Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Liverpool 3 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Само едно мога да кажа за Нани - В този мач тои игра със сърце независимо от грешката която направи На бялото немога да кажа черно . Него харесвам когато е лакумия но сега немога да го отрека раздаваше пасове и видя че неможе да играе един на един .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Нани да не е контузен сериозно, макар че кракът му беше шиниран когато го изнасяха с "коритото"...Очаквана загуба, надявах се поне на Х, но уви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Към администраторът: Къде ако не в саита на любимия си отбор да си излееш мъката- в Нюза ли? в други сайтове ли? така че имам само една молба постави сито с малко по- големи дупки в този момент нека феновете си излеят мъката от загубата на любимият си отбор По добре е да го напрявят тука а не в някой псевдо сайтове

Не съм съгласен мен да ме баннат за по дребни неща а сега да има сито за другите.Или за всички ще важът правилата или за никой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани,въпреки грешката не мога да го виня,особено след това ,което му се случи.А начинът,по който напусна стадиона,говори достатъчно .... Именно такива моменти трябва да го направят по-силен. Въпросът е дали ще успеем да се дигнем след тези загуби.Титлата си е изцяло в нашите ръце,конкуренцията е слабичка,просто трябва да бъдем по-малко слаби от тях.Боли много след загуба от Ливърпул,но живота продължава.Дух,завръщане на ключови играчи и нещата са в наши ръце.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаба работа пак. Няма защита, няма и център ама нищо не е загубено. Само дето ми се струва, че времената в английския футбол започват да се променят :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само едно мога да кажа за Нани - В този мач тои игра със сърце независимо от грешката която направи
На бялото немога да кажа черно . Него харесвам когато е лакумия но сега немога да го отрека раздаваше пасове и видя че неможе да играе един на един .

Ти па кой мач си гледал не знам ама Нани и Руни влезнаха в игра през второто полувреме,през първото ги немаше на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А аз не разбрах каква беше логиката Евра да е капитан при Гигс и Скоулс на терена? Не че това е най-важното...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
който се смее последен се смее най-добре :mood (35): аз вярвам в отбора и саф :mood (35): сега за мача онова лайно карагар трябваше да бъде изгонен и мача се обръщаше :mood (22): подкрепям напълно мнението че трябваше да излезем 4-5-1 :mood (4): не може като гост да играеш 4-4-2 при положение че лузърите ти излизат с пет халфа нооо съра си знае :mood (4): титлата е наша ще видите на края :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всяко зло за добро.Срещу Арсенал ще имаме късмет и другите мачове вярвам, че ще се стегнат и ще ги вземат.Арсенал имат мач с Тотнъм като гости така че и те имат къде да губят.Наистина това беше последния момент в който могат да се дънят.BELIEVE!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-добре вземете я заключете тая тема да няма повече хора, които да си правят нови акаунти. Никой нищо ново няма да каже, никой няма да открие топлата вода. Този път и рефера не може да ни е крив.Паднахме и още един играч се контузи и това е. В моментната ситуация дали ще паднем от Пуул или от Уулвс малко ме интересува с оглед, че никой от тях не ни е пряк конкурент.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От нищо, стана нещо и изведнъж падахме 2-0... кофти ситуация. Попринцип бяхме далеч от най-добрият си облик, но в друг ден спокойно нещата можеше да са различни. Все още си оставаме в идиалната ситуация да атакуваме титлата, нядявам се просто играчите да успеят да оставят тази седмица зад гърба си. Сър-а ще си свърши работата ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, че сме претендент номер едно за титлата. Просто неспособността ни да се противопоставяме на класни отбори със силни халфови линии внася много горчилка в общия пейзаж...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен мен да ме баннат за по дребни неща а сега да има сито за другите.Или за всички ще важът правилата или за никой.

Да съгласен съм с теб само да не обиждаш фотболисте
това съм го правил и съм бил и аз баннат заради Рууни но това е друга тема
Тук говорим само за конструктивна критика към играта на отборът и за нищо по-вече.
Капиш Това искане към Админа бише отправено и заради теб

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да храниш играч от твоя отбор, когато е излязъл може би с тежка контузия на носилка, е малоумие.Без значение как се е представил в мача до този момент. Защо никой или много малко се поинтересуваха за състоянието на Нани? Завършени олигофрени!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво искате от Нанито не мога да разбера. От цигане дисциплина не може да очакваш. Прави си каквото си иска, когато си иска. Стареца търсеше заместник на оня образ и го намери. И на мен не ми е в топ 10 на любимите футболисти, но не мога да отрека, че е бил много полезен за отбора въпреки, че е могло и много по- добре да е. Мисля че Съра ще успее да го превъзпита и да го отучи от гадните адети. Дано не е сериозна контузията. Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казах, Нани е най-постоянния играч тоя сезон, има 16 асис. и 9 гола, тоест 25 гола, Рууни има 18 (7гола+11, Бербатов има 23 (19+4) в 12 мача общо. Мислех че сте се научили циркаджийството да не ви прави впечатление, факт е че от тая част на света всички са такива, но тва не измества качествата им. Редактирано на от Ryan_Giggs_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти па кой мач си гледал не знам ама Нани и Руни влезнаха в игра през второто полувреме,през първото ги немаше на терена.

Същия които и ти си гледал Рууни не го коментирам но Нани сълзите му бяха не от болка а за това че трябва да напусне терена и неможе да помогне /това е според мен /. На това му се казва тактика и съро сигорно га е поставил там през първото за да помага на Рафаел ЗНАМ ЛИ ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ми е да пиша по темата. Коментара ми е следният: Рио, Фърдинанд, №5, моля те, връщай се по-бързо! Без Рио и Видич дори и ВДС започва да греши, защото няма сигурни хора пред себе си. Дано и Валенсия се върне в добра форма, защото сега и без Нани ... не ми се мисли. Нани дано се оправи бързо - може да е всякакъв, може да ме вбесява, но никога не съм отричала, че този сезон е важен за нас. П.П.: Боже, това означава, че ще разчитаме на Обертан?! :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма халфове...това е истината.Според мен и Съра обърка тактиката,ама с толкова контузени-това е! Нови играчи през лятото задължително!А лузърс винаги играят много надъхано срещу нас,винаги!А падат от вълците примерно!Лузъри,ко да ги прайш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хехех чакай евреите да ви спасяват сезона, това че ни биха веднъж за последните 10 години е чиста случайност.
Видя се че нямате скамейка и късмета спря да е с вас. Ще бъде интересно докрая. Ако с тоя състав станете шампиони определено няма да има по слаб състав ставал шампион на Англия за последните 10 години поне.

руснаците имат една мъдра мисъл " Ще поживеем и ще видим " що те нямаше когато паднаха ливърпул на ОТ а сега се опитваш да злорадстваш е това ми е чудно . Дано да греша но тук долавям повече злост отколкото разумно мислене.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
нямам търпение да идва лятото и да се вземат класни играчи че ми се скъсаха нервите с карик.Нямаме играч които да измисли нещо креативно някакъв хубав извеждащ пас зад защитата някое оригинално решение с което да се решават такива мачове.Аз лично чакам лятото за да се подобри нещо в отбора иначе си мисля че все пак ще станем шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this