Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Wigan Athletic 0 - 4 Manchester United

Играч на мача?  

112 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита победа на всички! Много добър мач като цяло, но защитата трябва да бъде на по-високо ниво за следващите два сблъсъка, които може и да решат първенството.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач за нашите момчета!Ернандес направи каквото се иска от него. Въпреки това не мога да спра да беснея....как може да оставяш голмайстора на лигата Бербатов редовно резерва???САФ е най добрия но мисля че вече прекалява с експериментите на гърба на Митко.Все пак знаем че Берба има странна психика и съм сигурен ,че това му оставяне като резерва го отдалечава от позицията на краен победител при голмайсторите!Руни е класа спор няма,но никога не е пренебрегван от САФ въпреки че освен ножицата с друго до сега не се помни от началото на сезона...,аа и скандала де. Митко е в прекрасна форма и заслужава да играе.И съм сигурен че вчера не беше резерва заради мача във вторник защото 99.9% пак ще е резерва.Много е ме е яд,честно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МОМ VDS Според мен онези равенства в началото на сезона, които накараха пресата изкуствено да раздуе проблемите ни при гостувания, накараха отборите, които иначе имат страх от нас, да атакуват от първата минута. Това като го сложим отгоре на типичните силни изяви, които всички искат да имат стрещу нас, води до яки атаки и агресия. Това не беше първия мач който протича така (справка Блекпул). Проблема им е, че не издържат физически и по едно време рухват. Погледнато така, мача се разви напълно логично. Като гледах играта през първото полувреме, да изнервящо беше, но бях сигурен, че второто ще ги смачкаме. Даже мислех че те ще успеят да отбележат през първото, а ние ще ги обърнем през второто. Лично на мен цялата ситуация много ми прилича на метода "как да фалираме една банка". Обявяваме че банката е пред фалит (макар да не е вярно), хората се нареждат на опашки, изтеглят си парите и банката вярно фалира. Така и при нас след две-три равенства - плод на пълна случайност - всички повярваха че могат да ни бият при гостуване и вдигат играта си още повече. И това ще продължи докато не дръннеме някой от големите. Програмата не беше в наша полза, не случайно сега ни предстои такава серия. Ако бяхме ударили Челси когато си трябваше, може би следващите ни гостувания щяха да са много по-леки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пак глупост след глупост чета. Не заслужавали да ги бием толкова, нещата били на кантар, ВДС ни спасил, ако били изгонили Руни... Вие само си търсите причини да недоболствате... Познайте какво, във футбула играят 2 отбора един срещу друг, и 2та отбора се борят, тичат, стрелят към вратата. За това има вратари, защитници. Ако бяха вкарали... ама имаме най-добрия вратар в ВЛ, много нападаха.... ама имаме най-добрия централен защитник, ако не бяхме вкарали... ама имаме 2ма от най-резултатните голаджии и 2ма от най резултатните подавачи. Ако баба ми беше мъжка щях да и видам дедо. :anti (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпреки това не мога да спра да беснея....как може да оставяш голмайстора на лигата Бербатов редовно резерва???САФ е най добрия но мисля че вече прекалява с експериментите на гърба на Митко.Все пак знаем че Берба има странна психика и съм сигурен ,че това му оставяне като резерва го отдалечава от позицията на краен победител при голмайсторите!Руни е класа спор няма,но никога не е пренебрегван от САФ въпреки че освен ножицата с друго до сега не се помни от началото на сезона...,аа и скандала де.
Митко е в прекрасна форма и заслужава да играе.И съм сигурен че вчера не беше резерва заради мача във вторник защото 99.9% пак ще е резерва.Много е ме е яд,честно!

