Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Olympic Marseille - Manchester United

Препоръчани публикации

Застраховаме се с 4-5-1 всички гостувания с големи отбори, как не го разбрахте? Бербатов според мен ще почива и тоя мач. ------------------- Сар ------------------- Рафаел-----Браун------Видич-----Евра Нани----Флетч---Скоулс---Андо---Гигс ---------------- Рууни --------------------- Това ми се върти в главата засега, дано няма контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС-Рафаел-Видич-Рио-Евра-Нани-Флетчър-Сколус-Гигс-Ернандес-Рууни Това е състава !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам, че Съра няма да рискува и ще излезне с постройка 4-5-1 с Рууни на върха на атаката....дано не съм прав и видим Берба в игра. Труден мач, но едва ли слабата форма при гостуванията във Висшата лига ще се пренесе и в този турнир....очаквам слаб мач, без много положения и голове....0:0...0:1 нещо такова

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, за Ернандес се знае че няма да е титуляр. Аз пък очаквам да излезем и с Уейн и с Берба, и да вземем мача с минимална победа... нещо от сорта на 1-2 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е лесно , но си мисля , че ще ги бием ! Общо взето очаквам победи и в двата мача !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Писна ми от насраната схема 4-5-1. Излизаме 4-4-2 мощно и ги унижаваме! А не после САФ да говори, че като пуснал Бербатов в игра е започнал да задържа топката и да създава положение (мача в който Рууни вкара ножицата) Та ние сме МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД и не трябва да ни е страх от никой отбор! Толкова ли не се разбра, че 4-5-1 е мъчение за отбора и за феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВДС

О ШЕИ РИО ВИДИЧ ЕВРА

НАНИ ФЛЕТЧЪР СКОУЛС КАРИК ГИГС

РУНИ

Мисля че си най-близо :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля че си най-близо :D

Надявам се да не е близо - песна ми от тази схема - до нищо хубаво не води. Контролирали сме били център на терена, как не. Балансиран отбор, само дето не могат една атака като пората да изнесат халфовете. Стига с това суеверие и страх, стига сме се застраховали с 4-5-1 за сметка на красивия футбол. Трябват идеи, трябват нападатели. Най-вече трябват 1-2 халфа, ама на тоя етап това.
С оглед на това, че Рууни игра снощи, а Берба не беше в групата изобщо и игра само 15 мин срещу Сити се надявам на 4-4-2 и мощен натиск - това е. Миналата година добре с 4-5-1 като играеше Рунката, ама като не го бива толкова тоя сезон не става наизуст схемата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Съра ще излезе с 4-4-2. Все пак това е първи мач от осминафинал и една офанзивна схема не вреди - колкото повече голове на чужд терен толкова по-добре :rolleyes: Освен това не виждам смисъла от 4-5-1 при условие че Андерсон се контузи (макар че всъщност не знам колко сериозно е положението), а той обикновено се подвизава като офанзивен халф в тази постройка. Не мога да разбера две неща . 1. защо този сезон не се дават повече шансове на Бербатов-Руни при условие че нееднократно се е доказала като най-добрата двойка централни нападатели на Острова. 2. дори и да използваме 4-5-1 защо в този мач да не играе Бербатов вместо Руни, на когото със сигурност му е паднало самочувствието след мача с Кроули. Знам, че основният аргумент Бербо да не играе е че се губи скоростта в отбора а и Бербо не е нападател тип таран. Но, хора, помислете ! Бербатов беше единствен нападател при гостуването на Бирмингам и вкара един гол от едва две положения, което говори достатъчно за ефективността му. Освен това всички знаем за влиянието му извън наказателното поле, умелото задържане на топката и способността му да поднася точни пасове към навлизащите от крилата Нани и Гигс. А относно мненията по-горе че остава изолиран бих казал че вината е по-скоро в съотборниците му, а не в него самия. Все още има футболисти в отбора, които сякаш му нямат достатъчно доверие ( в сравнение например с оказаното към Руни). Колко пъти сме ставали свидетели как Нани не подава топката на Митко, въпреки че той я иска и дори вдига ръце, за да я получи. По мое мнение Бербо вече е доказал че трябва да му се дава шанс в големите мачове (спомнете си само за хеттрика срещу Ливърпул) и не е правилно да държиш най-добрия си голмайстор, за когото си дал толкова много пари и е в в най-добрата си форма на резервната скамейка. Не съм аз човека, който да поучава САФ, но мисля че подобно застояване и неподдържане на игрова форма може само да навреди на Берба. Редактирано на от bobinho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жиняк е контузен, което е добре за нас, тъй като е голмайсторът им.Също така няма да учавства още един от ключовите им играчи. Флетчър и Скоулс очаквам да са ключовите фигури в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1. защо този сезон не се дават повече шансове на Бербатов-Руни при условие че нееднократно се е доказала като най-добрата двойка централни нападатели на Острова.

