Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Време е да ги треснем на техен терен. Отдавна не сме го правили, а и мачът е много важен! Победим ли - титлата е наша, ВЕРВАЙТЕ МИ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Впрочем не е точно така - не Челси, а Арсенал ако бием, тогава титлата е наша! :champs (14): Мен сега ме притеснява Луиз, че нещо се разигра напоследък... А пък за Торес не мисля въобще - той им осирва работата на Челси още повече, така че... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започва се....следват няколко кръга които могат да покажат дали ще спечелим титлата или не.Надявам се на атакуващ футбол с 2ма нападатели в лицата на Бербатов и Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако бием челси и ливърпулците едва ли някои ще може вече да ни спре към 19 титла. На челси имаме да си връщаме още от миналата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс, Нани, Карик и Флетчър в средата. Нани е млад и не разбира, че правенето на играта му е силата, а не головете. Това момче има дарба да подминава защитниците с лекота. Сигурен съм, че САФ може и ще му обясни колко е важно за отбора да се играе комбинативно и да се подава на свободен играч, вместо да се шутра безцелно. Гигс от другата страна също е феномен. Флеч и Карик са стари кучета и Челси не ги стряскат. Скоулс в резерва. Рууни задължително на терена, защото покрива огромни пространства и е играч от висока класа, дори и да не е във върхова форма. Бербатов или Чичарито? САФ знае. Защитата ми е все едно каква ще е. Напоследък всички играят дисциплинирано. Допускат се грешки, но без грешки няма да е футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можа да вкара на Фулъм и Копенхаген, ама на нас, СЪС СИГУРНОСТ! :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
сега е идеалния момент да ги бием и да ги откажем от зона ШЛ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тея не ги ли бихме още преди сезона да е започнал? А тогава бяха сравнително във форма. Вкарваха по 4-5-6 гола. Сега не знаят кой къде играе и кой на кого подава. Някой ще каже, да ама мача не беше на СБ. Да ама и на ОТ не беше... Тогава играхме 442, ако може пак от същото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4-5-1 с Рууни отпред.Ще чакаме Нани да вкара или някой от защитниците.Иначе на мен ми се иска с Гигс,Рууни и Бербатов но май няма да ни огреее ако съдим по схемите на САФ в подобни мачове. Както и да е важно е да ги бием без значение как.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сънувах че в защита играем със Вида, Рио, Смолинг .. - 3ма централни :D .. 2ма WB .. ;d доста странно .. Все пак се надявам да излезем с 4-4-2, въпреки че се съмнявам. ------------ Ван Дер Сар ------------- --- Рафа---Смолинг--Вида--Евра --- ---Нани----Флетчър---Карик----Гигс -----Рууни---- ----Бербо---- Може и Бербатов зад Рууни, но малко вероятно е да излезем така.. Бербо ще играе титуляр срещу Пуул, заради хеттрика миналия път, така че тук може да остане на пейката, а на негово място да влезе Гибсън и да играем с 4-5-1 .. Варианти няма кой знае колко много, но Съра си знае най- добре. За защитата само нямам никакви грижи - Всички са стабилни, а Смолинг става все по-стабилен и по-сигурен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сънувах че в защита играем със Вида, Рио, Смолинг .. - 3ма централни :D .. 2ма WB .. ;d доста странно .. Все пак се надявам да излезем с 4-4-2, въпреки че се съмнявам.

Хаха тва ми напомня на тая 3-5-2 дето Ливърпул използват откакто Далглиш е там... :mood (33): Редактирано на от United Play

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доообре.....,и така става! :greets (1):

Нани - 124 удара към вратата по-скоро.

Извън групата? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани е уверен за предстоящите двубои

Крилото на Юнайтед определи предстоящата седмца като "най-важната част от сезона".

Победата над Уигън на "Ди Дабълю Стейдиъм" остави Червените Дяволи с четири точки аванс пред Арсенал във временното класиране. Но момчетата на Сър Алекс ще трябва да се изправят пред предизвикателството да гостуват на Челси (вторник, 1 март) и Ливърпул (6 март) преди да посрещнат "Артилеристите" на Олд Трафорд, в събота 12 март, за четвъртфинала от надпреварата за ФА Къп.