Добре бе, хора, не мога да ви разбера. Отборът бие с 4:0 в гостуване, заместникът на Бербатов вкарва 2 гола и де факто решава срещата, но пак Бербатов защо не бил титуляр. Ами Фърги така е решил и точка. Взехме ли са мача - взехме го. Какъв ви е проблемът? Разбирам, българи сме, трябва да подкрепяме сънародника си, но това минава границите. Аз съм фен на отбора много преди Митко дори да си помисли, че е възможно да играе някога там, и ще бъда живот и здраве много след като напусне. Не е ли по-важно Юнайтед да върви напред? Предпочитам Берба да не стане голмайстор, но да вземем титлата, отколкото обратното. Ако и двете се случат, още по-добре, но нека да си подреждаме приоритетите правилно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре бе, хора, не мога да ви разбера. Отборът бие с 4:0 в гостуване, заместникът на Бербатов вкарва 2 гола и де факто решава срещата, но пак Бербатов защо не бил титуляр. Ами Фърги така е решил и точка. Взехме ли са мача - взехме го. Какъв ви е проблемът? Разбирам, българи сме, трябва да подкрепяме сънародника си, но това минава границите. Аз съм фен на отбора много преди Митко дори да си помисли, че е възможно да играе някога там, и ще бъда живот и здраве много след като напусне. Не е ли по-важно Юнайтед да върви напред? Предпочитам Берба да не стане голмайстор, но да вземем титлата, отколкото обратното. Ако и двете се случат, още по-добре, но нека да си подреждаме приоритетите правилно.

Въпроса е ,че не му се дава шанс редовно.Няма значение дали Митко е Българин или китаец,той е супер класен нападател и заслужава да играе и бележи.И съм убеден,че ако беше почнал титуляр пак щяхме да бием с не по малко голове.И аз предочитам да вземем титлата дори Берба да не стане голмайстор.Както и да е,Митко е голям и ще покаже съвсем скоро ,че мястото му е на терена Редактирано на от berba_fan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
важното е,че успяхме да се оптушим като гости и за пръв път през този сезон печелим убедително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроса е ,че не му се дава шанс редовно.Няма значение дали Митко е Българин или китаец,той е супер класен нападател и заслужава да играе и бележи.И съм убеден,че ако беше почнал титуляр пак щяхме да бием с не по малко голове.И аз предочитам да вземем титлата дори Берба да не стане голмайстор.Както и да е,Митко е голям и ще покаже съвсем скоро ,че мястото му е на терена

