Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Liverpool 3 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Сега разбрахте ли защо 4-5-1 в такива мачове е по-добре от 4-4-2?

Не разбрахме... я обясни защо ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не разбрахме... я обясни защо ?

защото не притежаваме свястен халф от близо 3 години и имаме нужда от наситела халфова линия, след като класата и е от нивото на Кристъл Палъс, например ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярвам, че нищо не е загубено все още,, но вярата капка по капка си отива след като гледам как губим като средняци. Хубаво се видя, че новите покупки на Ливърпул изиграха главната роля в мача, а и нашата нова покупка вкара почетния гол. Хареса ми Смолинг, като индивидуална игра, но нямаше никаква връзка с Браун. Смятам, че Сколс и Гигс са дали достатъчно много на клуба и да се желае от тях да играят на топ ниво на такава възраст, е няма как да се получи. Трагичен Карик както напоследък, Нани си направи дежурната асистенция, Рууни повече борбеност отколкото ефективност, Бербата нямаше ден. Честито за победата на Ливърпул, но все пак този сезон сме 2 от 3 с тях. Лятото ще е определящо дали ще влезем в топ 4 догодина, с покупките които се направят, или ще сме като Ливърпул от миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само аз ли видях 3 метровата засда при първия гол ?

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/...assist-8686518/

това какво е ?

Всичко друго, не не и засада. Не знам къде я виждаш, честно...

Глупаво е да търсим вината в съдийте, след като бяхме толкова трагични.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май си само ти да ти кажа :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега само ще ги хваля момчетата.Справиха се просто великолепно и само малшанса ни попречи да ги разгромим тези слабаци Ливърпул.

п.п.Админисратора,като чета по горе мненията има и други за баниране,а не само на мене бан щото съм си изказвал мнението и съм бил обидил някой от лидерите в отбора.
п.п.Ако искаш може и тоя акаунт да го баннеш. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

надявам се това да беше последния мач на нани. и последната му асистенция.

Същия този Нани ни е най-продуктивния играч за сезона.Това,че се скри кажи речи в последните 2 мача нищо не значи макар,че срещу Челси пак подаде на Рууни.Вместо да се надяваш да е здрав за още следващия мач ти искаш повече да не играе този сезон.Заеби... :wacko:
Ако го няма той сме ОЩЕ по-трагични.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защото не притежаваме свястен халф от близо 3 години и имаме нужда от наситела халфова линия, след като класата и е от нивото на Кристъл Палъс, например ?

Да,Скоулс направо е от класата на Кристъл Палас ...
Руни и Бербатов си бяха добре напред...целия проблем идва от защитата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо е като някои от форумът казва да не се правят драми от тази загуба абе аз ли съм глупав или вие летите в облаците ОТБОРЪТ НИ Е ПРОСТО ТРАГИЧЕН В МОМЕНТА. Откога я дъвчем тази средна линия от предходната година и какво на същото дередже сме Боли ме кагато губим купата с една или две точки зад лидера по добре да бяхме с 10 а не с 1 точка Много Боли. Вижте отборът колка бе жалък в тази среща и какво ние го подържаме но не е грешно да споделиш това което не ти харесва и защо трябва някои от тук присъстващите да ни рисува розово бъдеще и да не правим драми от загубите . Да какво по розово е да паднем в два поредни мача.Недоволството на феновете винаги е било като барометър и коректор за даден отбор говоря за констроктивната критика .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да,Скоулс направо е от класата на Кристъл Палас ...
Руни и Бербатов си бяха добре напред...целия проблем идва от защитата

Скоулз с 5 мача на сезон предвид годините му и по скоро "скуад" статуса говори достатъчно за класата на тая линия, не всичко идва от защитата, не можем да си подаваме топката навън от ОТ просто.
Нямаме лидер с игрови потенциал в халфовата линия.
Изобщо не коментираме че защитата ни е най-слабия сезон от 6 години, но там е половината проблем и тва беше ясно че ще стане още по-предния сезон. Редактирано на от Ryan_Giggs_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежко , доста тежко ....... загуба точно от тия винаги адски трудно се приема. А и никакъв късмет нямахме при някои положения .... Както каза Ванката , няма да коменитрам Карагър , че ако тръгна пак за тея съдии.... Факт е и че ние нищо не играхме , особено първото. Проспахме го. Трябва обаче да се вдигнем! Трябва да обърнем нещата пак в наша полза и да започнем от събота! Това ще има двоен ефект. Хем ще се отрази добре на нас , хем допълнително би сринало психиката на Арсенал и да тръгнат още по-надолу. Но задължително трябва да ги отстраним!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВАЛЕНСИЯ КЪДЕ СИ ? Видяхте ли го "най-полезния" ни играч и пак със асистенция..Ако искате ме наказвайте,но не мога:**************** ..И не ми излизайте с номера,че Юнайтед не може да се критикува.Аз съм фен на тоя отбор и мога да казвам каквото си искам!
ВАЛЕНСИЯ КЪДЕ СИ?

За пореден път ни "бутат" съдиите,ако в тоя момент го видя Карагър вярвате ли,че ще му направа нещо много лошо?