Последния мач, в който Рууни игра с Берба, Берба вкара хеттрик. След това контузии, работи и когато Рууни и Берба пак бяха заедно - Берба пак вкара хеттрик. Не че не се дават шансове, такива са обстоятелствата.

2. дори и да използваме 4-5-1 защо в този мач да не играе Бербатов вместо Руни, на когото със сигурност му е паднало самочувствието след мача с Кроули. Знам, че основният аргумент Бербо да не играе е че се губи скоростта в отбора а и Бербо не е нападател тип таран. Но, хора, помислете ! Бербатов беше единствен нападател при гостуването на Бирмингам и вкара един гол от едва две положения, което говори достатъчно за ефективността му. Освен това всички знаем за влиянието му извън наказателното поле, умелото задържане на топката и способността му да поднася точни пасове към навлизащите от крилата Нани и Гигс. А относно мненията по-горе че остава изолиран бих казал че вината е по-скоро в съотборниците му, а не в него самия. Все още има футболисти в отбора, които сякаш му нямат достатъчно доверие ( в сравнение например с оказаното към Руни). Колко пъти сме ставали свидетели как Нани не подава топката на Митко, въпреки че той я иска и дори вдига ръце, за да я получи. По мое мнение Бербо вече е доказал че трябва да му се дава шанс в големите мачове (спомнете си само за хеттрика срещу Ливърпул) и не е правилно да държиш най-добрия си голмайстор, за когото си дал толкова много пари и е в в най-добрата си форма на резервната скамейка. Не съм аз човека, който да поучава САФ, но мисля че подобно застояване и неподдържане на игрова форма може само да навреди на Берба.

При гостуването на Б'гам играхме с Рууни - Берба - Гигс напред. Бербатов е тип нападател, който обича да има с кой да комбинира, не е човек, който може да вземе топката на 30на метра от пеналта при контра и да се стигне до гол, нещо което Рууни може да направи. Не че няма качествата да излъже защитата, напротив, ще го направи, но той тези пробиви ги прави по често да излъже някой и да комбинира, плюс това знаем, че не е много бърз и доста бързо ако има по-бързоноги защитници ще се приберат. Бербатов не е от типа играчи, които се сърдят като са на пейката, той си е казал " каквото каже треньора " и това е. Колкото до Нани се сещам за дузина асистенции на португалеца към Берба, не си прав, че не му подават. Просто 4-5-1 с Берба на върха не върви. Ако ще е Берба да е с Рууни, които заформиха страшно партньорство :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ние да се радваме, че нямаме толкова контузени... ми я вижте Милан! Имат над 10 контузени, половината и повече халфова линия отсъства, и пак се справят, и пак са на първо място!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разликата между Висшата лига и Лига 1 е огромна.Всеки среден отбор от ВЛ ще бие Марсилия.Едва ли ще имаме проблем да ги остраним според мен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън е възмутен от високата цена на билетите за финала в ШЛ

Треньорът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън изрази своето възмущение от цените на билетите за финала в Шампионската лига през тази година.

Той ще се проведе на лондонския "Уембли", а цената на пропуските е най-високата до момента в историята на турнира.

Негативно мнение относно цените изразиха преди няколко дни мениджърите на Арсенал и Челси - Арсен Венгер и Карло Анчелоти. Според Фъргюсън това е престъпление спрямо феновете. Най-евтините билети за неутралните привърженици ще бъдат на цена от 176 английски лири, което означава, че сравнение с 2009-а година цената е скочила двойно.

"Това е просто невероятно и изключително разочароващо. Това е корпоративно решение, което е престъпление към хората," коментира шотландецът.

"Мениджърите и играчите не могат да направят нищо по този въпрос. Не знам какво може да направите и вие журналистите, както и обикновените хора. Разбрах, че в тази цена влизали и някакви административни такси от 26 лири, или нещо подобно. Просто нямам думи", завърши Фъргюсън.

sporta.bg
...

Фърги: Моуриньо може да спре английските тимове в ШЛ

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън предупреди, че Жозе Моуриньо е направил Реал Мадрид сериозен претендент за трофея в Шампионската лига през този сезон.