Напротив, на Митко му се дава шанс повече от редовно. Той е един от двамата ни нападатели с най-много минути общо на терена. Съответно, един от двамата ни титулярни нападатели. Това, че е бил резерва в този или онзи мач, не променя общата картинка. В един голям клуб не може всеки да играе постоянно. А и както виждаме, Чичарито изобщо не се представя слабо. Най-логичното нещо е да получава шансове и той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах за Берба, макар и да няма на пръв поглед логика. Показа страхотен спринт и страхотен усет. При положение, че пак той е "виновен" за слабата игра на нападението срещу Марсилия, че не е вкарвал гол от 4 мача, да избере по-сигурното за едната голова разлика/която може да се окаже решаваща за :champs (14): / това просто се нарича отговорност към отбора. И феновете трябва да го оценят. Колкото до мача-за мене този сезон се крепим на двама "старци"-Гигс и Саар + още един Скоулс. А това ме плаши. Няма ли го Гигс, или ако не е във форма, то към нападателите спират всякакви удобни топки. За Саар въобще какво да коментираме- истинският герой на мача си е той. Нападатели си имаме в изобилие. Защитата ще се сработи-винаги съм вярвал в Смолинг, а Видич и Рио са си супер, бекове в лицето на братчетата си имаме и за в бъдеще. Само офанзивни вътрешни халфове ни трябват. Това е. То май не стана точно за мача, ама :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми наистина първото полувреме и първите 20 минути от второто ни надиграха. И ако Саар не беше извадил ония 2 чисти положения и ако Рууни го бяха изгонили (заслужено)... дали щяхме да бием!? Можеше и да бием, но с 300 клизми, в най-добрия случай. А Уигън заслужаваха да вкарат 1-2 гола. Тоя мач просто извадихме късмет. А относно т'ва, че някои фенове поставят даден играч над отбора - моя съвет е да си направят фен форум на Бербо и да се преместят там. Ернандез вкара цели 2 гола - поредните му изключително важни попадения в гостуване. Това решение на Фърги беше на 100% оправдано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов не играел редовно ... :mood (33): Сигурно само Евра, Видич и ВДС играят по-редовно от него. На никой няма да му се хареса, но ако ще бъдем честни - Рууни е нападателят ни в най-лоша форма в момента, но пък може да върши много полезна работа, когато го закъсаме с крилата или когато просто имаме нужда някой да прави връзката между халвофата линия и нападението. Според мен Сър Алекс прави най-добрия избор като с тези ротации. Когато Бербатов играе с Рууни обикновено един от двамата играе малко по-назад - този сезон тази позиция по-често се заема от Рууни /разбираемо е, все пак/. Когато варианта е Барбатов - Чичарито, Рууни - Чичарито, обикновено Чичарито е по-напред, най-често на ръба на засадата /много добре се пласира момчето/. Изобщо не можем да се оплачем от нападанетие ни. От защитата също, проблемът е най-вече по крилата сдпоред мен. Продължавам да мисляче разполагаме с правилните централни полузащитници и това ще се потвърди в момента, в който Валенсия и Парк, а също и Гигс се завърнат. Когато играта на крилата не върви здачата за изнасянето на топката се пада или на крайните бранители или на централните полузащитници, а това не е най-доброто за нас и в момента си личи, че е така. Стават много грешки, откриват се опасни пространства в близост до наказателното. Това е моето мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чета много критики към Рууни и изборът на Съраа. Затова и си позволявам да пусна още един пост. Рууни е естествен лидер на отбора. Дори, когато головата му форма хич я няма. Не мога да се съглася, че е играл слабо. Стига сме оценявали нападателите само по головете. От 4 гола, Рууни бе замесен пряко в 3. Ако на това му казвате слаба игра, здраве да е. Нека да ми осигурява по 2-3 гола на мач, пък нека да е слаб :mood (28): Съра сглобява състава си мач за мач, съобразявайки се с моментната форма на играчите и противника. Очакваше се Уигън да играе атрактивно и нападателно. Естествено е, че ти трябват леки и бързи нападатели, като Рууни и Чичарито. Че реално всичко дойде от изтеглената напред защита на гостите. А при този ред съм забелязал, че Саар подава силно напред, Рууни овладява и напредва и подава към нападател на чиста голова позиция, или на крило, което после подава. И този път стана почти същото. В тегав мач с равностоен противник, на постепенна атака, Берба ще бъде предпочетен поне до 70-та минута. Съра си знае работата мноооого по-добре от нас. Ако станем щампиони тази година, то ще е най-вече заради неговия гений да балансира и да предвижда, да поддържа едно добро ниво всеки мач и най-вече, да не губи мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не гледах второто полувреме, видях само головете, ама първото полувреме поне оцеляхме. Браво на ВдС , отново изкара супер труден домакински натиск в началото. Ако едно от тия двете положения, или пък и двете беше вътре щеше по съвсем друг начин да се развие мача. Супер се получи, че ги попарихме ние с гол рано рано и успокоихме страстите. Между другото прекрасно изпълнение на Чича, самия удар с извиването на крака, на скорост, при такава топка си говори достатъчно. Аз всеки път се изумявам от тва момче, страшен е, ебаси. През лятото като го купихме му се подиграх, ама е време да се извиня публично още веднъж за глупостите, които съм писал за него. Бихме като гости 0-4, а вие пак ревете за Бербатов. Тъкмо вече стана добре, че вкарва и успокои Берба-маняците и пак почнахте с глупостите.. аре стегнете се малко бе! Тва ни е първата категорична победа като гост (впрочем сори и на хората с разгромна прогноза преди мача :) ) , а вие ревете Бербатов, та Бербатов.. еееее мама му стара, така е преценил Сър Алекс - така е направил. Сър Алекс не е Вили Вуцов, така че аз лично се доверявам на преценката му. И ето ти - 4 гола навън - кво по добро? Радвайте се на шибаната победа и спрете с тия глупости с меренето на статистики, пишки и качества на Рууни-Берба-Чича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак хубави думи за Нани чета :mood (17): :mood (28): Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой нещо за Нани тоо мач да каже?! Той ще е уникален футболист, но нали трябва да има хора да ревът редовно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото прекрасно изпълнение на Чича, самия удар с извиването на крака, на скорост, при такава топка си говори достатъчно. Аз всеки път се изумявам от тва момче, страшен е, ебаси. През лятото като го купихме му се подиграх, ама е време да се извиня публично още веднъж за глупостите, които съм писал за него.

