Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Да излизат резервите, тая купа не е приоритет за нас.Трябва да се концентрираме върху лигата, защото изпускаме юздите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да излизаме с някви резерви с инструкции да ги пооритат малко. Да контузат Фабре и още един двама. Няма смисъл с толкова контузени да рискуваме още да се контузат, че само Бебе и Обертан титуляри в ПШ ни липсват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано бием няма значение с колко.Трябва анала да го отнесе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги бием. Мача е на Олд Трафорд все пак, аре ако беше гостуване го отписвам директно след днешните събития, ама при положение, че е на Олд Трафорд (единствената ни силна страна тоя сезон) не можем да си позволим да подходим с лека ръка към тоя мач. Имаме 6 контузени играча общо. Нямаме много опции, Сър Алекс едва ли ще рискува с Бебе и Обертан точно срещу Арсенал така че се надявам на сериозен мач и победа евентуално. Изхвърчим ли от тая купа на Олд Трафорд срещу Арсенал ще е пагубно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие добре ли сте , какви резерви , какво отписване на трофея , какви 5 лева ..... Излизаме , бием ги , както си знаем и настъпва възход в настроението и играта на отбора , а тяхното падение продължава. ТОВА Е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина - паднем ли тук, губим и двете титли в един мач. Затова никакви резерви, Бебе-та и т.н.!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач трябва да го изиграем с всички титуляри, все пак аналците имат и тежко гостуване във вторник на барса. Задължително отстраняване и след това УБА да ги довършат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач не се ли връщаше Валенсия?Иначе никакви резерви,излизаме и ги счупваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички да се хвърлят за ФА къп, защото се очертава най-реален постижим трофей...

Стига глупости. Титлата в Премиърлигата и ШЛ са приоритета и от години е така (не казвам винаги,щото ШЛ преди 20год. беше друг турнир).

Всичко останало е просто бонус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
xax не знам дали е най-постежим трофея в FA, но определено една победа над Арсенал би оправило настроението в Юнайтед, независимо как ще е постигната - с резерви или не

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички да се хвърлят за ФА къп, защото се очертава най-реален постижим трофей...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мачове с отбори като Арсенал,Челси,Ман.Сити и Ливърпул трябва да излизаме на 100% мотивирани,без значение в кой турнир се играе !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига глупости. Титлата в Премиърлигата и ШЛ са приоритета и от години е така (не казвам винаги,щото ШЛ преди 20год. беше друг турнир).

Всичко останало е просто бонус.

Аз не казвам, че ФА къп ни е първият приоритет. Просто той е най-реално постижим. Бием ли Арсенал, то купата е наша! Черноглед съм и още след загубата от Челси отписах първенството, а в ШЛ с този състав още Марсилия може да ни отстрани и то на Олд Трафорд. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе вие добре ли сте , какви резерви , какво отписване на трофея , какви 5 лева ..... Излизаме , бием ги , както си знаем и настъпва възход в настроението и играта на отбора , а тяхното падение продължава. ТОВА Е!

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резерви ли ? Не разбира се . Излизаме с всичко най добро и бием Арсенала . ''Фа Къп'' е мечтана купа. Само без травми ! :cool: Просто да не виждам куци съдии вече . Имаме няколко важни мача , те всички до края на май са такива , но като засега трябва да почнем от някъде . :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе лошото е, че и аз мисля, че САФ ще предаде мача, защото с толкова кунтузии ще ни се види нанагорно. От 3 стола на земята се пада много лошо. Дано да греша, искам да се борим, но мача ще бъде адски пестелив според мен, с много ниско темпо. пък каквото сабя покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не виждам как тоя мач ше излеземе с резервите (дори да е правилното решение),щото паднеме ли от тия,губиме психологическото предимство,което имаме пред тях... Титулярите и победа,друг вариант няма. Верно,3 дена след тва имаме тежък (а той ще е такъв) мач с Марсилия,но тва е,който го е страх от мечки не ходи в гората,нали знаете...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никакви резерви, бе - излизаме с титулярите и мачкаме .. само без контузии щото става лошо :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мисля, че няма да излезем с резервите. Това е Арсенал все пак, и то на Трафорд. Но вече съвсем друг въпрос е колко ще се напрегнат титулярите. Смятам, че голяма част от тях ще се опитат да спестят сили в този мач. В крайна сметка, не сме печелили ФА Къп от много години вече, но пък и тя не е най-важната купа. Според мен Премиершип ще бъде приоритет, та няма да се учудя ако отпаднем от Арсенал. Но пък ще се учудя, ако нашите покажат някаква кой знае каква игра. Можем да бием, но ще се пестим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре ще е да бием и да я вземем тая купа. Първо, че тя си е наша тъй като сме отборът, печелил я най много пъти, и второто, защото отдавна не сме я взимали. А пък и ако победим ще е психологична победа и ще покаже на момчетата, че имат сили да вземат ПЛ. Дано само да няма още контузии от наша страна и момчетата да се стегнат след слабата игра с/у челси и ливърпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме за победа и толкова ! Мача е на ОТ пък и една победа точно срещу тях ще даде настроение и ми се струва , че ще бъде от много голямо значение !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важен мач за психологическо надмошие преди сблъсъка на Емирейтс в ПШ! Според мен този мач трябва да се вземе задължително, пък после ако ще и да отпаднем от ФА! Естествено Съра никой не може да каже как ще подходи, ама някак си 3 загуби от основни претенденти за малко повече от седмица, ще дойде в повечко!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this