Специалния вече спечели две купи от надпреварата - с Порто през 2004 година и с Интер през миналия сезон. Интересно, при първия трофей на Моуриньо, Порто отстрани именно Юнайтед по пътя към триумфа си.

"Той е изключителен мениджър с невероятен домашен рекорд. Девет години без загуба у дома - това не е за вярване. А освен това имат и страхотен играч в лицето на Кристиано Роналдо", сподели шотландецът.

Той обаче смята, че квартетът английски тимове в турнира - Юнайтед, Челси, Арсенал и Тотнъм имат отлични шансове да стигнат до четвъртфиналите, където да се изправят срещу деветкратния първенец на Европа Реал и всички останали.

"Някои казаха през миналия сезон, че това е краят на господството на английския футбол в Европа, но това не е така. През последните седем години, на финалите и полуфиналите постоянно има английски отбори. Този сезон Арсенал може да отстрани Барселона след успеха в първия мач. Барса ще бъде без Жерард Пике за втория мач, което е голяма липса. Барселона не са невидими. Има начини да се играе срещу тях - сигурен съм. Ако има четири английски тима в четвъртфиналите, това ще покаже силата на Висшата лига. Тотнъм са много силни и мисля, че спечелят с комфортна победа срещу Милан", продължи Фърги.

Неговата главна тревога обаче е първия мач срещу Олимпик Марсилия, където той очаква отново да е без капитана на Англия Рио Фърдинанд, който има травма в прасеца. "Марсилия е сурово място за нас. Те са много силен, здрав тим със сериозна подкрепа. Гостувахме там преди няколко години и загубихме с 0:1 - Уилям Галас вкара гола. Няма да бъде лесен мач, но все пак имаме добри шансове. Имаме възможност да измъкнем добър резултат, но не мисля, че Рио ще играе. Той е аут за още една седмица", завърши легендарният специалист.

winner.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Реал още не са готови за титлата на ШЛ. Имат играчи, но им трябва поне още една година, докато абсолютно всички се сработат. Подобен случай са и Ман Сити, но тва е друга тема. Милан бяха разочароващи в мача с Тотнъм, но нямат голям избор от играчи в момента. Ако бият на Уайт Харт Лейн ще е направо героизъм, а не ми се иска да го казвам защото са голям клуб със страхотна публика... А иначе добре е че не подценяваме Марсилия. :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да вкараме гол...доволен съм и на равен 1-1 2-2...ясно е че пускаме гол иначе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено ми се ще да сме 442, но честно казано, отдавна спрях да си мисля, че разбирам от тактически постройки повече от САФ... Просто некси... ще биеме тоя, ще биеме оня, ще излеземе 451 срещу Барса /евентуално, нали/ и ще ни смажат. Ще ми се да играем с най-доброто, ама нейсе. Нали бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще покажем класа! Труден мач, очаквам нападателите ни да решат изхода на целия сблъсък още в първия мач. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм имал възможност да гледам Олимпик достатъчно, за да имам някакво мнение за играта им, но все пак - гостуване, Велодром, осминафинал... едва ли ще е лесно. За да са стигнали до този етап, значи знаят какво правят на терена. Според мен ще играем 4-5-1 с Бербо резерва или Бербо на върха на атаката и Рууни в полузащитата, но да видим. Фърги не веднъж ни е изненадвал всички със съставите, които пуска. Надявам се на минимална победа със суха мрежа - това би улеснило реванша на Олд Трафорд, за който нямам съмнения, че ще вземем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще победим ,всеки мач трябвада побеждаваме.Надявам се Бербатов да направи силен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правист свири Юнайтед в Марсилия

УЕФА даде наряд на германеца Феликс Брих за мача на "Велодром".

Германският съдия Феликс Брих получи от УЕФА наряд за осминафиналния мач от Шампионската лига между Олимпик Марсилия и Манчестър Юнайтед в сряда.

35-годишният немец е доктор по право и има защитена доктурантура на тема спорт. Има дори издадена книга със заглавие "Възможности и ограничения на общественото подпомагане на професионалния спорт от правна гледна точка".

До момента Брих не е ръководил срещи на Манчестър Юнайтед. Той е свирил един мач на Олимпик Марсилия – осминафинал от Лига Европа като гост на Бенфика (1:1). За 13 мача в Шампионската лига немецът е дал 33 жълти картона, два червени и е отсъдил 4 дузпи (всичките в полза на домакините).

blitz.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this