Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Liverpool 3 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

според предварителните прогнози контузията на Нани не е сериозна. иначе:

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако е тежко контузен Нани, това много ще ни усложни борбата за титлата. Виждам, че тук е яко недолюбван, но я се поставете на негово място за момент. Да, по природа е лаком и егоистичен. Да, днес не знам какво му беше в главата, като подаде топката на холандското ренде. Обаче, какво ли е да си футболистът с най-много асистенции в лигата, без съмнение най-продуктивното крило за сезона, когато получаваш никаквата подкрепа на Карик и Флетчър, мижавата подкрепа на Андерсон и/или отчаяните усилия на Гигс и Скоулс, които се борят сами срещу 2-3 противникови играчи, всеки от които с по 10 години по-млад. В същото време Ернандес, Бербатов и Рууни в една или друга степен са напред и чакат да бъдат захранени с подавания... Нани е изключително важен за Юнайтед, независимо вие дали го харесвате, или не! А и изобщо не се знае колко време ще отнеме на Валенсия да влезе в оптимална форма. Така че не ме притесняват толкова поредните загуби, дори и с тях на гърба ще станем шампиони. Евентуална тежка контузия на Нани обаче ще промени нещата драстично. И може би фатално за нашите амбиции. Затова поспрете яростното натискане на клавишите, седнете спокойно и поразмишлявайте малко...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

според предварителните прогнози контузията на Нани не е сериозна.

Слава Богу! Дано наистина е така , че тая гледка (поне на пръв поглед) е потресаваща...... А т'ва само засилва недоумението ми как оня (дори не искам името да му изписвам) не видя червения цвят на картона и 5 (или поне 3) мача да си гледа мършавия отбор от трибуните... :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бяхме трагично слаби, безидейни а на всичкото отгоре ни липсваше и късмет.Тея луузъри са толкова слаби и жалки ,не мога да приема ,че ни биха ,ако Рио и Видич бяха в защита ги смазвахме.Не разбрах само защо САФ предпочете Карик пред Флетчър. ПС:Шибаният сън се оказа реалност ,само дето голмайсторите не познах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво ви е крив Нани не мога да разбера.Някой хора и Валенсия плюеха но сега плачат за него.След третия гол просто до играваха все едно гледах отбор от долната половина на таблицата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако има някой, който обвинява Нани за загубата, значи не е гледал мача.Момчето цял сезон се раздава, вкара 10 гола, има още 15 асистенции, номиниран е за играч на сезона в Англия и пак сте недоволни.Да, негова беше вината, но това можеше да се случи на всеки играч.Миналата година Джерард направи същото по още по-нелеп начин срещу Челси.Случват се такива неща, не му вървеше мача.Да се надяваме да е готов за следващият мач, защото той е най-важния човек в момента. П.С. Кога ще излезнат информации за състоянието му?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лятото ще е определящо дали ще влезем в топ 4 догодина, с покупките които се направят, или ще сме като Ливърпул от миналия сезон.

Ходи се прегледай! Тежък мач, тежка загуба, но ние сме лидерите и само единствено от нас зависи дали ще станем шампиони за рекорден път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, червен картон няма. Прогнозите са базирани на тва че няма нищо счупено, така се е видяло от камерите, така че може да е 3 седмици до 2 месеца. Теоретично дори може за 10 дена да се оправи, теоретично. Редактирано на от Ryan_Giggs_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флечър не е започнал, защото е бил болен и не е можело да изкара цял мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо, което каза Орманджиев преди мача ми се струва, че важи изключително много и за този мач, отново. Манчестър Юнайтед е отбор, който разчита на отделни единици, които да им решат мача. Не се чудете защо не се справяме в халфовата линия, тази на нападението и т.н. Именно в един такъм мач на полувремето при 2:0 за съперника един такъв лидер щеше да направи само едно вълшебно отиграване и нещата щяха да са коренно различни. Не че Руни, Бербатов и Гигс не са качествени футболисти, но не са и такива лидери, от каквито се нуждае Манчестър Юнайтед. Идва пак момента, в който говорим за след продажбата на Роналдо... жалко, тъжно, досадно... но ФАКТ! Искрено се надявам да се поработи по този въпрос лятото в трасферния прозорец, да се намери ЧОВЕКА за този отбор. Сега трябва момчетата трябва да дигнат глави и да не се получи този психически срив от миналата година по това време. Контузените да се възстановят по-бързо и да се връщат! Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Флечър не е започнал, защото е бил болен и не е можело да изкара цял мач.

Дано да е така... Единственото, което ни остава е да вярваме и да се молим по-бързо контузените да се оправят и да закърпим сезона. Вече лятото да му мисли управата и Сър Алекс...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От този момент започвам да подкрепям Арсенал в битката за титлата. Само ако загубим титлата ще се решат проблемите в отбора.Тогава собствениците ще се съгласят да дадат сериозна сума за трансфери през лятото.Иначе познатото-шампиони сме,достатъчно добър отбор имаме и нямаме нужда от нови футболисти. Иначе загубата за мен не е толкова неочаквана,колкото резултатът и най-вече слабата игра. Вярно е,че липсата на Рио и Видич се усеща.Но по-силно се усеща слабата ни халфова линия.Днес бяхме надиграни точно там-в средата.Много ми хареса играта на Лузърите-разиграваха спокойно(нашите не си даваха зор да ги пресират разбира се),когато се налагаше играеха по-агресивно,абе с две думи-получаваше се!! Отдавна не сме инкасирали 2 поредни загуби.Дано това да не се отрази зле на отбора. Редактирано на от luxure

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
без да съм гледал лача.. виждам конуси вместу защита... мал шанс пред гола и.. нарисуеани червени картони за карагър и Рафаел....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Естествено, червен картон няма.