Реално всеки който е гледал мачовете на Чича-та на световното и за Чивас не е логично да е скептичен за момчето. Още първия път в който го гледах бях сигурен че ще стане уникален. Един ден ще стане напълно завършен голмайстор. Сър Алекс пак се прояви като прозорлив и човек който наистина разпознава таланта. Ето затова не искам друг мениджър аз, да можеше САФ да ни води вечно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала на Бербо, тва ако беше Нани или Руни сещайте се как щяха да го изиграят. ВДС стабилен като мачка у завой. Ернандес за пореден път показа че има място в отбора за разлика от Бебе и Обертан, момчето се вижда че се бори със зъби и нокти за това място. Руни трябваше да го сменят още на почивката, нищо не показа освен както всички казват "раздаваше се" но само с това раздаване и гледане на мача безплатно няма да стане. С/у Кроули Талн Руни пак омишлено удари съперник, нз какво му има на това момче ... А и Уигън ако бяха вкарали поне едно от положенията си мача щеше да отиде в съвсем друга посока, но Уигън просто рухнаха. Това ако беше някой по-силен съперник се замислете как щеше да се развие мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре победа.Наистина понякога и аз се чудя , защо Рууни е предпочитан пред Бербатов?!А за Нани - отборът много ще страда в големите мачове ако играта му продължи да е такава.Надявам се САФ да го свали на земята пък ако ще това да е с цената на бутонка в лицето!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа.Бая се понервирах през първото полувреме,всъщност до втория ни гол де,но после нещата се наредиха.На Шрек не му прави чест да постъпва така и този му навик трябва да бъде изкоренен възможно най-бързо,че ще ни остави с десет човека следващия път когато го направи пак.Досега му се размина,но нещата се разсмърдяха и при нова такава проява,ще се къпе сам.ВДС-моля ти се остани още някой и друг сезон.Чича е хищник,вечно усмихнат и пълен пич-Господ здраве да му дава,останалото му го е дал,когато се е родил още.Остават ни 11 битки по пътя за заветната 19-а титла.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач, не очаквах, че така спокойно и убедително ще завърши, началото беше трудно, спестиха картон на Рууни, а ВДС направи някои много важни намеси. За играч на мача гласувам Чичарито, прекрасно се възползва от възможностите, които му дадоха, пласиране, скорост, завършващ удар - топ класа! ВДС, Видич и Смолинг бяха железни. Нани опита да прехвърли стадиона, от прекият свободен, но не му се получи, иначе когато реши да подаде обикновено се получават много опасни положения. Забелязах доста повече движение на халфовете ни (но това най-вероятно по "вина" на Скоулс) спечелихме топки, създадохме повече положения и т.н. С повече концентрация и силна отборна игра, както в третата третина, на този мач, си вземамe предстоящите трудни гостувания. :) И за малко да забравя... честит първи гол на Фабио :D Редактирано на от n1k

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Медиите искат да видят Рууни на бесилото

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън защити играча си Уейн Рууни, след като нападателят удари с лакът в главата халфа на Уигън Джеймс Макарти.

Бившият играч на Евертън удари по много груб начин футболиста на Латикс при победата на Юнайтед с 4:0, но успя да се отърве без наказание, след като реферът Марк Клатънбърг отсъди фаул за Юнайтед.

Мениджърът на домакините Роберто Мартинес след това заяви, че "Рууни е бил голям късметлия" да остане на терена след инцидента, но Фъргюсън сподели, че няма нищо особено в ситуацията.

"Няма нищо нередно. Но ще се случи нещо, защото това е Уейн Рууни, пресата ще стартира кампания, за да го види обесен до вторник, или пък на електрически стол и подобни неща. Невероятно е. Гледайте пресата. Ще бъде интересно да видим това", сподели шотландецът.

gong.bg
...

