интересни двубои. Имаме шанс да се класираме за полуфиналите и затова ще използвам най-добрия си състав. За мача с Марсилия във вторник все още не мислим”, обясни сър Алекс по време на обичайната си пресконференция на клубната база в Карингтън.

Сър Алекс сподели, че не може да даде точна дата за завръщането в игра на контузения Нани. Той добави, че се надява да може да използва португалеца след предстоящата международна пауза.

“Що се отнася до Валенсия, ми е още по-трудно да преценя. Той тренира много добре, игра в няколко тренировъчни мача. Трябва да решим кога ще го включим в първия отбор. Но ще трябва да опитаме. Няма да е утре, но ще е скоро.

gong.bg

...

Спрягат Бербатов за титуляр срещу Арсенал

Димитър Бербатов ще започне като титуляр за Манчестър Юнайтед в съботния сблъсък срещу Арсенал, ако се вярва на прогнозите на английския ежедневник „The Telegraph”.

Изданието предполага, че сър Алекс Фъргюсън ще заложи на схема 4-4-2 срещу топчиите, като двамата в атака ще бъдат Бербатов и Уейн Рууни.

Двубоят от 1/4-финалите от турнира за Купата на Англия е в събота от 19:15 часа българско време на Олд Трафорд.

Ето и вероятните състави на двата тима според „The Telegraph”:

Манчестър Юнайтед (4-4-2): Линдергаард; Рафаел, Смолинг, Браун, Евра; Обертан, Гибсън, Скоулс, Гигс; Бербатов, Рууни.

Арсенал (4-2-3-1): Алмуня; Клиши, Кошелни, Джуру; Денилсон, Уилшър; Насри, Диаби, Аршавин; Чамак.

gong.bg

...

Сър Алекс Фъргюсън: Опитът и характерът ще ни помогнат

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че тимът му ще заложи на опита и характера си, за се представи както трябва до края на сезона.

Юнайтед излизат срещу Арсенал в четвъртфинал за ФА Къп на Олд Трафорд в събота, след като претърпя две загуби във Висшата лига и застраши първото си място в таблицата. Точно Арсенал е главен конкурент на Юнайтед за титлата, а лондончани стоят на пътя на Червените Дяволи и в събота по пътя към трофея в ФА Къп.

"Имаме опита, за да се възстановим. Случвало се е и преди", сподели шотландецът.

"Във всеки клуб има периоди на спад през сезона. Когато имаш лош момент, трябва да се възстановиш. Това е просто друг ден в историята на Манчестър Юнайтед. Ето затова става дума и ти използваш тази история в мачовете", продължи Фърги.

На Червените Дяволи им предстои и реванш от осминафиналите на Шампионската лига с Олимпик Марсилия. Възможността за трофеи остава отворена, а тимът на Фъргюсън се бори на три фронта.

"Трябва да гледаме напред. Имаме големи възможности и много предизвикателства до края на сезона. Страхотно е да си още в борбата за трофеи през март, тъй като всеки мач е важен. Предстоят ни още доста важни двубои. Играем с Марсилия във вторник и после излизаме срещу Болтън. Всичко продължава. Ето защо се надяваш да си все още в играта през март и ето ни тук", каза още шотландецът.

Фърги потвърди, че крилото Нани няма да се върне в игра до края на този месец. Португалецът бе контузен по брутален начин от Джейми Карагър при загубата от Ливърпул с 1:3.

"Успяхме да зашием раната, което е добра новина. Сега ще трябва да го пазим от инфекция и подуване. Трудно е да се каже кога ще се върне в игра, но няма да бъде готов за мача с Болтън следващата събота", смята Фъргюсън.

Антонио Валенсия обаче е близо до завръщане след седем месеца извън терените заради контузия в глезена.

"Трудно е да се прецени кога точно ще е готов за игра, предвид факта, че е контузен отдавна. Той тренира много добре и участва в няколко двустранни мача", завърши шотландецът.

sportni.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тежката седмица,от която завърши с лоши резултати за нас,навлизаме във втората важна таква,където за седем дни ще изиграем три много важни мача,по един за всеки турнир в които участваме.Победите в тях за абсолютно задължителни,освен ако не отпишем някой турнир и най-хубавото е че и трите мача са ни домакински.Утре си мисля,че съра ще извади възможно най-доброто за момента и да им играем с 4-5-1 и сам Рууни напред. Време е за мъже в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
чувствам се като някой английски фен... нямам търпение да дойде мача утре :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this