Прогнозите са базирани на тва че няма нищо счупено, така се е видяло от камерите, така че може да е 3 седмици до 2 месеца.
Теоретично дори може за 10 дена да се оправи, теоретично.

Щом няма счупено няма страшно ще го позашият малко и е готов.Спомням си преди години Стилян Петров го закърпиха с 17 шева в съблекалнята и доигра мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да си многио гламав,са да почнеш да подкрепяш друг отбор,щото нашия сеш ли се паднал два пъти.Ако щеш и за Валенсия викай.Аз ще си подкрепям отбора,независимо от всичко. Иначе за мача-гледах само първите 30 минути и не мога да направя анализ на играта,но според коментарите сме били трагични (за кой ли път този сезон).Дано всичко с Нани е наред,че Обертан нещо не искам да го гледам,камо ли Бебе.Просто лятото си трябват сериозни играчи,че си е*ало майката иначе.Трябва ни класен защитник и халфове (поне 2-ма).Според мен Линдегаард ще се справи на вратата,макар че все още нищо не сме видели от него.Еми това е. П.С.Титлата,както казаи бог Гигси,се решава в последните кръгове.Тепърва имаме да играем мач с Арсенал и Чукотка на ОТ,а Арсенал имат мач срещу Тотнъм,където също може да се случи нещо интересно.Така че вярвайте,пък квото ще да става

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не че Руни, Бербатов и Гигс не са качествени футболисти, но не са и такива лидери, от каквито се нуждае Манчестър Юнайтед.

Гигс?! - смехотворно е да се твърди това нещо точно за него...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боже колко бедни души има в тоя форум. КУР ЗА ВСИЧКИ, ДЕТ НЕПРЕСТАННО МРЪНКЯТ ЗА СЕЛЕКЦИЯ. КУР И ЗА ВСЕКИ ЕДИН НЕФЕЛНИК, ДЕТО СЕРЕ ПО НАНИ. СМРТ Не пиша тоя ред за да нападам Гигси, но ако Нани беше направил толкова много грешни центрирания щяхте да оревете света... сега обаче няма нито 1 ред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме разбра в какъв смисъл използвах думата лидер, но както и да е, нямам сили да се обеснявам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сами си направихме положението трудно.Мачът на Емирейтс ще решава титлата макар и да знам , че Арсенал ще се дънят като нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да си многио гламав,са да почнеш да подкрепяш друг отбор,щото нашия сеш ли се паднал два пъти.Ако щеш и за Валенсия викай.Аз ще си подкрепям отбора,независимо от всичко.
Иначе за мача-гледах само първите 30 минути и не мога да направя анализ на играта,но според коментарите сме били трагични (за кой ли път този сезон).Дано всичко с Нани е наред,че Обертан нещо не искам да го гледам,камо ли Бебе.Просто лятото си трябват сериозни играчи,че си е*ало майката иначе.Трябва ни класен защитник и халфове (поне 2-ма).Според мен Линдегаард ще се справи на вратата,макар че все още нищо не сме видели от него.Еми това е.
П.С.Титлата,както казаи бог Гигси,се решава в последните кръгове.Тепърва имаме да играем мач с Арсенал и Чукотка на ОТ,а Арсенал имат мач срещу Тотнъм,където също може да се случи нещо интересно.Така че вярвайте,пък квото ще да става

Сеш ли се,паднахме 2 пъти от преки конкуренти и ако срещу Челси бяхме надиграни само 2-рото полувреме на мача,днес видях проблясък до 5 минута и след 85тата.В останалите 80 мин ни нямаше.Затова(поне аз така мисля)ще е по-добре да не ставаме шампиони.Ако аз бях един от Глейзър и Юнайтед спечели титлата не бих дал и пени за трансфери-нищо че падаме от преки конкуренти,щом сме 1-ви.Те това и правят.
Нямаме човек,който може да направи това,което стори Суарез.Е,казвате не искаме латиноси в отбора-но точно един латинос днес направи разликата в мача. Редактирано на от luxure

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Боже колко бедни души има в тоя форум.
КУР ЗА ВСИЧКИ, ДЕТ НЕПРЕСТАННО МРЪНКЯТ ЗА СЕЛЕКЦИЯ.
КУР И ЗА ВСЕКИ ЕДИН НЕФЕЛНИК, ДЕТО СЕРЕ ПО НАНИ.
СМРТ
Не пиша тоя ред за да нападам Гигси, но ако Нани беше направил толкова много грешни центрирания щяхте да оревете света... сега обаче няма нито 1 ред.

:mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this