И все пак BEL19VE!

Всъщност, ще ти изляза с точно този номер. Мерси си приказките! Редактирано на от Devilment

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/...assist-8686518/

това какво е ?

Нани със сучпен крак - няма червен картон.

Абсолютно никаква засада, напълно си е редовен гола, стига сте търсили оправдание в съдиите отново, бяхме трагедия и това е. Иначе кво да кажа за Нани пълен клоун, толкова се смях на театралните му изпълнения, така го контузиха че успя да отиде да покаже раните си на съдията и после пак да се тръшне на земята. Трябва да му отдадем заслуженото и за страхотната асистенция, кво да да се каже направо отличен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не аз вярвам просто, че след днескашния автогол на Нани прсото не се нуждае от коментар. Да стои и да чисти седалките след мачовете до края на сезона на Олд Трафорд и догодина като му дойде акъла в главата да се върне и да играе футбол. Да играе крило, и да се научи да играе с глава. Всяка жаба да си знае гьола. Евра и Рафаел цял мач не са си в зоната, Смолинг беше стена, Браун и той ама докога?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В интерес на истината лично на мен Смолинг ми хареса и днес, разбира се на индивидуална страна, в общата трагична картинка нямаше как да изпъкне. Но на него ще може да се разчита след време, убеден съм. Саар ме разочарова, един от малкото му мачове, в които си беше глътнал граматиката и вместо да издърпа защитата нагоре, направо си потъна с тях. Да не започнеш с Флеч в такъв мач е престъпление, което се наказва. Наказаха ни. Може и да не е пресилено, ако кажа, че Гибсън в момента е по-добре от Карик. Рууни се покри, добро включване на Ернандес. Рио уж трябваше да бъде готов за Уигън, после Челси, после Пуул.. ПС: НАНИ ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващите ни 5 противника за първенството са напълно преодолими отбори. Като почнем да падаме на ОТ от средняци тогава ще се притесня сериозно и пак ще повторя - гонят ни Арсенал..

P.S.

14 March 2009 Liverpool H 1 – 4
21 March 2009 Fulham A 0 – 2
Champions Manchester United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не разбирам какво обиждате Нани сега. Човека си личеше, че беше афектиран и искаше да направи каквото може да помогне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно каква е работата на Нани да е в нашето собствено поле при центриране, тва говори за дисциплината при такива ситуаций и изцяло на отбора, интересни коментари за играча направил общо 25 гола до момента в сезона само в лигата и като цяло най-добрия ни атакуващ играч тоя сезон. Не казвам че не е виновен, казвам че просто отбора е слаб, а като счетем и тва че има доста късмет да ни се връща (и той се връща от предния сезон насам) заради 3ВЛ и 1ШЛ за 3 години, ей го резултата, наистина футбола е покъртително предвидим, бих казал почти наука и понякога доста скучен. Редактирано на от Ryan_Giggs_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Към администраторът: Къде ако не в саита на любимия си отбор да си излееш мъката- в Нюза ли? в други сайтове ли? така че имам само една молба постави сито с малко по- големи дупки в този момент нека феновете си излеят мъката от загубата на любимият си отбор По добре е да го напрявят тука а не в някой псевдо сайтове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не аз вярвам просто, че след днескашния автогол на Нани прсото не се нуждае от коментар. Да стои и да чисти седалките след мачовете до края на сезона на Олд Трафорд и догодина като му дойде акъла в главата да се върне и да играе футбол. Да играе крило, и да се научи да играе с глава. Всяка жаба да си знае гьола.

Евра и Рафаел цял мач не са си в зоната, Смолинг беше стена, Браун и той ама докога?

Много ме учуди Евра днес, особено през 1то полувреме той не играеше в зоната си а постоянно напреде, през цялото време трябваше Браун да ходи да му покрива неговата зона и така оставаха доста дупки в отбраната ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същия този Нани ни е най-продуктивния играч за сезона.Това,че се скри кажи речи в последните 2 мача нищо не значи макар,че срещу Челси пак подаде на Рууни.Вместо да се надяваш да е здрав за още следващия мач ти искаш повече да не играе този сезон.Заеби... :wacko:
Ако го няма той сме ОЩЕ по-трагични.

Кое му е продуктивното? Това, че проваля абсолютно всяка атака ли? На тоя човек трябва да му се забрани да играе!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра от 3 полусезона е покъртително слаб играч, едва ли проблемите във Франция са му помогнали. Рядките добри включвания отпред не трябва да заблуждават за трагичния му сезон в дефенса Тоя сезон негов мога да го сравня със всеки един на Глен Джонсън, прави 5-7 гола/асистенций и допускаме 15-17 от неговата зона на сезон. Редактирано на от Ryan_Giggs_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ме учуди Евра днес, особено през 1то полувреме той не играеше в зоната си а постоянно напреде, през цялото време трябваше Браун да ходи да му покрива неговата зона и така оставаха доста дупки в отбраната ни.

Така правеше и срещу Челси, но тогава Видич отиваше и го покриваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this