"Предстоят ни тежки двубои," каза Нани пред ManUtd.com.

"Това е най-важната част от сезона и си мисля, че ако успеем да победим Челси и Ливърпул, то тогава ще имаме чудесната възможност да спечелим титлата през май."

"На думи е лесно, но е трудно да се постигне. Челси и Ливърпул са страхотни тимове и е очевевидно, че и те ще се борят с всички сили за победата. Знаем, че няма да ни бъде лесно."

"Разбира се, че може да не спечелим всяка среща, все пак не е краят на света, ако завършим наравно с някои от тях."

"Важното е да не губим. Но ще излезем на терена с едничката мисъл да спечелим."

В някои етапи от сезона Червените Дяволи бяха критикувани, че залагат да сигурността, а не толкова на атрактивния футбол, особено при гостуванията. Нани призна, че отборът изпитва известни затруднения далеч от Олд Трафорд, но отхвърли всички съмнения, че момчетата са загубили увереността си.

"На върха в класирането сме и това ни кара да се чустваме горди. Все пак трябва да сме си вършели работата добре, за да сме на това ниво."

"Сега за нас е важно да продължим да вярваме в себе си и да се концентрираме върху начина, по който искаме да играем."

"Няма смисъл да мислим за изминалите двубои незавсимо дали са победи или загуби - просто занапред ще трябва да печелим мачовете си."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебаси. Тоя мач ето, че най-накрая дойде. Всеки сезон чакам победа на Моста и все се измъкват копеленцата, дано тоя път поне ги накажем. Прогнозирам изнервящ мач с мъчителна победа за нас с 1-2. Вземем ли го, тотално оставаме само срещу Арсенал в борбата. тея там други отборчета като шити и тотнъм изобщо титла няма да видят още 500 години, така че не ги включвам тех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
в тия мачове формата няма значение,абонати сме на татко Карло,дано бием : ),но и на грозен х ще съм доволен.Нереално звучи да вземем и 3те мача тази седмица: )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чак панереално....Възможно е,според мен.Иначе тука на моста една победа срещу тея,и на Анфилд едно хиксче и работата заспива

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

в тия мачове формата няма значение,абонати сме на татко Карло,дано бием : ),но и на грозен х ще съм доволен.Нереално звучи да вземем и 3те мача тази седмица: )

Защо да е нереално?
Имам предчуствие,че Торес и Рууни ще се отпушат..
1:3
(Торес-Рууни,Нани,Бербатов)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо да е нереално?
Имам предчуствие,че Торес и Рууни ще се отпушат..
1:3
(Торес-Рууни,Нани,Бербатов)

Бербатов го отпиши от голмайсторите ако не е титуляр. Резерва няма много късмет и не вкарва. То от психичеста гледна точка го разбирам. Казвал съм и преди, че и аз да съм няма да съм на седмото небе ако ме оставят резерва в големите, а вече и не само, мачове. Особено ако съм в такава добра форма и заслужавам да играя. Та дано да го е пазил Сър-а вчера и да играе вторник, а и неделя също. Съмнавам се обаче и това е грешо спаред мен като цяло. Рууни трябва де се бори за място в титулярите както и всички други - стига лансиране и бутане вече. Когато си във форма играеш, когато не си - не и това е. Дадоха му се повече от необходимите шансове. Важен е за отбора, но се видя че този сезон няма да стане. Има си падения, ше мине и тоя период и тогава нека пак играе, но да го заслужи, а не да прави фалове като последните два случая. Чичарито показа, че заслужава да играе, Берба също, има кой да го замести. Не, че му се бъркам в работата на Фъргюсън, но е време да се замисли малко относно тактиката си. Взимаме си мачовете, но с късмет в много от случаите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чувството че ще забранят на Рууни да играе в следващите 3 мача заради постъпката му, поне днес на студиото така казаха- че е възможно. Щяли да се съберат от съдийския съвет и да решат. да се молим да не стане така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубавото е , че точно когато трябва си намираме формата и в гостуванията!Сигурен съм в победата , която ще постигнем!Трябва ни проста и ефективна игра в защита и резултатно нападение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се отпушат срещу нас,но най-много да измъкнат хикса което не ни устройва.Надявам се да ги ударим злобно с 3-0 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this