ФА чака обяснение от Марк Клатънбърг

Футболната асоциация очаква обяснение от съдията Марк Клатънбърг относно вчерашния инцидент между Уейн Рууни и Джеймс Маккарти в мача Уигън - Манчестър Юнайтед.

Както е известно в началото на двубоя имаше сблъсък между двамата, като видеоповторенията показаха, че нападателят умишлено посяга с лакът и удря в главата противника си.

Реферът отсъди нарушение, но не показа червен картон на играча може би не виждайки удара от страна на Рууни. След срещата мениджърът на Уигън Роберто Мартинес бе много недоволен и обяви, че националът е трябвало да бъде изгонен.

Сега се очаква обяснението на Клатънбърг, който трябва за разкрие какво точно е видял. Ако в доклада пише, че е видял целия инцидент и е преценил, че няма нужда Рууни да получи картон, тогава нападателят ще се размине с наказание. В противен случай може да получи 3 мача и да пропусне мачовете с Челси и Ливърпул, както и двубоя с Арсенал от ФА Къп.

Анализаторите на "Би Би Си" Алан Хансен и Марк Лоурънсън заявиха след мача, че според тях реферът е гледал топката и не е видял случилото се. Те обаче бяха категорични, че Рууни категорично е трябвало да бъде изгонен.

sport.novatv.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е, че Рууни си заслужава 3-те мача наказание. Такава глупост да направи - преди поредни мачове с Челси, Ливърпул и Арсенал (!!!), направо си плаче тъпотията му да бъде наказана...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма по- добър вратар от Евсин в последните години! :bow Евала на Чичарито. Много се стара младежа и заслужено получи похвали! Дано продължава все така! Колкото до Рууни.... след глупавата му постъпка в мача срещу Кроули, когато влезе излишно грубо в краката на техен играч, сега последва НОВА, ОЩЕ ПО-ТЪПА постъпка ... Не мога да си го обясня, но Сър-а има да му мисли ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не гледах второто полувреме, видях само головете, ама първото полувреме поне оцеляхме. Браво на ВдС , отново изкара супер труден домакински натиск в началото. Ако едно от тия двете положения, или пък и двете беше вътре щеше по съвсем друг начин да се развие мача. Супер се получи, че ги попарихме ние с гол рано рано и успокоихме страстите.

Между другото прекрасно изпълнение на Чича, самия удар с извиването на крака, на скорост, при такава топка си говори достатъчно. Аз всеки път се изумявам от тва момче, страшен е, ебаси. През лятото като го купихме му се подиграх, ама е време да се извиня публично още веднъж за глупостите, които съм писал за него.

Бихме като гости 0-4, а вие пак ревете за Бербатов. Тъкмо вече стана добре, че вкарва и успокои Берба-маняците и пак почнахте с глупостите.. аре стегнете се малко бе! Тва ни е първата категорична победа като гост (впрочем сори и на хората с разгромна прогноза преди мача :) ) , а вие ревете Бербатов, та Бербатов.. еееее мама му стара, така е преценил Сър Алекс - така е направил. Сър Алекс не е Вили Вуцов, така че аз лично се доверявам на преценката му. И ето ти - 4 гола навън - кво по добро?

Радвайте се на шибаната победа и спрете с тия глупости с меренето на статистики, пишки и качества на Рууни-Берба-Чича.

не става въпрос за мерене на п..ки между Берба -Руни-Чичарито , а за това че миналия сезон когато Руни беше в топ форма и бележеше във всеки мач,Съра никога не си позволи да го остави резерва в 2 поредни мача.Даже напротив Руни играеше в почти всеки мач,било то за ФА Къп,Карлинг,ШЛ или мач от първенството...РУНИ играеше редовно за да не му падне формата и да бележи редовно.
А сега когато Берба е топ форма и е голмасйстор на отбора си и на първенството,Съра прави точно обратното- ЗАЩО??? В няколко свои интервюта,Съра казва че за нападателите е мн важно да имат самочуствие и увереност,а в същото време си оставяш голмайстора резерва в няколко поредни мача - страшна увереност му дава!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this