Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Liverpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Не знам как стоят нещата с Рио,ама ако Видич не играе ще много тежко :unsure: Редактирано на от Kashev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам как стоят нещата с Рио,ама ако Видич не играе ще много тежко :unsure:

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коментаторът каза, че трябва да мине една седмица, за да влезе в сила червеният картон. Аз не съм чувал за такова нещо, но дано е така!
Според мен победата е мираж, но да видим...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано коментаторът да е прав, че когато играч има 2 жълти картона, наказанието влиза в сила след една седмица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

United captain Nemanja Vidic was sent off for a second yellow card deep into stoppage time and will miss the weekend's trip to Liverpool.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия трябва да им минем отгоре като товарен влак , особено след тоя мач с жалкото подобие на отбор Челси !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва е мача....100000 % победа за да останем в играта и да се молим, надяваме, палим свещички за издънки на Арсенал...това, е без Вида се надявам поне да сложи О'Шей и отдясно Рафа...поне ще е някакво запълване на дупката...няма такъв карък честно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се мисли без Вида,ако и Рио не играе, ще сме като швейцарско сирене.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смело 4-4-2 и биеме 5-0, писна ми вече с тия 4-5-1 дето не се вижда нападателя.Задължителна победа, щото иначе ставаме 2-ри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука.. кво да говоря изобщо. Без Видич ще берем супер много ядове. Ако изкараме Х ще съм доволен, щото гостуванията ни тоя сезон така или иначе са трагични... Бербатов е задължителен в тоя мач. Не играем ли 2 полувремена на 200% нищо няма да вземем най-вероятно. Ония ще са надъхани заради 2те загуби от нас на ОТ, в тва никой да не се съмнява. Ебах го и каръка, ебах ти и програмата смешна... да не забравяме, че предпоследните 2 мача отново са ни домакинство на Челси и госутване на Блекбърн - 2та мача, които преебаха титлата миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да станем шампиони в домакинския си мач с челси, като ги бием с 1:0 в 92 мин. от дузпа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нашите трябва да си излеят цялата негативна енергия от днешния мач върху лузърите. Мощно с Бербо и Рууни отпред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига експерименти, стига молитви. Няма спор, че Ернандез е класа, ще стане голям, но това му е 1ви сезон. 4-4-2 с ВДС, Рафаел, Шей, Смолинг, Евра, Нани, Флетч, Карик, Гигс, Берба, Рууни. Хубаво е високи и стабилни във въздуха защитници, че онова дърво Крауч #2 сигурно ще е готов за мача. Народа го е казал: Рискуваш - печелиш. Не може да имаме претенции за шампиони ако не играем атакуващ футбол. Не ме интересува вече с колко, искам просто простичка победа над Пуул и това е.Ако Уулвс не беше достатъчно, ето сега Челси ни направиха перфектен Reality Check. :champs (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо незнам какво ще правиме без Видич и то срещу лузърите.Надявам се Рио да е горов за игра.Време е да покажем,че НИЕ ще бъдем Шампион този сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Юнайтед ще е преобразен отбор в тази среща. Мач с мач не си прилича. Лично аз този мач ще го играя твърдо 2 и то с голяма сума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смолинг - Браун ?

Добре ли е ? :mood (35):

Ти мани майтапа , ама дано Евра е наред , че нали го изкараха по едно време и затова го изкара .. , уж да го предпази. Дано няма нещо сериозно , някакво усложнение , че ако недай си Боже и той не може да играе ..... от Рафа , Фабио , Смолинг , Браун , О'Шей , които и 4ма да избереш , както и да ги наредиш .... не искам и да си помислям какво ще е.
С Евра , Смолинг и 2ма измежду О'Шей/Рафа/Браун маааааааалко по ще го закърпим ...

Но тоя мач , когато и да се провежда , където и да е , след какъвто и да е , преди какъвто и да е , с каквито и играчи да сме , трябва да се печели! Т'ва е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е мачът, който ще реши дали заслужаваме титлата реално, не математически... ВДС браун - смолинг - о`шей - евра нани - флетчър - карик - рууни - гигс бербатов сега или никога

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this