Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Според мен Юнайтед ще е преобразен отбор в тази среща. Мач с мач не си прилича. Лично аз този мач ще го играя твърдо 2 и то с голяма сума.

Щом искаш да си хвърлиш парите на вятъра :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е мачът, който ще реши дали заслужаваме титлата реално, не математически...

ВДС
браун - смолинг - о`шей - евра
нани - флетчър - карик - рууни - гигс
бербатов

сега или никога

Това е отбора, който трябва да излезе и според мен. Лошо за Вида, но мисля че ше се оправят някакси защитниците. Може би Рафаел ще играе на мястото на Браун. Ако нещата не потръгнат пуска Чича на мястото на карик и става 4-4-2 + Рууни включващ се в атаките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед остана без Фърдинанд и Видич срещу Ливърпул

Манчестър Юнайтед без стълбовете си в защита за мача в неделя срещу Ливърпул.

Мениджърът на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън съобщи, че Рио Фърдинанд няма да се възстанови на време за предстоящото дерби, а Неманя Видич ще трябва да изтърпи един мач наказание.

Сръбският бранител получи втори жълт и съответно червен картон в самия край на двубоя срещу Челси, който "Cините" взеха с 2:1.

Това означава, че Уес Браун ще партнира на Крис Смолинг в сърцето на отбраната на Юнайтед.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятах, че този мач ще бъде от толкова голямо значение за нас. Но ето, че след играта ни в полседно време, се стига до това положение.
Аз лично съм се нагледал на експериментите на САФ. Даже вече не ми правят впечатление.

http://www.winner.bg/commentary/read39411.html
Евала за статията! По- точно не може да бъде казано!

Бербатов ТИТУЛЯР! .... Амин!

Загуба от Челси боли, несправедлива - още повече! Загуба от Пуул обаче, каквато и да е тя, боли най- много ....
Успех, дяволи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Бербатов не е титуляр и тоя мач, вече сериозно се замислям за пенсионирането на САФ ( с най-голямо уважение, но това беше абсолютна грешка! Да пуснеш неопитния Чичарито в такова дерби!) Защото от тия глупости и налагането на безформения Рууни има огромен шанс да изпуснем титлата! Мощно 4-4-2 напред със задължителни Гигс и Бербатов. Иначе правих Х или падаме и се сбогуваме с титлата освен ако гръм не удари Арсенал...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Докато не се види групата за мача,не отписвайте Рио... Тва може да са си игрички дето САФ ги пуска..Има време ще видим: )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С очертаващия се състав съм сигурен, че ще стане едно от следните 2 неща: - подпукват ни от първата минута и се зщитаваме яко, но неуспешно - тръгва добре мача и ги бием с над 2 гола. 100% няма да е Х, в това съм сигурен вече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------- Сар ------------------ Рафаел----Смолинг----Браун---Евра Нани----Флетчър---Карик------ Гигс ------ Бербатов ----- Рууни ---------- Това според мен е отбора, който ще изкара САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
керъл дебютира..без Рио и Вида..перфектно все пак дано напред ги сгазим,победа и нищо друго!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука за съжаление ще загубим, най много някой хикс да успеем за измъкнем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен защитата трябва да е: Рафа - Браун - Смолинг - Евра. Но Съра си знае работата. Дано победим, че титлата ще стане мираж.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Излизаме така и яко атака ! Керъл, Меръл ще ги оправят отзад, важното е да има разбирателство между халфовата ни линия и атаката. Халфовете контролират ли добре центъра, подават ли точно, Руни и Берба знаят как да вкарат гол на гологлавко... Евентуално може по-напред в мача да се появят Ернандез, Фабио и Карик, но зависи от развоя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О'шей трябва да играе !! Искам пак да им го нажули в последната минута :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС Рафаел-Джон О'шей-Уес-Евра Нани-Флетчър-Скоулс- Гигс Бербатов-Чичарито/Рууни и вече ако не пусне Берба титуляр нз ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е мача, в който трябва да покажем, че искаме титлата. Изгубим ли точки - край! Вярно е, че Арсенал ще губят още точки в последните мачове от сезона, но няма да са само те. Нека да не се самозалъгваме! :dry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига експерименти, стига молитви. Няма спор, че Ернандез е класа, ще стане голям, но това му е 1ви сезон. 4-4-2 с ВДС, Рафаел, Шей, Смолинг, Евра, Нани, Флетч, Карик, Гигс, Берба, Рууни. Напълно съгласен с forgy !!! По някое време да влиза Скоулси да ги сплаши малко. :D Ако и тоя мач не пусне Бербо титуляр при условие какво направи той миналата година, вече не знам... Редактирано на от bobinho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Изгубим ли точки - край" И как по-точно идва края ?Загубим ли мача и при условие че Арсенал бие,те излизат с 2 точки напред.Имат гостуване на Тотнъм и домакинство на нас,а върне ли се Валенсия просто не ги виждам..Виж от коя година нямат победа на Емирейтс над нас.Следващата седмица падат от Барса,а на 12 и от нас за ФА - следователно "разбита психика",а знаем колко психически устойчиви са :) Мача с пуул го очаквам с нетърпение.За мен при победа сме 100 процента шампиони.Рафаел отдясно и Берба на върха с Руни.Знам че се хвърлят срещу нас ама като ги гледах с Уест Хем просто..прогноза 1-2 :) BELIEVE HOMIES :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и да пусне Берба..... не вярвам да има голям ефект!! Все пак мн се надявам да греша, и нашия пак да ги накаже , но след тази..."подигравка" да пусне малкия титуляр срешу челси ... някак не виждам как Бербо ще има увереност и желание ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук трябва да разчитаме много на крилата.Гигс и Нани ще са нашите козове според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой знае ли какво стана с новия договор на Берба. Да не би да са се скарали нещо и затова да не го пуска. Да му показва, че и без него може да печели мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Патрис Евра сигурен, че ще се възстанови за дербито с Ливърпул

Защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра е сигурен, че ще превъзмогне проблема с травмата в коляното за да играе за Червените Дяволи срещу Ливърпул.

Французинът не успя да запише пълни 90 минути в дербито срещу Челси във вторник и бе заменен от Фабио. В момента той е под въпрос за гостуването на "Анфийлд" през уикенда. Въпреки това левият защитник е готов да играе с болки в този ключов мач за Юнайтед.

"Не мисля, че ситуацията е много сериозна. Във всички случаи аз съм боец и съм готов да изляза с болки на терена," заяви Евра пред Canal +.

Манчестър Юнйатед гостуват в неделя на Ливърпул, като имат преднина от четири точки пред втория Арсенал, но "Aртилеристите" имат мач по-малко.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this