Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Възможно ли е да накажат Рууни за тоя мач? Или в по-късни мачове ще се приложи? Щото ако отпадне за Челси шансовете ни намаляват дръстично, в колкото и жалка форма да е в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да накажат Рууни за тоя мач? Или в по-късни мачове ще се приложи? Щото ако отпадне за Челси шансовете ни намаляват дръстично, в колкото и жалка форма да е в момента.

Не мисля, че ще го накажат, но дори и да стане няма да е толкова бързо. Или ако Сър-а е прав, че медиите искам да го обесят до вторник и Амбрамочив си плати за това удоволствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел вместо О'шей и Бербо заменя Чичарито, иначе другите същите както срещу Уигън според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чуството че Рууни сам си изпроси неигрането в мача с Челси ей богу дано да греша но да удариш противников играч без топка ето така за спорта не го намирам за спортсменско за това ще пища за българската черта подлагай всичко на съмнение, че това е направено заради мачът с Челси. И аз станах като покоината Баба Ванга ама няма как да не го споделя във форумът . Тази година ме е яд На Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Гигси пак го няма искам Рууни на крилото и Бербатов и Чичарито отпред. Крайно време е САФ да хвърли бомбата! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудя се дали да гледам мачът или неговото повторение. Ако го гледам то ще бъде едно претеснение, ще изгоня домашните ми при съседите щото и без това немогат да ме търпят когато мачовете на юнайтед се закучат. ще извикам съседа и недай си боже ако паднем ще му метна един пердах по съседски щото тои е привърженик на Чукчетата. :devil1: Поне да ми олекне пък съседа да върви на ........ вие знеете къде. Момчета аз вижда отборът по единственият начин а тои е КАКТО ГО НАРЕДИ СЪРО. Така че нашите подредби са само едно налучкване. А колкото за тандемът Бербо- Чичерито виждам че на САФ много много не му стиска щото Рууни и Чиче ще останат щото са млади а Бербо още няко и друга година и чао затова си мисля че се мъчи да ги налага хем че не се получава винаги. Ама кво да се прави нали е Рууни и му е любимец все пак

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич: Не ме е страх от Торес

Защитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич заяви, че не изпитва страх от нападателя на Челси Фернандо Торес.

По време на престоя си в Ливърпул, испанецът често огорчаваше сръбския защитник, като феновете на "Червените" не пропускаха удобен момент да се подиграят на Видич.

Според защитника обаче той не изпитва никакви комплекси срещу Торес и ще покаже това във вторник, когато двата тима излизат един срещу друг на "Стамфорд Бридж".

"Понякога хората говорят, че дадени футболисти трудно се справят срещу други. Това разбира се си е тяхно мнение. Няма проблеми с това. Мога да го променя само на терена, а не като говоря какво мисля по медиите. Тези мнения само ме карат да се концентрирам повече", заяви Неманя Видич.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще се отпушат срещу нас,но най-много да измъкнат хикса което не ни устройва.Надявам се да ги ударим злобно с 3-0 :)

Най-безмисленото и скандално нещо,което съм чел отдавна :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма кво да ни е страх от тия.От октомври насам са трагични.... излизаме и ги бием !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач трябваше да се е играл отдавна, когато му беше оригиналната дата, а не да ни го насрочват за сега в тази ужасна серия. Сигурен съм, че щяхме да ги бием тогава, защото бяха в най-дълбоката си криза и не можеха даже голове да вкарват. Сега са се посъвзели малко, освен това взеха и Торес, който въпреки моментната форма винаги си е заплаха. Много неприятен мач, предвид и лошата ни статистика като цяло на Стамфорд Бридж. Много се надявам да успеем да измъкнем трите точки, но като се замисля, ще съм сравнително доволен и на хикс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафаел вместо О'шей и Бербо заменя Чичарито, иначе другите същите както срещу Уигън според мен.

И Фабио вместо Руни отляво :mood (35):
0:2 с голове на Нани и Флетчър.
Торес - FOM! Вида - MOM :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Давид Луис: Възхищавам се на Евра

Бранителят на Челси Давид Луис разкри, че се възхищава на Патрис Евра преди мача на "Cините" срещу Манчестър Юнайтед във вторник вечер.

"Отблизо следя изявите на Евра и се опитвам да подхождам със същия маниер в мачовете", споделя Луис пред "Сън".

"Независимо дали ще играя като ляв бек или централен защитник, знам, че мога да свърша добра работа", допълва бранителят.

"За мен е привилегия да играя рамо до рамо със защитник като Джон Тери", казва още Луис.

winner.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме 4-5-1 с Бербатов в халфовата линия до към 70-тата мин. след това на негово място Сколс и Чичарито напред и биеме. Иначе не съм оптимист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май ще се размине с наказанието на Руни. Ето цитат от вестник Сън преди минути: "По всичко личи, че полузащитникът на Уигън бе готов да блокира пробега на нападателя на Юнайтед и това предизвиква неговото поведение при инцидента. Реферът Клатенбург даде свободен удар и вярва, че е взел правилното решение. Това оставя Футболната асоциация безсилна да предизвика разследване срещу Руни." :champs (14): Редактирано на от likobit

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами няма да са прави, ако не го накажат. Не мога да си кривя душата. Идеално се вижда, че в удара на Рууни има умисъл. Дали защитникът на Уигън му е препречил пътя или не, няма значение. Лошото е, че и този път Рууни няма да си вземе поука от постъпката си и да помисли малко преди да я повтори, доколкото му е възможно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май вече е официално, че няма да го накажат. Така, че най-вероятна схема 4-5-1 или с Рууни по крилото и Берба (малко вероятно) или с Чичарито отново. Ако Гигс играе може и Рууни сам с Нани, Флетчър, Карик, Скоулс ,Гигс зад него - 4-2-3-1. Нещата ако се закучат ще смени тактиката с двама нападатели.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябваше да го накажат. Няма нужда от сложнозамислени анализи на 'ситуацията". Трябваше да го накажат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием с автогол на Торес при центриране на Нани, което се е получило вследствие на несполучлив пореден негов удар към вратата като малко преди това топката се удря в рамото на Ернандез, при опит на воле от негова страна. Естествено Бербатов мърда някъде там, ама никой не го ебава. В края на срещата Челси изтърват дузпа като Тери се подхлъзва. Дузпата е резултат от намесата на Скоулс, който дори не се интересува къде точно е топката, когато съдията свири. 0:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Tорес си мисля, че няма да излезе със същата мотивация както когато се изправяше срещу нас с екипа на Пуул. Реално присъствието му прави чукотките по-слаб отбор (засега), без никаква съвместимост в атаката, така че се надявам да е титуляр. Още ме е яд за оня съдийски мач миналата година на тоя гнусен стадион и отчайващо искам да ги треснем, ако ще да е по най-мизерния начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гответе се за яки резачки утре, съдията отново е онзи комедиант Мартин Аткинсън. Миналият сезон пак на Моста той беше назначен и си свърши "много добре" работата. 2008 год отново показа "класата" си и яко ни набута в онзи мач с Портсмут на 1/4 за ФА Къп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this