Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wigan Athletic - Manchester United

Препоръчани публикации

Иска ми се да излезем с трима в атака - Бербатов, Рууни и Ернандес, но при САФ няма как да стане :D Трябва да вземем трите точки, за да дръпнем отново с 4, като се надявам, че Арсенал ще паднат от Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен: -------------------------ВДС-------------------------- Рафаел--------Смолинг--------Видич-------Евра Нани---------Карик---------Флетчър----------Гигс -----------Бербатов--------Чичарито---------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък Гигс , по възможност , днес няма да запише нито минута дори , ако върви добре мача. Все пак , както отбелязахте, след 3 дни играем с Челси и трябва да е на 100% свеж , а и да не вземе случайно да получи някоя нелепа контузия днес .... Мисля , че по-скоро ще видим състав подобен на тоя в Сряда , като е възможно дори я Чичарито , я Обертан да е на терена. Но Скоулси мисля , че може да е на терена , тъй като с/у Челси смятам че няма да е титуляр , а ще заложи на по-дефанзивния Гибсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен:

-------------------------ВДС--------------------------

Рафаел--------Смолинг--------Видич-------Евра

Нани---------Карик---------Флетчър----------Гигс

-----------Бербатов--------Чичарито---------------

И аз на този състав се надявам,но най-вероятно САФ ще пусне Рууни да се излага още на мястото на Чичарито който ще се покаже към 75тата минута според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MUFC XI: VDS, JOS, Smalling, Vidic, Evra, Fletcher, Carrick, Scholes, Nani, Rooney, Hernбndez P.P.-от ред кафе е Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:

Van Der Sar
O'Shea - Vidic - Smalling - Evra
Carrick - Scholes - Fletcher
Nani - Hernandez - Rooney

Substitutes:

Kuszczak, Brown, Fabio, Rafael, Gibson, Berbatov, King

Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и да излезнем победата е единствената ни цел , дори и със състава от сряда защото според мен поне онзи състав не може да се измори с показаното на ''Велодром'' . Берба ще играе , особено ако почива заради ''треньорска смяна'' с-у Челси , Гигс ни трябва и там , и тук , но първо е този днес и не можем да си позволим волности . Ранни голове ще ни помогнат и запазят за вторник . Саар- О'шей - Смолинг - Видич - Евра - Нани - Карик - Флетч - Гигс / Рууни - Берба - Оуен/Чичарито . 4-4-2 За гостуване и 0-1 е добре , но мисля,че ако вкараме ранен ще бием сериозно . Ем състава явно е всичко в игра , кофти ,че ако не стане нямаме План ''Б'' и то сериозен след като Само Бербо е резерва и може да помогне , а като му знам коефициента след като е на пейката първо мъчно . Иначе средната линия Ок , но иска голове ! Редактирано на от ReD Fo0r3v3r
двоен пост

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със Скоулси в средата вече съм спокоен ! Въпреки че повече щеше да ми допадне тандема Бербатов-Чичарито...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито не е за крилото, ама както и да е. Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър състав, 4-5 на 0 не им мърда! Железни сме напред! Айде момчета!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оказах се прав за Гигс , както и за Скоулс. Очакван състав , само отсъствието на Бербатов и присъствието на Чичарито може да се счете за малка изненада. Иначе си е чук състава! Мисля , че няма да имаме проблем да ги бием!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Овчаров, къвто си археолог, такъв си и фен. Аман от измислени капацитети.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this