Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Бием ги.Последно време не могат да вкарат и един гол.От друга страна ние биеме убедително за първи път като гост!Дали Съра ще ни изненада с Фабио и Рафаел по крилата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хм, тук ще падне доста коментиране. :| Лично на мен ми се иска да ги смачкаме хубаво, но няма да ни е никак лесно. :dry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ми се да подържам общото мнение , но с-у Челси ще е както и днес , но дваж пъти по-трудно .
Дано концентрацията на големия мач да бъде на 100% , радвам се на всичко взето от С.Б.

След като играем неведнъж от сезона кофти навън , не очаквам лек мач тук /особено тук/ тъй , че искам грозна игра , но да не загубим на Бридж-а . Имаме да си връщаме от миналия сезон и дано съдиите не ни закопаят преди още да сме се опитали . :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудно ми е какъв ще е състава наистина. Слаб Рууни като цяло, добър Чичарито, Бербо резерва в тип мач, в който обикновенно играе (имам предвид срещу отбори от този ранг, надолу в класирането). Рио доколкото знам няма да играе и с Челки. Същото важи и за Андерсон и Парк, О'shea се котузи май. Може би Гигс ше играе, зедно с Нани, Карик и Флетчър. Въпроса е напред как ще е - Бербо и Ернандес, Беро и Рунни, Рунни сам (малко вероятно) или както беше днес? Интересно какво решение ше вземе шефа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На моста според мен Съра ще заложи за пореден път на 4-5-1, защото и точката в този мач няма да е фатална.Трябва да контролираме средата на терена, защото имат доста бързи и опитни полузащитници.Ако ги бием става прекрасно - убиваме им шансовете за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В гостувания Бербо не бележи много и на мен много ми се иска отново да видя Чичарито титуляр той ни е скритото оръжие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
победа и само победа!

оправи си подписа..какво е това RAYAN бе :mood (25): Редактирано на от spyro

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно съм сигурен, че Чичарито няма да бъде титуляр. Или 4-5-1 с Рууни напред и Гигс и Нани по крилата(при тая схема 100% Х). Или 4-4-2 с Бербо и Рууни -всъщност за да победим Бербо и Гигс трябва да са на терена и другото, което САФ трябва да направи е да нареди много Нани да подава в тоя мач и на Смешни не им мърдат 3 гола!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се Съра да излезе с Бербо и Чичарито, ама няма да стане просто защото няма да остави Руни резерва...Гигс и Скоулс са задължителни, интересно ми е кой ще е десен бек...най-важното е че ей сега ще дойде дербито и пак ще има хубави англииски футбол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е трябва да ги треснем тия , без значение с колко и как...... Гигс ще е титуляр 100%. Съра рядко залага на Бербатов в тия дербита , но предстоят 3 поредни ... няма как да не играе поне в 1 , а може и в 2. Като според мен , със сигурност 1 от тях ще е с/у Челси. Рууни също не виждам как ще го остави резерва , въпроса е дали ще е на крилото , или до Бербатов. Нани и Флетчър са ясни , също и Гигс , както казах. Другия предполагам ще е Карик , но допускам и да пробва с Гибсън. Скоулси днес игра почти цял мач (около 80' мин.) и вторник мисля , че ще започне от пейката , хем с Чичарито ще са възможни опции при негативен резултат. Смятам , че Рафа ще е десен бек , останалите от защитата и вратаря са ясни. Това е общо взето. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа!Ако са им останали някакви миниатюрни надежди за титла,нека ги премахнем!BEL19VE

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хевън енд хел не говори глупости. Бербатов ще е в групата, а Нани повече от един гол няма да вкара ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сколс и Гигс задължителни,без тях ще е тегаво и вероятно даже и ще паднем,ако не играят. Относно мача предполагам,че ще излезем 4-5-1 с цел да се спира Дрогба и Анелка,както и Флорес на Хуморес,дето и 50 милиона не струва(ако играе де).Резултата обаче според мен ще е равен 1:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хевън енд хел не говори глупости. Бербатов ще е в групата, а Нани повече от един гол няма да вкара ;)

Доообре.....,и така става! :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this