Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wigan Athletic - Manchester United

Препоръчани публикации

0-5 ама най-важната думичка, Десиславе е миналия сезон . :D Колебливи са Уигън тоя сезон, не са взимали точка от нас откак са във Висшата Лига... Да се надяваме,че поне изиграният днеска ходом мач ще напарави така, че да излезнат и да бият най-сетне като хората. Тва гостуване ако не го вземем, кво остава за Моста и онова другото стадионче...

ЕДИТ: Колегата под мен да си запомни думите. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа, а защо не и разгром! Въобще не ме притесняват. Мачът ще е за оправяне на головата разлика и загрявка за Челси!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

0-5 ама най-важната думичка, Десиславе е миналия сезон . :D

A ти ми кажи какво се промени от миналия сезон до сега? освен че купихме бебе и Грахчето?
е те това не мога да разбера ?!?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бате сам виждаш кво става в гостуванията. Откъм футболисти не се е променило нищо, но за 26 кръга досега силно гостуване сме нямали (може би само срещу БП, ама то беше в малко екстремни обстоятелства).... Миналата година имахме горе-долу равностойно предтсавяне в гостувания и домакинства, факт, че последните няколко мача ни лишиха и от титлата и от ШЛ. Най-малко ми се говори за тва. Тва не беше заяждане, а по-скоро напомняне, че тоя сезон сме плачевни като гости... Видяхме го в последния мач срещу Уулвс. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никой не говори за заяждане, обсъждаме отбора. А и се надявам да има по открита игра и евентуално няколко гола повече от обичайните сухи и скучни мачове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа , защото вече сме на 1т. пред Арсенал.Надявам се да бием с повече от 2 гола и естествено суха мрежа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип, съвсем ей така, ще вметна, че ми се ще да ям два дни круши и боб, да клекна над мненията на някои хора, да се напъна, пък квото излезе.

1:3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е. Време е за един стабилен мач без треперене накрая и вярвам, че това ще е мача срещу Уигън. Малко тука започва да намирисва ситуацията на скаузърчетата. Те така към средата на сезона всеки мач " Труден мач, Х, едно друго " . Същата работа сега сме ние при гостуванията. 11 човека обличат червената фланелка ( без Гибо плс ) , поглеждат емблемата на гърдите и изнасят един стабилен мач като гости. Чак се чудя на хора, които гледат към мача с нагласата за Х... Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае как хикс... отиваме си за победа пък каквото било било, време е да покажем класа като гости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам победа , защото вече сме на 1т. пред Арсенал.Надявам се да бием с повече от 2 гола и естествено суха мрежа.

:ourtrophyback: :glory (28): :anti (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега видях,че Арсенал вчера са били Стоук 1-0 и са 1 точка зад нас макар и със мач по-малко..предвид факта,че те пък тоя кръг почиват заради финала в КК мача ни е супер важен,щото всяка издънка значи 1 или 2 точки само пред ония с равни мачове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гадни са тия уигън.Дано си вземем 3 те точки за да дръпнем пак с 4 точки пред анал.
BELI9VE

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само спокойствие, силна храна и люта ракия... Ейде де! Не стига, че следващите 4 мача са си еб*** ма*****, ми ако трябва и на тоя мач да му се връзвам, ще ми дойде много. Има и хора на възраст все пак... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да победим и малко по-кадърни играчи да започнат титуляри, 4-4-2 задължително!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без халфова линия (буквално) е трудно да побеждаваме.А Уиган са ни абонати и трябва да ги отнесем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Начи, не ми е приятно, ама вие като давате прогнози за какво си мислите? Уигън имат три хикса и една победа от последните 5 мача. После - предстоят им мачове с нас, със Сити, с Челси и с Тотнъм. Със Съдърланд също. В зоната на изпадане са и ще играят с три от застрашените отбори. Ще се бият за всяка точка с опълченско дръзновение. Лют мач ще е този. Тези юнаци ценят точката, не са тежкари като нас. Стискайте палци да не вали някакъв дъжд или да не е разкалян теренът. Вярвам в способността на САФ да мотивира момчетата и предвиждам мъжкарска победа в труден мач. Ако играем без излишни лиготии, победата е наша. Не очаквам много голове, освен ако не тръгне играта на Бербатов, но все пак имаме нужда от всеки здрав и отпочинал играч за следващите 3-4 седмици. Като нищо САФ ще направи инфарктна победа с едно на нула и ще го кълнем след мача. Като казах Бербатов - твърде вероятно е да не започне титуляр. В този мач тарикатските номера на Чичарито ще вършат повече работа от елегантността на Митко. Молете се за ранен гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this