Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Olympic Marseille - Manchester United

Препоръчани публикации

Бием в Марсилия с гол, два и реванша да е спокоен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам победа още на Велодром срещу тия антифа-та,анархоси и арабели :) Allez PSG :mood (2): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е титулярите да излезнат, Бербатов най-вече да се посъбуди и да си опечем работата още там, че лоши мачове ни чакат след това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Време е титулярите да излезнат, Бербатов най-вече да се посъбуди и да си опечем работата още там, че лоши мачове ни чакат след това.

Може да се събуди ако го пуснат в игра отначало. Ако остане пак резерва, знаем че Берба от пейката няма ефективност. Но все пак може и да започне след играта на Рууни преди малко. Малко нахъсване, малко умисъл в играта (да не се подценява съперника и да се играе с идея и самочуствие) и нещата ще станат. 4-4-2 или 4-5-1 с Рууни изтеглен леко назад и Берба напред с подкрепата на "неалчната" версия на Нани и Гигс, Сколс, Фетчър или Карик, Рафаел, Рио, Вида, Евра и Саар и мача е наш. Редактирано на от Ivan Galabov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с най-доброто, и 1-1 е добре, ама най-добре да си бием чисто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не се лъжа, нито Бербатов, нито Рууни, нито Нани имат гол в ШЛ за сезона все още. Време е това да се промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач ще е.Марсилия са много здрави физически и очаквам да ни затруднят доста.Все пак мисля,че ще измъкнем минимална победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни има срещу Рейнджърс от дузпа, Нани се сещам срещу Бурса един гол. Бербатов май не е вкарвал в ШЛ тоя сезон, дано вкара срещу Марсилия щото съм сигурен ,че ще е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов от две години не е вкарвал в Европа.От друга страна ние имаме само 1 допуснат гол в ШЛ, което говори красноречиво за защитата.И най-добре да не се рискува с Рио, ами Браун, който се представи супер срещу Кроули, че и вкара гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Бербо не започне титуляр този мач вече незнам.... Очаквам типичният за сезона грозен футбол с добър резултат за нас.Нещо от сорта 0:1 , 1:1 , 1:2 .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важен мач! Излизаме с най-доброто и дано победим. Дано Рио и Рафаел са здрави.... ------------------ВДС------------------- Рафаел-----Рио------Видич-----Евра Нани------Флеч-----Скоус-------Гигс ---------------Андерсон--------------- ---------------Бербатов---------------- Иска ми се това да е състава, но ще видим. Победата ще е много важна за нас, защото ще ни вдъхне увереност за следващите трудни мачове. Бербатов е длъжник в ШЛ и трябва най-после да вкара! Надявам се също, че Нани и Гигс ще покажат отново най-добрата си игра. Със стабилна защита и малко късмет ще си тръгнем от Марсилия с трите точки! Резултат - 0:1 Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами той Митака ако не го пуснат срещу ОМ, срещу Челси и Пуул 100 % няма да играе. Предпочитам тоя мач да завършим 0:0 с грозен футбол, без контузии и наказания пък в 3те мача от ВЛ да вземем поне 2 победи, което не знам ще се случи, но трябва да се ! Ще е скучен мач според мен, гостуващото 4-5-1 не е от най-резултатните ни схеми пък и сме гости, та...ясно вие как ще е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на трудна победа с 0-1, 0-2 максимум. Мнооого тегав мач ще е и предполагам САФ ще си заложи на 4-5-1 и зависи от обстоятелствата към 65 минута ще пусне Бербо. Лично аз искам още от началото мощно с Берба и Рууни напред, ранен гол и стабилни отзад и сме чудни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много важен мач! Излизаме с най-доброто и дано победим.
Дано Рио и Рафаел са здрави....

------------------ВДС-------------------
Рафаел-----Рио------Видич-----Евра
Нани------Флеч-----Скоус-------Гигс
---------------Андерсон---------------
---------------Бербатов----------------

+1 за състава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-1 Бербатов , ако играе , му трябва партньор. В противен случай , само с Рууни. Той поне може да играе като е сам отпред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-1

Бербатов , ако играе , му трябва партньор. В противен случай , само с Рууни. Той поне може да играе като е сам отпред.

Руни от сума ти време не знае къде се намира, ама е незаменим титуляр.Тая схема 4-5-1 е мега скука и все едно нямаме нападение като цяло.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Руни от сума ти време не знае къде се намира, ама е незаменим титуляр.Тая схема 4-5-1 е мега скука и все едно нямаме нападение като цяло.

При тая схема, ако халфовете ни са на ниво, убиваме противника в центъра и всичко потръгва. Освен Рууни напред се включват най-често и Нани и Гигс. В големите мачове, въпреки че съм фен на Рууни-Берба, предпочитам да контролираме центъра повече от противника и да диктуваме играта. А контролираш ли центъра, рано или късно се отваря "дупка"..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми зат'ва най-добрият вариант е с 2мата , добре се разбират и си взаимодействат. Факт е , че в най-силните мачове на Бербатов тоя сезон , той не бе сам в атака. В повечето случаи Рууни му партнираше , а само на 1-2 пъти Чичарито.

Ама ако ще е 4-5-1 , по-добре е с Руни. Бербатов много се изолира нещо като е единствен нападател.

Едит:

При тая схема, ако халфовете ни са на ниво, убиваме противника в центъра и всичко потръгва. Освен Рууни напред се включват най-често и Нани и Гигс. В големите мачове, въпреки че съм фен на Рууни-Берба, предпочитам да контролираме центъра повече от противника и да диктуваме играта. А контролираш ли центъра, рано или късно се отваря "дупка"..

Именно. На мене ми се струва , че Съра ще изненада и ще излезе и с двамата , ама да видим. Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не искам да звуча песимистично , но на ''Велодром'' Марсилия вече бодна Челси /да , в лошия им период, но .../ , а като ни знам гостуващата немощ /подобна на днешната на Олд-а/ мача ще е добре дори и при положителен резултат /като 1-1 / . Иначе ако Сър-а е ''пазел'' играта ни за този мач ще му простим . :greets: Ако няма промени в състава ще е обичайното с Рууни или на Фланга при 4-5-1 или 4-4-2 дует с Берба . Марсилия и отборите в Франция разчитат много на статичните положения , а това е една от слабостите ни , Рио ще е добре да присъства , но само ако е на 100% готов .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми зат'ва най-добрият вариант е с 2мата , добре се разбират и си взаимодействат. Факт е , че в най-силните мачове на Бербатов тоя сезон , той не бе сам в атака. В повечето случаи Рууни му партнираше , а само на 1-2 пъти Чичарито.

Ама ако ще е 4-5-1 , по-добре е с Руни. Бербатов много се изолира нещо като е единствен нападател.

Едит:

Именно. На мене ми се струва , че Съра ще изненада и ще излезе и с двамата , ама да видим.

И на мен така ми се струва :) Бербо и Руни напред и 2-1 за нашите хора :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, наистина зву4и добре на теория, но на практика при формата на халфовете, визирам Карик, Флет4 и Андерсон, просто не е лесно да се реализира на практика.Дефакто по-4есто виждам как топката се центрира от някой защитник напред към нападението.Никаква креативност от халфовете.Наистина ако не са Нани и Гигс, този отбор потъва за момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителен Сколс-човекът оркестър и Бербатов-човекът с магическия пас,мисля си,че по-големите заплахи за нашия отбор биха дошли точно от тях двамата и биха ни спечелили мача.Бог Гигс ще е възстановен,така че се надявам на лесна победа поне с 2 гола

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this